Sinds vandaag zit mijn hele huis vol met vliegen! Ik word er gek van! Het zijn die kleine vliegen die je haast niet te pakken krijgt en zooooo brutaal zijn. Ze gaan gewoon op je zitten en blijven ook maar terugkomen. Heb alles al afgespeurd maar kan niks vinden waar ze op af zouden moeten komen. Iemand tips om er vanaf te komen?
Heb er hier ook veel last van. En waarom ze allemaal binnen komen, geen idee. Ga morgen bij de Marskramer zo'n electische vliegenmepper halen. Ben daar eigenlijk niet zo´n fan van, maar wordt van die vliegen ook niet goed.
je moet met de groene vleesvliegen echt uitkijken.. Wanneer ze in je huis binnenkomt, moet je ze weer wegjagen naar buiten.. 2 jaar geleden kwam er een groene vleesvlieg in ons huis,, had het niet eens gezien.. Hij heeft in ons huis gepoept en er kwamen ineens maden in mijn huis.. Toen ik in het ziekenhuis lag na de bevalling, heeft mijn man wel ongeveer 50 groene vliegen uit huis gejaagd... dus ik zou echt uitkijken.. Als ze gewoon zwart zijn no problem denk ik..
Hier krijg ik kippenvel van. jeetje. Ik vindt persoonlijk die plakdingen wel handig (kom even niet op de naam)
Gadverdamme Nazli! Gelukkig zijn het hier geen groene maar die kleine zwarte, die zo brutaal zijn... Ik denk dat ik vandaag ook even die plakdingen ga halen want ik word er echt gek van!
Nou, breek me de bek niet open over die kutbeesten :x. Ik word er echt gestoord van. Gisteren zaten er 2 binnen die heel de tijd op mijn benen gingen zitten. En alleen bij mij hè, niet bij mijn man. En ze kwamen inderdaad gewoon elke keer terug als ik ze wegjoeg.
Heb je zo'n vliegending voor je deur hangen? zo'n hor zeg maar? Dat hebben wij namelijk wel en we hebben nog geen vlieg in huis gehad dit jaar....pfff gelukkig maar!!! En anders zo'n plakstrip ophangen voor de vliegen die je nu in huis hebt?
Ik heb juist altijd het idee dat vliegen daar op af komen. Daar zit toch iets op wat vliegen aantrekt. En dan gaan ze er wel opzitten, maar voor mijn gevoel zijn het er dan toch steeds meer.
Hier nu gelukkig niet zoveel vliegen in huis als vorig jaar! Toen kon ik iedere dag 30-40 vliegen doodmeppen.. En de volgende dag weer, en de volgende dag weer... Allemaal dankzij de buurman die z'n hond in de tuin opsloot, en de poep niet opruimde.. Nu ook wel vliegen, maar nog niet echt veel, en heb ff geen zin om er met een mepper achteraan te moeten
Ja we hebben een vliegenhor voor de deur hangen maar dat is weer niet handig met 4 katten die dan constant staan te schreeuwen dat we ofwel naar buiten ofwel naar binnen willen
Als de deur open staat heb je hier niet zo veel aan maar anders stofzuigen, die beesten dan he. Gewoon stofzuiger erbij laten staan en ze elke keer even weg zuigen
Hebben we geprobeerd, maar helpt helaas niet. Zou eigenlijk een geen reden kunnen bedenken waarom dat zou moeten werken.
je heb ook wel horgordijnen, die bestaan uit meerdere delen, daar kunnen de katten gewoon doorheen, ohja voor mensen die last krijgen van maden in de vuilniscontainers, MOTTENBALLEN werken super....., in huis valt het mee, mijn honden en katten jagen in huis op vliegen en eten ze op, niet gezond, maarjha ben zo wel van de vliegen af
Bij de Action hebben ze een vliegenlamp (met zo'n blauw licht) in de aanbieding. Iets van 2,50. Geen idee of het werkt, maar 2,50 is natuurlijk niet zo veel..
Hier de perfecte oplossing!!! Neem een overactieve mechelse herder in huis!!! Hahahaha, ze vangt ze allemaal en eet ze ook nog op!!! Ideaal!!
hier wordt ik er ook gek van! dat ze rondvliegen vind ik niet zo erg maar zo poepen overal op! en aangezien ik witte deuren en muren heb..... jullie raden het grrrrrrrrrrrrrrrrrrr vind het zo vies! loop meerdere keren per dag met een doek door het huis om die plekken weg te poetsen.
@nazli ieuw vies zeg! ik ken die beesten voor zover ik weet niet. Wij hebben ook die plakdingen hangen. het valt nu wel mee, vorig jaar hadden we er meer last van. Maar ze komen ast nog wel helaas.