Hallo allemaal, ik gebruik het zelf niet maar ik snap jullie stress over de problemen met pregnyl. Ik heb de stoute schoenen aangetrokken en Hart van Nederland aangeschreven. ik krijg net bericht terug, ze hebben interesse !! Ze willen ook een oproep doen voor Moeders voor moeders. Ik doe mijn best meiden
meid wat goed van je!!! ben heel benieuwd hoe dit gaat aflopen.. Vraag me trouwens nog wel af nu er schaarste is of we nog steeds aan het buiten land leveren....en of er wel controle is op het gebruik in andere landen(bijv door sporters)
Wat een super idee, goed dat je dat hebt gedaan!!! Ik ga ook ff kijken of het ook op TV komt, hoop het!!
Goed idee!! Wat goed van jou!! Ik weet dat men bij Freya ook bezig is met te achterhalen wat nu precies de reden is van het grote te kort. Ben benieuwd wat er uit zal komen!
Super zeg! Ik zat vandaag in de stress maar heb nu gelukkig alsnog Ovitrelle kunnen bestellen maar was even bang dat ik de poging af had moeten breken.
Goede actie! Ik zou daar NOOIT aan hebben gedacht!! Ben benieuwd wanneer t uitgezonden zal worden. Ik blijf je topic volgen!
Súper zeg , ook hier nooit aan gedacht.....helemaal toppie van je! Ben benieuwd of en wanneer het in een uitzending komt!!
ik heb het zelf (nog) niet nodig, maar wat een super actie van je, ik blijf je topic volgen. ben benieuwd wanneer het op TV wordt uitgezonden...
Wat lief van je zeg, ben benieuwd. Als ik dit allemaal lees mag ik blij zijn dat ik nog pregnyl in huis heb. liefs
Super joh! Hopen dat het vroeg wordt uitgezonden en al die vermoeide zwangere dames nog niet slapen!! En als ze t toch niet willen uitzenden misschien editie NL? Ik neem een abbo op dit topic ben benieuwd!!
Vandaag zal het nog niet zijn hoor. Hij zou me eerst nog terugbellen. en dan moeten ze het item nog maken. Geen idee hoelang zoiets gaat duren. @Chantal: hartvannederland is altijd de volgende ochtend in de herhaling Ik hou jullie op de hoogte !!
kan iemand mij bijpraten??? Ik sta nog op wachtlijst ICSI maar zal hopelijk/waarschijnlijk ergens in april gaan starten met hormonen. En als ik dit lees, denk ik: help, nog iets om me zorgen over te moeten maken????? wat is er aan de hand??
Op dit moment is bij veel apotheken (niet allemaal) de pregnyl niet leverbaar. De vraag ernaar is groter dan het aanbod. Nu is er wel een ander middel namelijk Ovitrelle en dat werkt hetzelfde maar ook daar was hier moeilijk aan te komen.
Leveringsproblemen Pregnyl® < Nieuws- en persberichten < Over het OLVG - Onze Lieve Vrouwe Gasthuis Leveringsproblemen Pregnyl - Lucke MediCare Pregnyl — Farmanco Lees Nieuws Ik kan nergens echt goede informatie vinden over de verwachtingen...jullie wel?