Wat voor soort matras?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Sneeuwwitje, 5 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sneeuwwitje

    Sneeuwwitje Actief lid

    12 aug 2008
    308
    0
    0
    Hallo,

    Wij willen eerdaags een groot bed gaan kopen voor ons zoontje, dit willen we doen bij Ikea.

    Over het bed zijn we uit. Maar nu het matras.... wat veel keuze. Polyether, binnenvering, latex etc.

    Wat is nu een goed matras voor een kind?
    Veel gewicht ligt er nog niet op, dus hoeft niet al te ingewikkeld te zijn denk ik dan? Of juist misschien weer wel omdat hij nog in ontwikkeling is?

    Wie kan me helpen aan advies?
     
  2. Agatha

    Agatha Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.382
    0
    0
    Wij hebben er net eentje gekocht, nog een hele puzzel, inderdaad.
    Met vering (zowel gewoon als pocket) leek mij niet handig, die zijn echt geweldig om op te springen ;)!
    De goedkoopste had zo'n eierdoosvorm aan 1 kant. Leek mij zelf ook niet handig. Ik wil hem regelmatig kunnen keren, en zo'n matras heeft blijkbaar een boven- en onderkant.
    En toen bleven er nog 1 of 2 over. Wij hebben een heel klein, licht meisje en gekozen voor een kinderbed waar ze een paar jaartjes in gaat slapen, dus vonden we de duurste niet nodig.
    Ze heet er nog niet op geslapen, dus daar kan ik je niets over zeggen.
     

Deel Deze Pagina