Wachtbank april 2010

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door maartje84, 12 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    NiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUwNiEuWnIeUw

    Volgens mij is er geen wachtbank meer in gebruik, dus bij deze een nieuwe!!

    Ik weet dat er verschillende mensen zijn die aan het wachten zijn, dus opschuiven een aanschuiven maar!!

    Hoe ervaren jullie deze wachtweken? Kunnen we elkaar misschien vermaken met zin en onzin??
     
  2. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    wat spannend maartje!!!!!!!!!!!!!!!!
    heel veel sterkte in deze wachtweken!
    wanneer ga je testen!?
     
  3. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Thnx Ella!

    Mag eigenlijk 21 april testen maar ik ga proberen het vol te houden tot aan 24 april: in het weekend... Maar goed, geen idee of ik dat ga volhouden hahaha.
     
  4. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    7 dec 2008
    2.303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Whaaa spannend Maartje. Knap hoor als je het vol kunt houden tot 24 april, ben benieuwd;).
    Hopelijk kom ik me hier woensdag ook melden, om samen met jullie die OHW-ZO moeilijke WW door te brengen.
    In ieder geval mijn duimpjes draaien voor je.
     
  5. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    maartje dat zou idd echt knap zijn als je het tot de 24e kunt volhouden!

    wennes voor jouw ook spannend hoor!
    sterkte met alles!
     
  6. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Maartje@ Ik ga keihard voor je duimen meis , dat het raak is dat mag nu wel eens.

    Ik kom nog niet bij je zitten voorlopig , heb net vandaag mijn laatste ongi binnen.hihi
    woensdag de info bij eenkomst voor de isci.
    krijg in elkgeval de pil en spuiten verder weet ik nog niks.
     
  7. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    spannend allemaal marnat!!

    hopelijk kom ik ook snel weer es op het wachtbankje!!!
    ik hoor donderdag meer....
    krijg dan ook de spuiten mee! spannend!
     
  8. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Hey Maartje!
    Je hebt company hoor op de wachtbank! Ik moet nog 4 nachtjes wachten..........vrijdag gaan we testen.
    Ik voel me eigenlijk redelijk goed. Eerste week ging helemaal super, maar ja, dan kan je ook nog niets voelen. Nu probeer ik me niets aan te trekken van wat ik voel, maar ja...dat lukt natuurlijk nooit helemaal.
    Van het weekend wel eventjes wakker gelegen van de spanning en het denken aan doemscenario "wat als t weer niet lukt?". Maar die gedachte probeer ik ook erg aan de kant te drukken. Verder doen mijn borsten erg zeer. Dat komt met name van de bollen, maar gisteren vond ik t echt branden (toen ik net in bed lag) en dat herken ik niet. Maar ik ga maar niet te veel hoop koesteren meteen!
    Volhouden he meis!
    Trouwens.....jij vraagt wel veel van jezelf als je tot de 24e kan wachten. Snap t ook wel hoor, in het weekend testen is toch ook wel veel fijner. Veel succes!
    xxx Hypo
     
  9. vergo

    vergo Fanatiek lid

    3 mrt 2007
    1.139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    Hey Maartje en Hypo,

    Ik schuif erbij. Vandaag in het bezit van een 8 cellige topembryo. De 26ste mogen we testen. Spannend.
     
  10. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Welkom op de bank meis!
    Xxx Hypo
     
  11. vergo

    vergo Fanatiek lid

    3 mrt 2007
    1.139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    Wanneer testen:

    Hypo: 16 April
    Maartje84: 21 April maar hoopt tot 24 April te kunnen wachten
    Vergo: 26 April


    Is dit leuk meiden of niet dan haal ik hem weg.
     
  12. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Prima meis!
    Oei, ik ben de eerste.....spannend!
    xxx
     
  13. vergo

    vergo Fanatiek lid

    3 mrt 2007
    1.139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    haha ja inderdaad
     
  14. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Welkom meiden!!

    Goed lijstje!! Enneh voor meeleesmeiden: jullie mogen er ook bij hoor, dan schuiven we ietsjes op!!

    Ik ben in het bezit van een 2cellige en een 3cellige embryo. Nu hoor ik jullie denken: arme meid, wat een slechte emmy's maaaaaaar dat is niet het geval ;)
    Ze zijn direct na de bevruchting ingevroren en een dag na het ontdooien al teruggeplaatst. De ene is een A-kwaliteit emmy en de andere is een B-kwaliteit emmy. Oftewel: ik mag niet klagen ;)

    Verderssss.... voel ik nog helemaal niets!!! Bij mijn verse poging voelde ik steekjes en gekkigheid, maar nu niets nada noppes!!! Ik weet dat die steekjes ed van de vorige poging niets was, maar goed, vind het wel raar om niets te voelen... Hoop dat ik over een paar dagen me al flink misselijk begin te voelen!!

    Trekken jullie het wachten nog een beetje? De afgelopen dagen gingen prima, maar merk nu wel sinds vandaag dat ik ietjes minder relaxed ben... 't Zou nu wel alvast zaterdag 24 april mogen zijn... Maar dan wel met een posipowertest!! ;)


    Hypoooo!! Nog ff en jij hebt het wachten er weer op zitten *jaloers* ;)
    En Vergo, hoe zit het met jou? Ben jij een sneaky vroeg test meisje of houd jij je keurig aan de orders van de arts??


    Slaap lekker voor straks!!
     
  15. vergo

    vergo Fanatiek lid

    3 mrt 2007
    1.139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    Haha Maartje meestal hou ik me wel aan de orders, maar met mn dochter hebben we op zondags getest(toen moesten we ook s'maandags testen) en toen was die positief heel misschien doen we dat nu ook, maar het hangt er vanaf hoe ik me voel.
    Zenuwen heb ik nog niet maar ja de tp is net geweest, ik moest vanmorgen nog terug naar het zh want ze zijn bang voor overstimulatie maar ik heb nergens last van.

    Kan me voorstellen dat je al nerveuser wordt Maartje.
     
  16. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Hoest met de wachtbankladies?
    Hier nog 1 nachtje....vandaag begin ik langzaam gek te worden....ben zo zenuwachtig!
    Ik voel eigenlijk weinig tot niks, maar alles wat ik voel druk ik ook enorm weg om maar geen valse hoop te krijgen. Ik ben wel enorm moe 's avonds. Nog even en we zullen t weten.....
    Gek he, enerzijds wil ik dat t NU morgen is, anderzijds wil ik dat moment nog niet (nu heb ik nog hoop, die is straks miss wel weer weg). Hebben jullie dat ook?
    Nog geen tekenen van ongi te zien, maar dat had ik bij mijn andere tp'en ook niet door die bolletjes.
    Xxx Hypo
     
  17. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Ik snap hoe je je voelt hypo, mijn duimen draaien overuren.
     
  18. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    7 dec 2008
    2.303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    @ Hypo: whaaa meis spannend...... Snap je gevoel wel dat je graag wil dat he morgen is, maar ook weer niet.

    @ All: Ook ik wil graag plaats nemen bij jullie op het wachtbankje. Gisteren ben ik de trotse bezitsters geworden van 2 pracht emmy's:):).
    29 april bloed test in het zh. Maar op mijn schema staat dat ik de 28ste een thuis test kan doen, dus die houd ik aan.
     
  19. Sikki

    Sikki VIP lid

    20 okt 2008
    5.050
    15
    38
    Vrouw
    in het ooooooosten
    Hai meisjes!

    Heb even getwijfeld of ik me hier aan zou melden, maar ik doe het toch maar weer...

    Heb eergister 2 prachtemmy's (om met de woorden van de arts te spreken) teruggeplaatst gekregen.
    Ik zou op 27 april mogen testen.

    Weet niet of ik dat zo lang volhou, aangezien ik nu al weer op van de zenuwen ben.
    Je zou denken dat ik toch al ervaren en volleerd ben na zoveel terugplaatsingen, maar ik vind het juist steeds moeilijker worden.
    Andere keren werd ik voor de testdatum al ongi.
    Maar zien hoe lang ik het nu volhou.

    Hypo, spannend morgen!
    Wat knap dat je het zo lang hebt volgehouden!
     
  20. Tijgertje88

    Tijgertje88 Fanatiek lid

    6 mrt 2010
    2.765
    350
    83
    Vrouw
    Noord Brabant
    Hallo allemaal..

    Ik heb ongeveer 6april eisprong gehad, en word nu al gek van het wachten! heb sinds de 11e zo nu en dan lichte krampjes, en ik probeer mezelf maar voor te houden dat het veel te vroege ongi krampjes zijn maar word gek van de zenuwen omdat het misschien innesteling kan zijn?!?! of misschiend oor de clomid? pff weet ut niet meer!

    19 april testen (als ik dat volhou haha)

    Groetjes Wendy!
     

Deel Deze Pagina