Even kort: ik zit op dag 12 na mijn tp van 2 embryo's. Zondag verloor ik in de ochtend wat roze en gisteren in de middag weer. Geen rood bloed dus. Maar ik ben helemaal van slag daardoor. Vanmorgen wel een test gedaan en ik dacht van dan is het maar klaar. Maar toen was dit het resultaat... Wat vinden jullie hier nu van?
Ik durf echt niet te denken dat ik zwanger ben... Eerst maar eens zien of die streep beter wordt. Hij is wel erg licht toch? En dat bloedverlies dan? Ik word hier echt zo onzeker van....
Als je geen helderrood bloedverlies hebt dan is er niks aan de hand. Roze & bruin zijn vaak innestelbloedingen. pas als je echt ongesteld word, of krampen en helderood bloedverlies hebt is het mis. Die test is best duidelijk voor 12 dagen na tp, er zit hcg in je urine. En dat zit er alleen maar in als je zwanger bent. Natuurlijk is het nog even spannend, maar voor nu ben je gewoon zwanger hoor. Je piest niet zo''n streep als er geen hcg is.
Ik zie ook 2 streepjes .. en denk net als de bovenste 2 dat het innestelings bloeding is .. anders vragen of je bloed onderzoek mag... dan kunnen ze het zo zien of de test gelijk heeft ... iig een voorzichtige felicitatie.
Ik had bij mijn laatste poging ook zo'n hele lichte test. Helaas kreeg ik 3 dagen later roze/bruin bij afvegen en bij mij is het geeindigd in een MK. Maar dat hoeft bij jou natuurlijk niet te gebeuren...kijk het de aankomende dagen even aan. Overmorgen nog een keer testen en als die test donkerder is en je hebt in de tussentijd geen roze/bruin of bloedverlies, dan heb je grote kans dat het goed zit. Pffff deze eerste periode is zó spannend en frustrerend he....het liefst slaap ik de eerste 3 maanden
Spannend! Kan nog alle kanten op. Maar zolang het niet echt rood wordt, zou ik me nog geen zorgen maken. Bloedtest heeft weinig zin helaas. Je urine-test is positief, dus je bloedtest zal dat ook zijn. Geeft dus weinig extra nfo. Alvast heel voorzichtig gefeliciteerd!
Das waar, maar tegen die tijd worden de urine-testen ook duidelijker. Nu, een enkele bloedtest, zegt niets. Mijn ziekenhuis doet er ook niet aan en dat snap ik wel.
Wat dat betreft kun je beter in belgie wonen.....zoveel moeite is die bloedtest niet en als het de vrouw gerust stelt waarom niet? Met een stijging kun je mooi zien of deze genoeg is....met een test zie je dat toch minder nauwkeurig.?
Hoi poema Dit is inderdaad'n streep meis! Het hcg hormoon wordt gemaakt, dus doet het zh ook niet moeilijk over bloedprikken hoor. Bij ons in umcg is het ook niet standaard, maar toen ik positief testte bij de miskraam kreeg ik dat wel ook ivm rose verlies. Uit je bloed kunnen ze dan de exacte hcg waardes wat moet passen bij'n intacte zwangerschap. Één vm kunnen ze dan ook sneller ontdekken, en je weet precies waar je aan toe bent. Maar hopelijk is alles gewoon normaal en ben je gewoon heerlijk zwanger! Maar bloed uitslag geeft jou meer rust, en zal het zh ook doen dan omdat dat ten goede komt van de zwangerschap! Want stress is niet goed.. Een voorzichtige felicitatie van mijn kant meissie!! Liefs.
Je kunt het bij de ha vragen... Ik heb over 2 dagen 2 bloedtesten gehad, mooie verdubbeling. Maar had daarvoor 3 vmks... In elk geval ben je zwanger! Beetje bloedverlies zegt gelukkig niet zoveel. Hopelijk stopt het snel!
Mij test na de IVF poging was precies zo! Het maakte mij ook aan het twijfelen, de dag erna was ie ook niet veel donkerder geworden... Maar ben nu 28 weken zwanger! Ik heb ook in het begin een beetje lichtroze verloren.. Ik denk dat je best hoop mag hebben want in mijn ogen ziet dit er goed uit! Liefs faith
Poema, ik was je stiekem al aan het volgen en voelde met je mee toen je dacht dat het mis ging. Maar nu toch een streep! Is dit een ochtendtest? Morgenochtend of overmorgen weer testen! Wie weet is de roze afscheiding door het gerommel van maar liefst twee emmys?? Pff, wat zullen de dagen lang duren voor jou nu... hou ons op de hoogte!
Tja ik weet het niet hoor... Hoeveel roze mag je verliezen zonder dat het eng wordt? Proberen om morgen maar niet te testen en pas donderdag weer toch? Verlies nog wel wat roze slijm...
Ik zou zeggen zwanger! Ik heb ook bij 3 zwangerschappen bloedverlies gehad,zowel rose,bruin als heel veel helder bloed. 2x is het goed gegaan,1x niet.Maar bij mij kwam het bloedverlies door een stolsteltje(of 2e embryo dat zich afstoote) en later doordat de placenta over de bmmond lag.Ik liet wel hcg prikken zodat ze waardes konden vergelijken na een paar dagen.Sterkte met afwachten! Groetjes stierin