Wat zouden jullie doen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Jel, 7 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Zouden jullie terug rijden om de verf alsnog te betalen?

  1. Ja

  2. Nee

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Jel

    Jel Niet meer actief

    N.a.v. mijn andere topic moest ik ineens aan een ander voorval denken een poosje geleden.

    We kochten bij een bouwmarkt 2x verf van Histor en daarnaast nog allerlei artikelen. Ik kon al aan de cassiere merken dat ze nieuw was en er net werkte. Ze was erg jong, niet assertief en ze moest iets 'simpels' vragen aan een collega. Ik was met mijn man aan het einde aan het inpakken en daarna kwam ik bij haar afrekenen.

    We reden weer terug naar huis en onderweg zat ik me ineens te bedenken dat ik het idee had dat we te weinig betaald hadden. Dus ik het bonnetje nachecken, zie ik dat ze maar één verf aan had geslagen. Maar we waren al op de helft.

    Ik vertel later wel even wat we toen gedaan hebben.

    Ben wel benieuwd of jullie door de fout van de cassiere terug zouden zijn gereden om de pot verf bij te betalen, of dat jullie door zouden zijn gereden naar huis.

    Ik maak er even een poll bij.
     
  2. MissBianca

    MissBianca Fanatiek lid

    11 jun 2011
    1.143
    12
    38
    Uden
    Ik zou niet terug gaan. Het is haar fout en dan leert ze er misschien van. Bovendien zou het me dan nog meer kosten omdat ik dan terug zou moeten rijden.
     
  3. krullenkop

    krullenkop Niet meer actief

    Ik zou er niet voor terug rijden, maar als ik het tijdens het afrekenen had gemerkt had ik er wel zeker even iets van gezegd.
     
  4. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    ik zou ook niet terug rijden.. t is haar fout.. tja daar ga ik niet extra voor terug rijden en dus ook nog extra (benzine) betalen ervoor..

    en idd.. als ik het tijdens het afrekenen merk, dan zeg ik er wel iets van...
     
  5. MamaNiess

    MamaNiess Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.166
    10
    38
    Vrouw
    Paradise.
    Ik zou ook niet terug gaan. Want inderdaad zoals meerdere hier al zeggen het is haar fout, en als je terug rijd kost het jullie meer vanwege de benzine..

    Maar ben nu eigenlijk wel benieuwd wat jullie toen hebben gedaan..
     
  6. Locusta

    Locusta Niet meer actief

    Ik was ook niet terug gegaan. Was ik er achtergekomen terwijl ik nog in/om de winkel had gestaan, dan was ik nog wel even teruggelopen. Wel zou ik de volgende keer, als ik weer bij haar aan de kassa zou staan, wat beter opletten ;)
     
  7. Jel

    Jel Niet meer actief

    Wat hebben we gedaan:

    wij zijn inderdaad ook gewoon doorgereden, ook met het idee erbij dat het niet onze fout was en dat het ons extra tijd en benzine zou kosten anders. Maar als we het inderdaad ter plekke in de winkel nog gemerkt zouden hebben, dan zou ik het wel direct gezegd hebben.

    Later vertelden we dit aan een familielid en hij zei dat hij wel terug zou zijn gegaan, dus ik had toen een enorm schuldgevoel gekregen. Voelde me net een halve crimineel. Normaal ben ik altijd heel eerlijk, maar om bovenstaande redenen zijn we dus maar naar huis gegaan.

    Maar nu zie ik dus dat jullie ook zouden doorgereden zijn naar huis.
     
  8. Tuti80

    Tuti80 Fanatiek lid

    20 dec 2010
    3.855
    24
    38
    Zuid Holland
    Ja was ook niet teruggegaan hoor. Haar fout. Heb weleens gehad dat ik ergens iets kocht van 5 euro en betaalde met 50 euro. Ik stond wat met de winkelier te praten toen hij me het wisselgeld gaf. Stopte het in m'n zak. Toen ik in de auto zat zag ik dat hij me wisselgeld had gegeven van 100 euro!! Ipv van 50. Toen ben ik wel gelijk terug gegaan. Hij was me erg dankbaar...
     
  9. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Ik zou wel teruggegaan zijn. Ik neem aan dat je niet 100km van die winkel was, toen je erachter kwam?
    Van fouten leer je, maar dan moet je wel weten dat je een fout gemaakt hebt. Bovendien, als ik niet terug zou gaan, zou ik me nooit meer in die winkel durven te vertonen, ik zou me rotschamen.
     
  10. Locusta

    Locusta Niet meer actief

    Er heeft toch wel één iemand op "ja" gestemd, maar niet gereageerd in dit topic. Ben wel benieuwd wie dat is :p

    /edit: ah! Ik was te langzaam! ;)

    Me rotschamen? Nou, dat vind ik wel overdreven hoor.... Foutje, kan gebeuren toch?
     
  11. RianneF

    RianneF Bekend lid

    31 okt 2008
    712
    0
    0
    Ze kunnen de cassiere er nooit op aanspreken omdat je toch met meerdere mensen een kassa dienst hebt, een schuldgevoel is dus niet nodig. Ik zou ook niet zijn teruggereden, verf is al duur genoeg! ;)
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik zou niet terug gaan. Is allemaal al duur genoeg dus ben dan gewoon extra blij met zo'n meevaller voor mijn portemonee :)
     
  13. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.056
    884
    113
    Nee, ik zou niet teruggaan.
    Het is de fout van de caissière en waarom zou je je moeten schamen als je er nog eens komt?
    Ze hebben het zelf waarschijnlijk ook niets eens doorgehad!
     
  14. Jel

    Jel Niet meer actief

    Ach nee, ik schaam me ook niet rot.

    En herkennen zouden ze me niet, want ze weten dan toch niet dat ik het was die 'gratis' verf mee heeft gekregen?
     
  15. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.056
    884
    113
    Ze krijgen zoveel klanten op een dag, dan onthouden ze echt niet dat jij het was. En daarbij, waarschijnlijk heeft de caissière er verder niet eens over nagedacht en weet ze nu nog niet dat ze jou een 'gratis' blik verf heeft meegegeven.

    In het ergste geval; als ze je wel zouden herkennen doe je toch gewoon lekker alsof je neus bloedt en dat je van niets weet haha!
     
  16. k3lly

    k3lly Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.091
    2
    38
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Heerhugowaard
    Ik zou ook niet teruggegaan zijn. Jammer dan, fout van de cassiere en niet van mij. Me doodschamen? welnee joh, ze krijgen zoveel klanten op een dag dat ze je echt niet meer herkennen hoor.
     
  17. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Ik zou ook niet teruggaan. Wij hebben het gehad met een matras voor onze dochter (met hoeslakens erbij) Was bij babydump. Toen we er kwamen was het 5 voor 5 dus net op tijd. Volgende die meneer waren ze al gesloten maar hebben tegen hun gezegd het is echt nog geen 5 uur hoor.
    Hij met tegenzin de matras gaan halen. Toen we gingen afrekenen was hij al bezig met zijn blouse aan het uittrekken en het duurde erg lang met het pinnen. Toen kwam de kassabon er uit en die gaf aan dat het betaald was. Zegt mijn man nog netjes heb niet op akkoord gedrukt hoor, maar blijkbaar wou die meneer wel graag naar huis dus hebben het zo meegekregen...

    Bleek dus dat we een gratis matras hadden van 180 euries....echt eigen schuld dikke bult moet je maar geen haast hebben...
     
  18. mol81

    mol81 Niet meer actief

    Hier precies hetzelfde. Als het me tijdens het afrekenen was opgevallen had ik het gezegd. Terugrijden doe ik niet.
     
  19. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    Ik vind het al netjes dat de meeste hier het hadden gemeld als ze nog in de winkel waren. Als een cassiere iets te weinig aanslaat zal ze mij niet horen hoor... moet hij/zij maar beter opletten!
     
  20. tanjax11

    tanjax11 Niet meer actief

    Ik zou het ook niet terugbrengen. Vind het dan een fout van de cassiere en niet van mij...heb ik gewoon een keer geluk:)
    Wij hebben het trouwens ook een keer gehad met verf bij een bouwmarkt...
     

Deel Deze Pagina