Nee joh helemaal niet zeikerig. Het komt juist heel herkenbaar over. Kan me al helemaal voorstellen als de verse tp niet gelukt is dat je dan gewoon minder vertrouwen heb. Dat slaat natuurlijk nergens op, want de kans is net zo groot dat het nu wel lukt, maar je hebt gewoon eigenlijk al wat trauma. Hopelijk kun je snel ervaren hoe het is om je menstruatie niet te krijgen. We duimen hard verder!!
Dames, ik moet even mijn zenuwen van me af typen.. Ik heb helemaal nog geen pre-menstruatie klachten... normaal altijd 1 week of soms zelf 1,5 week van te voren al wel klachten. Meer puistjes, zin in chocola en zere tepels, maar nu helemaal niks van dat alles.. Vandaag 8DPO..
Weet ik nog niet. Ik test eigenlijk nooit voor NOD, omdat ik bij een witte test vaak meer teleurgesteld ben dan bij het spotten van de ongesteldheid.. Maar ik denk dat als de symptomen zaterdag nog niet aanwezig zijn dat ik misschien zondag een testje waag.
Ik lees zoveel herkenbare verhalen! Het is k*t dat we hier allemaal mee te maken hebben, maar het geeft wel steun om het te kunnen delen hier. Mijn menstruatie verwacht ik weer morgen en ik heb al alle symptomen wat oud bloed, geen gevoelige borsten meer en een lage temperatuur (ik temperatuur niet dus dat is niet heel betrouwbaar, maar ik weet wel nog de hoge en lage temp).
Meiden ik heb m’n eerste echo gehad! Na ruim twee jaar en twee lege vruchtzakjes eindelijk een embryo mét hartactie mogen zien! We kunnen het haast niet geloven! Hij is helemaal goedgekeurd! #spreadthebabydust!
*breekt in* WAT EEN GOED NIEUWS! Wat zul je bizar opgelucht zijn. Gefeliciteerd met jullie ienieminie baby!
Hoeveel dagen na TP mogen jullie bloedprikken? 2 jaar geleden mocht ik na een 12 dagen langs komen. Voor die tijd was ik meestal ongesteld. Behalve bij mn zwangerschap tuurlijk. Nu kan ik al na 10 dagen bloedprikken. Wel zit ik nu in een ander zh. Waar kan het aan liggen?
Aaaah yes eindelijk wat fantastisch!! Ik durfde al niet aan je te vragen wanneer je de echo had. Super super super blij voor je dat je eindelijk eens een goede echo mocht hebben, geniet ervan meid!
Snap ik dan dat je kritisch bent. Ik ben vanuit mijn huisarts doorverwezen naar een psycholoog, daar loop ik nu al een aantal maanden. Is denk ik niet overbodig in zo'n traject. Vanuit het ziekenhuis hebben ze ons 1 keer hulp aangeboden op het moment dat ze mij huilend in een gang tegenkwamen na weer eens slecht nieuws, maar toen had ik net de intake bij de psycholoog die week staan dus heb dat eerst geweigerd. Het is wel heel fijn om er met iemand over te praten, maar de wens wordt er niet minder van natuurlijk, dus ik ben er nog steeds niet over uit of het me helpt. Super goede AMH waarde, daar hoef je je gelukkig geen zorgen om te maken! Oestradiol is bij mij een aantal keer geprikt en verschilt altijd. Ik heb soms lage waarden en soms hoge. Ik weet het niet meer heel zeker, maar volgens mij had de arts gezegd dat ik me daar geen zorgen om hoefde te maken. Je TSH inderdaad wat laag. Mijn waarde was precies 0.45 en ook daar hoefde ik me geen zorgen om maken volgens de arts. Maar inmiddels wil ik het toch nog eens tijdens een volgende consult vragen. Online kan ik namelijk vanalles vinden over een te hoge TSH waarde, maar echt helemaal niks over een te lage. Als jij dus antwoord hebt wil je het dan delen?
Heel begrijpelijk! Je kijkt uit naar het leuke moment, maar de eventuele teleurstelling die kan komen is gewoon ontzettend kut. Probeer niet aan dat laatste te denken maar probeer uit te kijken naar de terugplaatsing, dat moment ben je gewoon eventjes zwanger en daar mag al je aandacht dan heen gaan!