Hoi Allemaal, Na in Januari een miskraam te hebben gehad, ben ik nu al weer 11 weken zwanger We zijn zo blij dat het zo snel weer gelukt is, maar aan de andere kant is het 1 en al onzekerheid.. Ondanks dat ik al met negen weken een goede echo heb gehad durf ik nog niet goed blij te zijn Aankomende vrijdag mag ik weer voor een echo en hoop dat ik er dan van genieten kan.. Zijn er mensen die dit ook zo erg hebben??En gaat het idd straks wel over??
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik hoop dat jullie kindje goed blijft zitten en dat jullie weer een super mooie echo hebben as vrijdag!
hai hai, gefeliciteerd! ik kan er half over meepraten.. ik heb nog nooit een mk gehad, maar kan ook niet echt genieten omdat ik heel bang ben om het kwijt te raken.. ik heb pas 25 mei een echo en hoop dan ook rust te vinden. Tot die tijd zal ik erg onzeker en gespannen blijven en niet echt optimaal kunnen genieten.. ik zou willen dat ik al 11 weken op weg was, dan is de kans toch ieniemienie om het nog te verliezen? sterkte!
De kans is idd nog maar 5 procent, maar doordat je lichaam je eerder in de steek heeft gelaten blijf ik toch ook bang om bij die vijf procent te horen.. Iedereen bedankt voor de reacties
Hoi, van harte gefeliciteerd. En ja, wij kunnen er over meepraten. 2 miskramen gehad daartussen wel bevallen van een dochter. Nu hopelijk snel zwanger van de 2e. 't Is allemaal zo spannend maar probeer er ook van te genieten.
Proficiat! En je bent al 11 weken, de kans dat het nu nog misgaat is heel klein en wordt elke dag kleiner. Maar ja; 'kansen' zijn maar cijfertjes natuurlijk. Die konden mij ook niet echt geruststellen. Ik heb een half jaar voor deze zwangerschap een vmk gehad. Het duurde voor mij ook lang voordat ik me ècht zeker voelde. De echo bij 12w hielp mij al enorm. Verder had ik het geluk dat ik het kindje al bij 17 weken begon te voelen. Dat is zoiets heerlijks! Het is steeds weer zo'n geruststelling om dat gerommel en geschop in je buik te voelen: "Hoera, de baby doet het nog!" Het geschop op m'n blaas is soms wel irritant, maar toch liever dat, dan de periode dat je niks voelt en niet die bevestiging krijgt. Nog een paar weken geduld (had ik ook ), dan ben jij ook zo ver!
Gefeliciteed! Ik herken je onzekerheid. Heb vanaf vorig jaar zomer 6 miskramen gehad, waarvan in december en januari een tweeling (los van elkaar verloren) de laatste was een vmk op 22 maart. Direct daarna zwanger geraakt (zie banner) heb a.s. vrijdag mn eerste echo en herken zo je onzekerheid. Zo bang dat het mis is of gaat... Pfff
Succes de komende tijd Starlady! Ik kan me inleven in je onzekerheid. Ik hoop dat de tijd zal vliegen voor je!
Morgen is het zover dan heb ik de echo.. Pff spannend hoor ik kan echt niet meer wachten.. Hoop dan ik vanaf morgen lekker kan fantaseren over namen en hoe de baby kamer eruit gaat zien
Hoop dat je morgen een mooie echo hebt (ik mag zelf morgen ook...) Nog even, probeer vannacht wel te slapen hihih... wanneer heb je de echo? Hoelaat?