Hallo, Toen ik opzoek was naar wat leuke manieren om het geboortekaartje in te vulen, kwam ik een site tegen waar ze in de geboortekaartjes gebruik maken van symbolen. symbolen voor datum geboorte, de tijd, aantal cm en het gewicht. Zie www.zuiverbeeld.nl Nu ben ik zelf ook opzoek naar soort gelijke symbooltjes, wie weet waar ik deze kan vinden. Kheb me al suf gegoogled maar kan totaal niets leuks vinden. Alle tips zijn welkom. alvast bedankt
Ik had ze ook op Rosalie haar geboorte kaartje. je maakt je kaartje dus zelf? Bij mij had de ontwerper de logo's al. Heb mn PC ff af gezocht maar ik heb helaas niks bruikbaars voor je.
google eens op pictogrammen, dan kom je veel sites tegen voor mensen met kinderen in het autisme spectrum die vaak ook met dit soort plaatjes werken
Ik ben ook al voor je op zoek. Zou zoiets ook wel willen gebruiken. Maar helaas nog geen resultaat. Maar... ik blijf zoeken!
http://nl.dreamstime.com/baby-icons-image3890019 http://nl.dreamstime.com/de-pictogramme ... age2366121 bij gelijkwaardige pictogrammen op deze site zie je nog meer voorbeelden misschien dat er daar wat bij zit?
Is het niet ook best te doen om ze zelf te maken? Of in een goed programma op de computer, maar desnoods op de hand en dan inscannen? Op die site staan ze wat ronder enzo dan de meeste die je los op internet vindt, dat lijkt me wel zo leuk. Daarnaast kun je ze op die manier ook veel meer op elkaar afstemmen qua vorm
Heb je al iets gevonden wat je gaat gebruiken, ik ben ook erg nieuwsgierig. Ga ook eens op internet zoeken, als ik iets gevonden heb laat ik het je weten. groetjes sandra
Ik ben nog steeds niet leuks tegengekomen. Ik ben wel handig op de pc, maar niet zo handig dat ik zoiets zelf kan maken!