Ik heb 2 jongens namen Dialo Of Devaughn Welke naam vinden jullie het mooiste passen bij Thyra & Neo (je spreek de namen uit als :Tyra & Nio)
Ik zeg Dialo, hoewel ik de naam niet helemaal geweldig vind, vind ik hem wel het beste bij die andere 2 passen!
Ik vind ze beiden: O my god. Niet leuk dus. Maar moest ik kiezen dan werd het (qua wat past bij de andere namen) Devaughn. Dialo doet me denken aan een Diabolo/dialoog, ik vind het echt een van de verschrikkelijkste namen die ik in tijden heb gehoord: Sorry!
Thyra, Neo en Dialo Thyra, Neo en Devaughn Ik vind de 1e naam er qua uitspraak en "stijl" (kort) het beste bij passen. Moet er wel eerlijk bij bekennen dat ik Thyra en Neo veel leuker en pittiger vindt als Dialo (moet ook een beetje denken aan Diablo). Dilano vind ik ook leuk.
Ja dat hoor ik dus vaak over de naam dialo, MAAR ik vind de naam SYLVAN ook heel stoer alleen heet het broertje van een schoolvriendinnetje van mijn dochter heet zo. zouden jullie dan toch voor de naam sylvan gaan of niet?? Of eerder voor de naam sylvain?
Ik vind Sylvan echt stukker leuker! En een broertje van een schoonvriendinnetje? So what: gewoon doen hoor! Als het nou een zoontje van goede vrienden of familie was geweest dan zou je nog je bedenkingen kunnen hebben, maar als het zo ver weg is dan vind ik dat je daar echt niet mee moet zitten hoor.
thanx voor je reactie, ik ga gewoon voor die naam, en idd er zijn meerdere kinderen in de wereld die zo heten! Net zoals pietjes en jantjes
Sylvan is echt heel mooi! Origineel maar ook weer niet te, als je berijpt wat ik bedoel. Ik zeg: doen! Het broertje van het schoolvriendinnetje van je dochter is zo ver weg, dan kan je helemaal geen naam meer kiezen. Er is altijd wel een buurt jongetje, achter-achter-achter neef of zoon van collega van een andere afdeling met een naam die lijkt op de naam die jij mooi vindt
ja dat is ook zo heb je gelijk in, zo heeft mijn dochter 3 school jaren lang met een meiske in de klas gezeten die heette tara nou dat lijkt ook veel op tyra, ik vind de naam sylvan al heel lang zo stoer eigenlijk toen bij me zoontje al maar die naam wilde me ex niet :-s. En nu is de keuze aan mij Thanx voor de reacties ik ben er uit en ga voor sylvan, De meiden naam heb ik al een tijdje vast staan .Dat was een stuk makkelijker.