Ik ben nog niet zwanger, maar vraag me af of jullie je positiekleding afentoe al kochten voor je zwangerschap, of dat allemaal bent gaan kopen toen je echt een buik kreeg. Ik heb al een beetje rond gekeken op verschillende site´s maar zie er niet veel leuks tussen zitten, moet wel zeggen dat ik moeilijk ben en wat ik leuk/mooi vindt is best duur voor die paar maanden dat je het maar kan dragen. waar kochten/kopen jullie je positiekleding? Gr Silvana
pas toen ik zwanger was. Heb nog een tijdje mn eigen kleding aangehad en met jurken en tunieken kan t nog langer. Broeken is wel handig positie, ook rokken maar met de lange mode kun je ook leuk en modieus zonder positiemode rondlopen. Ideaal voor een kleinere portemonee
Ik ben het pas gaan kopen toen ik zwanger was. Ik heb overigens alleen een positiespijkerbroek (skinny) en een positiespijkerrokje van Mamalicious. Verder draag ik nog mijn gewone hemdjes, longsleeves en ik heb een paar vesten gekocht die of niet dicht gaan (dus zeg maar alleen mouwen met een achterkant) of die 1 knoop onder mijn bombonella's hebben. En ik heb 1 bolero'tje gekocht. Verder heb ik een zwart jurkje/tuniekje van Vila gekocht en een kort vestje wat niet over mijn buik gaat. Ik moet nu binnenkort wel positielongsleeves gaan kopen. maar verder heb ik dus bijna geen positiekleding gekocht.
nee hoor ook pas toen ik zwanger was, en pas met 16 weken was het nodig....Heb nu een zwarte broek van Wehkamp, een spijkerbroek van Otto en een zwangerschapsjurkje van Wehkamp. Verder niets. Je kunt echt nog wel een tijd toe met je eigen kleding, een beetje aangepast eventueel, maar ik had zelf bijvoorbeeld nog een aantal lange truien - nou dat gaat prima.
Ik kocht al vrij snel in mijn zwangerschap positiekleding....al met 9 weken omdat mijn eigen broeken niet lekker meer dicht gingen. Ik heb met die begin positie broek lang gedaan, ook nog na de bevalling omdat je dan niet meteen in je eigen kleding kan. Het was zo'n broek met een rekband aan de bovenkant maar niet zo'n hele grote zodat je hem dus al snel aan kan. Verder wat jurkjes en t shirts met een aantal buikbanden. Ik kocht mijn kleding bij miss etam.
toen ik wist dat we voor een 2de zouden gaan ben ik a vast gaan kijken en heb de aanbiedingen gewon al gekocht. Als je goedkope positiekleding wilt? ik heb veel bij positiewinkel.nl gekocht
Ik heb pas toen ik zwanger was en mijn eigen kleren niet meer aanpasten, positiekleding gekocht. Je weet nl niet hoe je buik groeit en in welk seizoen je positiekleding nodig hebt.
Ik heb ook pas gekocht toen ik zwanger was. Ik weet niet waar je woont, maar V&D in Rotterdam heeft 50% korting op Noppies en Esprit positiemode. Zitten hele leuke dingen tussen. Ik kocht veel bij Noppies, Esprit en Prenatal.
Gewoon kopen als je het nodig hebt. Ik zie het nut er niet van in om het eerder te kopen. Daarbij, dadelijk duurt het langer om zwanger te worden en dan zit je met allerlei 'ouderwetse' kleding. Ik heb vrij weinig echte positiemode gekocht. Broeken natuurlijk wel, vooral bij de C&A en H&M. (heb echt een superfijne goede nette broek van de C&A! echt aan aanrader) Maar heb één positie-vest van de H&M en verder alles gewoon normale kleding. Zo heb ik bijv bij de C&A 5 longsleeves gekocht in verschillende kleuren voor 5 euro per stuk. Als je goed kijkt dat ze wat langer vallen dan kan dat makkelijk! Heb zo ook wat coltruien gekocht. Scheelt wel geld hoor. Hoop buikbanden erbij en leuke bolero's en zo heb je toch een leuke outfit bij elkaar, die je lekker af kunt wisselen.
Ik draag nu dus ook nog gewoon mijn eigen longsleeves, maar denk kan me niet voorstellen dat die met bijvoorbeeld 35 weken nog over mijn buik passen...
Ben pas gaan kopen toen ik mijn eigen kleding niet meer pastte. Paar dingen van miss Etam, maar ik vind de kwaliteit daarvan niet bepaald geweldig, ik ben verwend .. Nu bij een speciale positiekleding winkel, wat shirts en leggings gekocht o.a. van Noppies en Mamalicious...bevalt me veel beter qua stof en kwaliteit. Bij Prenatal verkopen ze ook wel eens leuke dingen. Nu is er veel in de uitverkoop dus vorige week heb ik m'n slag geslagen
Inderdaad hebben ze bij C&A goede broeken voor lange en korte benen. Verder zijn daar vaak t-shirts te koop die tot op de heup vallen. Ik ben nu 35 weken zwanger en die passen nog steeds (of men durft in mijn naaste omgeving niet te zeggen dat het nu echt niet meer kan ). Verder veel jurken en tunieken over broeken en leggings of dikke panty. En dan ben je zo 40 weken verder en kun je snel genoeg je eigen kleding weer aan van voor de zwangerschap. Succes
Ik draag positiekleding vanaf 11 weken. Er was toen net uitverkoop dus heb ik veel van Noppies en Mamalicous kunnen scoren voor een leuke prijs.
Ik ben positiekleding gaan kopen vanaf 14 weken ongeveer. Had nog geen dikke buik maar t zat me niet lekker om een strakke broek te dragen. Ik heb 3 positiebroeken: 2 spijker en 1 pantalon. 1 spijkerbroek was van de miss etam maar die vind ik niet goed zitten en die band is opeens helemaal slap geworden en dat komt niet door mijn buik. Die van C&A zit nog heel mooi. Voor de rest heb ik wat positietruitjes en vest van de H&M en die zitten heel goed. Je hoeft trouwens niet alleen speciaal positiekleding te kopen. Bij de Hema hadden ze bijv van die lange coltruien voor 24 ofzo. Gewoon maat groter nemen en hij zit heel mooi en rekt ook mee.
Ik heb, toen ik bij mijn vorige zwangerschap mijn broeken uitgroeide, positiebroeken gekocht bij Miss Etam. Waardeloos. Enorme elastieken die je tot je kin op kan trekken en de uitsparing voor mijn buik begon te hoog zodat ik er nog last van had. Later bij de C&A nog broeken gekocht, die waren wel goed. En ik heb 1 positietrui gekocht, zo'n slechte kwaliteit dat hij aan het eind van mijn zwangerschap er totaal niet meer uit zag. En een bloesje. En na een gouden tip hier op dit forum een klokvormige winterjas gekocht bij H&M. Maar eigenlijk kon ik het grootste deel van mijn zwangerschap toe met mijn tunica's, echt geweldig dat die in de mode zijn!!!
Hier ook pas gekocht toen ik het nodig begon te hebben rond 18-20 weken. - 2 spijkerbroeken ( noppies en mamalicious) - een longsleeve - een korte broek ( laatste maand was het ineens stikheet) - 2 buikbanden van de H&M Verder gewoon mijn eigen kleren gedragen. En van vriendin geleend, we hebben het altijd gekscherend over "de tas".
Ik ehb ook pas kleding gekopcht toen ik mijn eigen kleding niet meer paste. Het heef took niet zoveel zin om nu al dingen in te slaan want het zou zo maar kunnen dat je ook op ander eplaatsen wat dikker wordt en je dus gewoon 1 of 2 maten groter moet kopen.
Natuurlijk pas toen ik zwanger werd, je weet het tenslotte maar nooit (en dan pas had ik het pas na een paar maanden nodig). Ik vind positiemode een ramp. Alles is even lelijk en zelfs een modieuze zaak als H&M denkt dat je opeens bloemetjes en strikjes wil dragen . Ik wissel duur en goedkoop af (als ik al iets kan vinden): H&M, Noppies, Mamalicous etc
Ik vroeg me dit dus af omdat je ook veel mensen hebt die al babyspullen kopen voor ze zwanger zijn, of als ze de beruchte 3 maanden nog niet voorbij zijn. Ik zou dit zelf nooit doen, ookal is het nog zo verleidelijk als je die schattige kleertjes ziet.