Na veel discussieren en hulp van jullie met betrekking tot nameninspiratie hebben wij nu een top 3. En dat terwijl ik nog niet eens de 25 weken gepasseerd ben. Welke naam vinden jullie het leukst voor een meisje (en die volgens jullie ook redelijk bij de naam Kyra past)?
Hey Devy! Ik heb voor Nova gekozen, maar eigenlijk vind ik ze alledrie erg mooi moet ik zeggen. Je hebt dan wel 2x een A op het einde (Kyra & Nova), maar persoonlijk vind ik dat niet storend.
Elise vind ik echt mooi. De andere twee voor mij te apart. Bij Nova moet ik aan een tv programma denken...
Elise vind ik de mooiste naam. Maar Nova vind ik ook mooi en beter passen bij Kyra. Rory vind ik niet mooi en ik ken twee jongens die zo heten.
ik heb gekozen voor Elise.. rory vind ik ook meer een jongensnaam ik vind lory/laurie/lorie wel leuk voor een meisje!!
Elise => Nr.2, vind ik wel leuk Rory => Nr.3, maar echt totaal niet mijn ding (-y) Nova => Mijn stem, vind ik het mooist bij Kyra passen
Elise vind ik wel een mooie naam, maar vind het totaal niet bij Kyra pasen. Elise vind ik een lieve zachte naam terwijl ik Kyra een stoere sterke naam vind. Rory.. hmm vind het wel origineel maar het is niet mijn smaak, ik moet steeds aan de Gilmore Girls denken . Nova: leuk, kort, stoer, past heel goed bij Kyra. Nova dus!!
@Elise Wij vonden de naam qua stijl inderdaad minder goed bij Kyra passen. Maar toch omdat we het een mooie naam vinden geven we hem nog een kans. @Rory Het is in Nederland meer een unisexnaam maar inderdaad is het van origine een jongensnaam. De associatie met Rory uit Gillmore Girls vind ik niet zo erg. Ik wil ook wel zo'n braaf kindje. @Nova Het tv-programma hebben wij inderdaad aan gedacht, maar ach je kunt beter geassiocieerd worden met een nieuwsprogramma dan met iets zoals Oh Oh Cherso. @iedereen Bedankt voor het stemmen en de reacties. Ik vind het altijd prettig te lezen wat mensen bij een naam denken want zelf heb ik bepaalde associaties helemaal niet.
Zeker Nova... Dat is ook mijn favoriet op dit moment! en pech dat het ook een tv programma is. Tegenwoordig kan je zoveel namen associeren met iets dus... Zo heet onze dochter Kya, en daar zijn ook mensen die het direct associeren met de auto maar ook velen niet. En ook niet iedereen vind het mooi, maar wij wel en het past ook echt bij der!
Elise en Nova vind ik beide heel mooi. Nova vind ik mooier bij Kyra passen. Rory ken ik alleen als jongensnaam.