Punctie-ervaringen. Zijn er ook positieve ervaringen??

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door mien84, 19 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mien84

    mien84 Bekend lid

    1 dec 2010
    626
    0
    16
    Hoi iedereen,

    Wij mogen eind februari beginnen met ivf in eigen cyclus, maar zie nogal op tegen de punctie ook al is t maar 1 eitje die aangeprikt moet worden. Maar dit gebeurt wel zonder enige verdoving:(. Dus zou ik graag willen weten wat jullie ervaringen zijn van ivf of ivf in eigen cyclus. Is dit echt zo pijnlijk:$ of is t juist goed te doen;) en kun je je voorbereiden?

    Liefs mien
     
  2. neletje

    neletje Actief lid

    25 jan 2009
    377
    0
    0
    hoi

    als het maar 1 eitje is, dan is het goed te doen denk ik. Ik kreeg ook geen verdoving, alleen een zetpil met pijnstilling, en ze prikten ongeveer 12 eitjes aan. Leuk is het niet, maar het is wel uit te houden. Moet zeggen dat ik de 2e keer per ongeluk de zetpil had uitgepoept :) en dat het toen wel wat gevoeliger was, dus als ik jou was zou ik gewoon een zetpil vragen en die 2 uurtjes van te voren gebruiken. Omdat ze maar 1 eitje doen is het maar 1 prik bij jou en die is echt zo voorbij. Omdat ik er erg nerveus voor was kreeg ik de avond ervoor en de ochtend ervoor 1 tabletje (soort van valium) zodat ik wat rustiger was, en als je rustiger bent ontspan je je spieren ook waardoor het ook minder pijnlijker wordt.

    succes ermee !
     
  3. mien84

    mien84 Bekend lid

    1 dec 2010
    626
    0
    16
    Dank je wel neletje voor je reactie. Ms dat ik ook wel zo'n tabletje van te voren in ga nemen. Lig je er idd wel iets rustiger denk ik.
     
  4. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    He Mien!
    Ik heb 6x ICSI in eigen cyclus gedaan en vond die puncties echt heel goed te doen. In het UMCG zijn de artsen en verplegers ontzettend lief en ze slepen je er wel doorheen.
    Heeeeel veel succes!
    Elmo
     
  5. Emesve

    Emesve Bekend lid

    26 aug 2009
    553
    1
    0
    Hier ook alleen 2 zetpillen en valiumtabletjes. Ondanks de 16 follikels goed te doen. Op het moment dat je au wil gaan roepen is het voorbij. En houd in je achterhoofd: het is voor een goed doel!!! ;)

    Succes meid!
     
  6. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Mien, in het UMCG krijg je in principe niks, bij eigen cyclus maar weet van anderen dat je inderdaad wel een tabletje kan krijgen.
    Bij een punctie in hyperstimulatie krijg je standaard een infuusje ;)
     
  7. blondjuh

    blondjuh Fanatiek lid

    19 mei 2010
    1.215
    0
    0
    ik vond het helemaal niet erg heb er 11 aan laten prikken en wilde zelf al niet veel verdoving maar vond het egt niet erg en zou het zo nog keer laten doen :D gewoon op scherm kijken :p
     
  8. mien84

    mien84 Bekend lid

    1 dec 2010
    626
    0
    16
    Dank jullie wel voor jullie reacties. Ik heb op zich een hoge pijngrens, dus ms is t ook wel meer t idee. Maar kan heus wel wat leukers bedenken hoor;). Ik neem jullie adviezen van harte aan en ga t zien, het is tenslotte voor een goed doel:)
     
  9. hypo

    hypo Fanatiek lid

    28 okt 2008
    1.940
    0
    0
    Ik zou me er geen zorgen over maken als ik jou was. Als je er eenmaal voor staat kan je meer doorstaan dan je denkt! Bovendien 1 eiblaasje is echt heel goed te doen. Voordat je het weet is het weer over!
    Succes!
    Xxx Hypo
     
  10. mien84

    mien84 Bekend lid

    1 dec 2010
    626
    0
    16
    Dank je hypo voor je reactie. Door jullie reacties ben ik wel een beetje gerustgesteld. En als ik jullie zo hoor, dan is 1 aanprikken helemaal niet zo pijnlijk. We shall see:)

    X mien
     

Deel Deze Pagina