Wie weet tot hoelaat er harde muziek gedraaid mag worden in het weekend? Ik heb het echt over hele harde muziek!
22uur geld in ieder geval voor doordeweeks. Na die tijd mag je geen geluidsoverlast meer veroorzaken. Of het in het weekend anders is weet ik niet.
Nou ik weet van Belgie van de agenten die hier vorige week waren dat 22 uur toch de limiet is maar dat echt super veel geluids overlast ook verboden is.
Ja de overburen hebben een feestje, en de muziek staat zo loei hard. Het is in Youri's kamer luid en duidelijk te horen, ik kon ook al niks op google vinden over tijden. Ik dacht zelf door de weeks tot 22.00 en in het weekend tot 23.00 maar weet het niet zeker.
Wij moeten hier zo'n 0900 nummer bellen, geen spoed maar wel politie heet dat. En vervolgens hang je een kwartier aan de lijn
oww mm das minder ja! tja ik zou zeggen vraag aan de buren of het miss wat zachter kan? ik vindt het altijd zo aso als mensen geen rekening met anderen houden.
tja als het een keertje is maakt het toch niet zoveel uit? als het elk weekend kassa is zou ik er wel wat van zeggen. waarom ga je niet gewoon ff aan de deur en zeg je dat je er last van hebt.
Er is geen wet dat zegt dat je na 22 uur geen harde muziek mag draaien. Echter als de buren gaan klagen, en de politie komt langs en vind het te hard, krijg je een waarschuwing. Gaan de buren ( of wie dan ook) niet klagen, dan mag je tot middernacht gewoon doorgaan met waar je mee bezig was. Als je in de middag hard muziek draaid, en er word geklaagd krijg je ook een waarschuwing.Echter wilt de politie wel dat je eerst zelf het probleem te lijf gaat door vriendelijk te vragen of het wat zachter kan, word er daar niet op gereageerd zal de politie langs komen. Krijg je diezelfde dag nog een waarschuwing, kunnen je spullen in beslag worden genomen, waarmee je de overlast maak.
Ruby, dat is het hele probleem juist, het is om de haverklap raak hier in de buurt en het zijn behoorlijk asso's dus je kan nog een grote bek krijgen ook. We hebben al tig keer de politie gebeld maar die komen gewoon niet. Maar ja wij zijn niet de enige die klagen, er is alleen niemand die er wat aan doet.
gewoon een grote bek terug geven,heb ook in zo'n buurt gewoond.en weet dat als je de politie belt je meestal grotere problemen krijgt dan dat je ff aan de deur gaat en zegt dat je kind niet kan slapen. moet eerlijk toegeven dat ik blij ben dat ik daar niet meer woon.
Er staan de laatste maanden ook veel huizen hier in de straat tte koop, ik denk ook door deze reden De muziek is gelukkig iets geminderd en Youri ligt lekker te tukken
Door de weeks is het tot 22:00uur in elkgeval. Voor het weekend weet ik het ook nie helaas. Dat 0900nrm is overigens tegen lokaal tarief he. Dus net zo duur als normale telefoonkosten geloof ik.
Wat vervelend, wij hebben zelf in ons oude huis ook in die situatie gezeten, in principe maakt het niet uit hoe laat je belt al is het drie uur in de middag, als jij daar last van hebt is dat voldoende voor de politie om in te mogen grijpen, mits dat zij het ook te hard vinden. Tja als de politie niet komt, kun je weinig! Belachelijk hoor.. Ik zou net zo lang blijven bellen totdat er wel wat aan gedaan wordt. Wij zijn uiteindelijk maar verhuisd, omdat na dat de politie geweest was, die mensen uit boosheid onze voortuin gingen vernielen en andere fratsen uit gingen halen, er was niet tegen op te boksen, mijn man werd bijna overspannen. Dan moet je gewoon andere keuzes maken, het is vervelend maar als die asociale mensen niet willen, trek je altijd aan het korste eind.