Hoi, Mijn zoontje is 6,5 week en ik ben redelijk afgevallen. Alleen mijn heupen zijn nog wat breder, dat merk ik echt goed aan mijn kleren. Dat gaat natuurlijk niet minder worden door het afvallen of wel? Hoe worden mijn heupen minder breed?? Moet dit vanzelf bijtrekken?
Het heeft met je bekken te maken. Kan wel een paar maanden duren voor het weer in de oude stand staat. Tja het moest even wat breder worden om te zorgen dat je kindje erdoorheen kon!
Bij mij duurde dat ook echt maanden! Eerst kwamen mijn oude spijkerbroeken maar tot halverwege mijn bovenbenen. Ik dacht ook echt dat dat niet meer bij zou trekken, maar jawel! Een jaar na de bevalling waren mijn oude broeken zelfs te groot. Geduld geduld dus.. De kilo's waren er trouwens al wel veel eerder weer af. Het is dus echt de stand van je heupen die verandert en weer moet herstellen.
Ik kon na ongeveer een half jaar mijn oude broeken weer aan, dus ik zou nog even geduld hebben met shoppen.
Volgens m ij zou boven het "na de bevalling" topic moeten staan ; 9 maanden op en 9 maanden af, dat is bij de meeste vragen namelijk het antwoord, geduld, het heeft maanden geduurd voordat het allemaal zo stond dat je baby eruit kon denk je dat het als een elastiekje terugschiet? nope dat duurt ook maanden.. irritant maar niet anders.. ze blijven zelfs meestal altijd iets wijder als voor je eerste zwangerschap..
1,5 jaar na de bevalling nog steeds bredere heupen. Beetje jammer van honderden euro's aan merkjeans die ik weg kon doen maar verder ben ik er niet rouwig om
Ik weet niet anders dan dat ik brede heupen heb... (maar ze zijn dan tijdens de zwangerschap tenminste niet nog meer uitgedijd).
hier ook last van.. ik wacht geduldig een paar maanden af. (9 mnd).. lijnen heeft denk ik geen zin. Sowieso merk ik dat mijn lichaam nu niet lijnend door het leven kan. eerst even alles weer in balans met kind, man, mezelf, werk en vrienden
Nou ik hoop echt dat die heupen wel weer een beetje teruggaan naar de oude stand hoor want ik ben niet dik uit de bevalling gekomen maar ik merk echt dat mijn heupen veel breder staan. Nu kan ik mijn eigen maat 40/42 niet aan en die maat vind ik al groot genoeg! En ik ben ook die zwangerschapskleding zooooo zat!!!
IK heb er ook nog wel "last" van.... Het is nu een half jaar later en kan nu eindelijk weer 1 oude spijkerbroek aan.... (was wel 30 kilo gegroeid) Maar dit is wel een stretsch broekje dus dat scheelt natuurlijk de helft Mijn dure merkbroeken zonder stretsch heb ik nog niet eens gepast... kan alleen maar tegenvallen!!! haha Maar merk idd wel dat m'n heupen heel langzaam aan iets meer in de oude stand komen te staan!!!!