Pffff schrik me steeds rot en zap het gelijk weg als ik de reclame zie. Weet iemand wanneer deze film in de bioscoop komt? dan zijn we er daarna vanaf. Ik ben soms een bange poeperd. Vind deze reclame gewoon eng Nog meer die dit vinden?
Ik ben elke keer bang dat ik erover ga dromen 's nachts als k m gezien heb Als ik 's nachts naar de wc moet kijk ik ook altijd ff de kamer rond of er niemand staat hahaha Schijterd nummer 1 hier
Ik ben ook doodsbang voor horrorfilms, en vind het eigenlijk wel erg dat deze reclame midden op de dag op tv komt. Als ik dit had gezien op mijn 6de/7de had ik die nacht echt geen oog dichtgedaan!
@aszz die ga ik echt niet kijken de reclame vind ik al eng genoeg haha! @Ellenbaby herkenbaar (misschien ligt het wel aan onze naam) @adi daar ben ik het wel mee eens. Ik keek de eerste keer niet toen de reclame erop was alleen het allerlaatste moment maar snapte er toen weinig van. Daarna zag ik hem helemaal Creepy. Overdag en begin van de avond verwacht ik dit soort reclames niet
Ik kan niet wachten!! Wij gaan maandag naar de bioscoop Ik ben gek op horrorfilms maar kan er stiekem niet zo goed tegen. Ik zit dus de helft van de tijd met een dikke sjaal voor mijn gezicht haha.
whaaaaaaaaaaa heb al een stuk gezien... moet hem nog afkijken zoooooo lekker shocking elke keer!! ik hou der van!!!
Ik vond deel 1 ook al doodeng! Misschien omdat ik stiekem geloof dat het echt kan gebeuren? Deel 2 heb ik al niet eens gezien, mijn man wil het niet hij zegt dat hij het niet wil zien vanwege mij, omdat ik dan weer een nacht niet fatsonlijk slaap, maar zelf is hij er ook niet echt gek op.. Maar er komt dus een deel 3? Pff, mijn nieuwsgierigheid wint het en ik moet die dus zien! En deel 2 dus ook.. Ik ben gek op horrorfilms, maar wel veilig van achter mijn kussentje. Om mijn handen, net hoe het uitkomt.. Maar deze films bezorgen me echt de creeps!!! Dan maar weer een paar nachtjes niet slapen, ik moet ze zien
Ik vond deel 1 en 2 niet echt eng... maar toch ga ik deel 3 wel weer kijken. Wie weet is deze wel eng en blijft hij geloofwaardig tot het laatst.
ik heb altijd een hekel aan kinderen in horrorfilms, ik heb geen problemen met volwassen die worden afgeslacht e.d. haha maar kinderen moeten ze niet aankomen, de vorige had ik een probleem met de baby en nu zag ik weer kids dus ik weet nog niet of ik hem ga kijken ik vind hem wel goed gemaakt die film! PS ik vind het tijdstip van reclame ook niet echt super maar goed mijn kinderen kijken eigenlijk nooit alleen tv en op hun zenders komt ie ook niet dus dat scheelt.
Ik vond deel 1 heeeel erg tegenvallen! Had er heel veel van verwacht maar vond hem voornamelijk heel lang dradig. Deel 2 heb ik maar een klein stukje van gezien. Was s'nachts aan het zappen en toen was hij op een filmkanaal. Toen zag ik dat er dus een baby via de voetjes naar beneden werd getrokken in bed ofzoiets en heb ik hem er maar weer afgezet ! Ben niet zo heel bang voor horrorfilms maar wel als het over kinderen gaat! Heb gelijk even bij mijn meisje gekeken, hahah. Ik wil deel 2 nog steeds eens kijken maar dan wel op een tijdstip dat vriendlief ook wakker is, hahah..
Ik heb de reclame niet gezien,maar als ik het zo hoor met dat kindje dan pas ik ook..daar kan ik ook minder goed tegen.
Ah zo eng, vond deel 1 en 2 al eng. Zit dan met een dikke sjaal om te kijken, nouja kijken... te spieken haha.. En toch wil ik deel 3 zien
Dat heb ik dus ook. Ik ben een horrorverslaafde, en vond deel 1 erg goed. Maar deel 2 heb ik nooit gezien, puur vanwege die baby. Ik kan daar gewoon niet meer tegen!! Jammer dat deel 3 wéér over kinderen gaat... kan ik nog niet kijken
NO WAY dat ik hem ga kijken! Heb deel 1 en 2 gezien en na deel 2 heb ik echt serieus nachten geen oog dichtgedaan. Durfde niet eens naar de wc 's nachts (wc is beneden) Inderdaad vond ik deel 2 enger i.v.m. de baby. De baby in de film was toen net zo oud als mijn dochter, dus ik kon er echt niet tegen. En ik zag hem ook nog eens in de bios! Nou...you get the picture
Ik kan nie wachten!! Nu alleen iemand vinden die met me mee wil, want mn wederhelft die schijt m 7 kleuren! En mn vriendinnen en mn zussen ook! Hahahaha
Ik ga hem ook zien!! Deel 1 en 2 allebei supergoed! En hoop dat deze net zo goed, of misschien wel, nog beter en spannender is! Kunnen we weer lekker 's nachts wakker liggen van alle 'vreemde' geluiden in huis haha.