wie weet dit

Discussie in 'De lounge' gestart door marline1983, 5 sep 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marline1983

    marline1983 VIP lid

    11 jun 2006
    9.402
    0
    0
    hengelo
    er zijn vast wel mensen die nog naar hardcore feesten zijn geweest (hoop ik)

    wie weet welke DJ een comeback heeft gemaakt op ground zero

    gr marline
     
  2. amaranta

    amaranta VIP lid

    6 mrt 2007
    7.734
    0
    0
    line up staat er ook op
     
  3. amaranta

    amaranta VIP lid

    6 mrt 2007
    7.734
    0
    0
    Area 0 - Ground Zero: 1

    00:00 - 00:00: MC: E
    00:00 - 00:00: MC: The Ultimate MC
    00:00 - 00:00: MC: TMC
    21:00 - 22:00: Micha B
    22:00 - 23:00: S.H.O.K.K.
    23:00 - 00:15: Mark EG
    23:00 - 00:15: Proteus
    00:15 - 01:15: Miss Djax
    01:15 - 02:15: Amok
    02:15 - 02:30: Live: The Horrorist
    02:30 - 03:00: Max B. Grant
    03:00 - 04:00: Daniele Mondello
    04:00 - 04:55: One man//half machine project
    04:55 - 05:15: PCP
    05:15 - 06:00: Darrien Kelly
    06:00 - 06:30: Lenny Dee
    Area 1 - Hardstyle: 2

    00:00 - 00:00: MC: Da Syndrome
    21:00 - 22:00: The MythBusters
    22:00 - 23:00: Philippe Rochard
    23:00 - 00:00: A*S*Y*S
    00:00 - 01:00: Zenith
    01:00 - 02:00: Abyss
    02:00 - 03:00: Clive King
    03:00 - 04:00: Vortex
    04:00 - 05:00: Sunny D
    05:00 - 06:00: Super Marco May
    06:00 - 07:00: Trance Generators
    Area 2 - Harddance: 3

    00:00 - 00:00: MC: Da Silva
    22:30 - 23:45: NoFear
    23:45 - 01:00: Spider
    01:00 - 02:00: Fausto
    02:00 - 03:00: Vandall (UK)
    03:00 - 04:00: M.D.A & Spherical
    03:00 - 04:00: Live: Jennie Rix
    04:00 - 05:00: Danny D
    05:00 - 06:00: Dark by Design a.k.a. Gaz West
    06:00 - 06:45: C. + C.
    Area 3 - Hardcore: 4

    00:00 - 00:00: MC: Da Hustla
    21:00 - 22:00: Dione
    21:00 - 22:00: Dr. Z-Vago
    22:00 - 22:45: Live: The Wishmaster
    22:45 - 23:30: Live: Deathnoize Clan
    23:30 - 00:15: Enzyme X
    00:15 - 01:00: Nosferatu
    01:00 - 01:45: Partyraiser
    01:45 - 02:30: Delta 9
    02:30 - 03:30: Mad Dog
    02:30 - 03:30: Tommyknocker
    03:30 - 04:30: Buzz Fuzz
    03:30 - 04:30: Vinyl Junk
    04:30 - 05:15: Endymion
    05:15 - 06:00: Lunatic
    05:15 - 06:00: Miss Hysteria
    Area 4 - Terror: 5

    21:00 - 21:45: Stinger
    21:45 - 22:30: Joshua (FR)
    22:30 - 23:15: Deathmachine
    23:15 - 23:45: Noisekick
    23:45 - 00:30: Speedfreak
    00:30 - 01:30: Radium
    01:30 - 02:30: Simon Underground
    02:30 - 03:30: Mark N
    03:30 - 04:15: Little terror man
    03:30 - 04:15: The Vizitor
    04:15 - 05:15: Barbie Killer
    04:15 - 05:15: Frazzbass
    04:15 - 05:15: Live: Komprex
    05:15 - 05:45: Live: Qualkommando
    05:45 - 06:30: The Massacre
    06:30 - 06:50: Live: Pengo
    Area 5 - Industrial: 6

    21:00 - 22:00: X-Fly
    22:00 - 23:00: Fracture 4
    23:00 - 00:00: The Outside Agency
    00:00 - 01:00: Razor Edge
    01:00 - 01:30: Ophidian
    01:30 - 03:00: nRa
    01:30 - 03:00: The Rapist
    03:00 - 04:00: Daisy
    04:00 - 04:30: Live: Dr. Macabre
    04:30 - 05:30: Tieum
    05:30 - 06:00: Live: Ybrid
    Area 6 - Techno / Schranz: 7

    00:00 - 00:00: MC: LunaTick
    21:00 - 21:45: Bob Bishop
    21:45 - 22:30: CJ Bolland
    22:30 - 23:00: Live: Nimbuz
    23:00 - 23:45: Erick Pike
    23:45 - 00:30: Laurent Hô
    00:30 - 01:15: Jan Liefhebber
    01:15 - 02:00: 2 Junxion
    02:00 - 02:30: Live: Teknicity
    02:30 - 03:15: Mike Drama
    03:15 - 04:00: Hilarious
    04:00 - 04:45: Spark Taberner
    04:45 - 05:30: Live: Hectic Fence
    05:30 - 06:15: Daniela Haverbeck
    06:15 - 07:00: Sandy Warez
    Area 7 - Early Rave: 8

    00:00 - 00:00: MC: D
    21:00 - 21:45: Franky Jones
    21:45 - 22:30: Petrov
    22:30 - 23:30: 8 Mix
    23:30 - 00:30: Paralizer
    00:30 - 01:30: Champ-e-on
    01:30 - 02:00: Live: Human Resource
    02:00 - 02:30: Leviathan
    02:30 - 03:00: Tellurian
    03:00 - 04:00: Delirium
    04:00 - 05:00: Dano
    05:00 - 06:00: Chosen Few
    Area 8 - Jump / Oldschool: 9

    00:00 - 00:00: MC: Double T
    21:00 - 21:45: Bountyhunter
    21:45 - 22:30: Voodoo Child
    22:30 - 23:30: Joe Inferno
    22:30 - 00:30: Mars
    23:30 - 00:30: Abraxas
    00:30 - 01:30: Da Pauli
    01:30 - 02:30: Poogie Bear
    01:30 - 02:30: Tronic
    02:30 - 03:30: Franky Dux
    03:30 - 04:30: Furax
    04:30 - 05:15: Jordens
    04:30 - 05:15: Vox
    05:15 - 06:00: Beasty Boy & Da Vincy
    Area 9 - Goa / Psy Trance: 10

    21:00 - 22:30: Zen
    00:30 - 01:30: Cosmichigh
    01:30 - 02:30: Kriya
    02:30 - 03:30: Live: Zen Mechanics
    03:30 - 04:30: Saaf
    04:30 - 05:30: Liftshift
    05:30 - 07:00: Riches
    Area 10 - Mnml.: 11

    22:00 - 23:00: Lunatic Asylum
    23:00 - 00:30: Lars Ändersom
    23:00 - 00:30: Th'orr
    01:30 - 03:00: Richard Parker
    01:30 - 03:00: Zomar
    03:00 - 04:30: Mal Borrowed & Frei Bauwerker
    04:30 - 06:00: Frank Haag
    04:30 - 06:00: Wouter Hisschemöller
    06:00 - 07:00: IntÆnz
     

Deel Deze Pagina