Ga terug   Zwangerschapspagina > Kinderwens > Zwanger worden clubs

Zwanger worden clubs Op zoek naar meiden uit de buurt of meiden die in dezelfde situatie zitten als jij? Start hier je club.

Onderwerp gesloten
 
Onderwerp tools
  #1  
Oud 21 januari 2010, 09:07
jedalin's avatar
Expert member
 
Geregistreerd: 4 november 2008
Berichten: 12.378
Weblog berichten: 1
Standaard Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Zoo...deel 2 dan maar! 8)
__________________



  #2  
Oud 21 januari 2010, 09:38
Lkg's avatar
Lkg Lkg is offline
Vip Member
 
Geregistreerd: 5 november 2008
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 1.011
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Okeee.. beetje raar.. maar we gaan hier maar gewoon verder dan

@ Tamara: Jeetje meis.. voor ieder ander persoon zou de stress van de feestdagen plus 2 verhuizingen al veel zijn.. laat staan als je er dan ook nog eens babystress bij hebt Als je het ff niet meer ziet zitten kom dan gewoon hier om ff te spuien! Dat kan soms zo opluchten hè!
Heel goed dat je die twee dagen hebt afgezegd en dat je heel even de tijd neemt om tot jezelf te komen.. mocht je je na die twee dagen nog niet goed voelen dan gewoon langer thuis blijven hoor!!! Het is heel belangrijk dat je je niet gaan over-werken.. helemaal als je in het verleden al eens overspannen bent geweest!
Hee, en gaan jullie nu vandaag voor de uitslag bellen? Ik zou het wel doen, want nog een dat extra stress daarover is ook niet relaxed.. maar goed, jullie keus natuurlijk. Ik denk in ieder geval aan je!!

@ Djuke: Aaaaahhh.. wil je even NIET zo stom doen door te zeggen dat je niet mag klagen omdat er ook meiden zijn die nog niet zwanger zijn?!! Je hebt me wel aan het denken gezet.. want als jij niet mag klagen dan mag ik dat ook niet!! Jah, bij mij gaat het wat lastiger, maar als je mijn situatie naast die van iemand zet die helemaal geen kinderen kan krijgen.. of whatever.. naast de situatie van mensen in Haiti dan heb ik ook echt geen enkel recht om te klagen.. en toch doe ik het! Dus blijf alsjeblieft hier zeggen wat je wil zonder dat je denkt dat niet-zwangeren dat niet leuk vinden!
Ik kan me heel goed voorstellen dat je het helemaal zat bent!! En ik weet zeker dat je een supergoede mama gaat zijn!!

@ Linda: Hoe gaat ie nu met je bekken?? Ga je nog wel weer werken of blijf je vanaf nu thuis?? Heb idd ook die reportage over die octo-mam gezien.. scary.. de kinderen krijgen een half uurtje per dag in paren de onverdeelde aandacht van de moeder.. Gut, ben ik ff blij dat ik altijd 24 uur per dag de overdeelde aandacht van m'n ouders had ook al heb ik twee broertjes!

@ Ilona: En heb je je rijbewijs al opgehaald?? Al een ritje gemaakt?? Hoe bevalt het??

@ Nienke: En schiet het al op?? Wordt je trouwens al gek van al die mensen die maar elke dag blijven vragen of er al iets in aantocht is??

@ Saskia: Echt leuk om te zien hoe je het zo doet met Lana.. kunnen wij als mama's in spe veel van leren

Zoo.. hier de één na laatste dag werken in Den Haag.. morgen alles inpakken en dan vanaf maandag naar Almere.. Heb wel zin in een soort van nieuwe start, en lekker veel veranderingen
Wel kan ik vanaf dan overdag niet meer op zp Ik zit nu in een apart kantoortje met één collega die tegenover me zit, dus die ziet niet wat ik doe.. maar in Almere zitten we met z'n allen in één grote ruimte, dus dan moet er écht gewerkt worden
__________________
  #3  
Oud 21 januari 2010, 09:39
Lkg's avatar
Lkg Lkg is offline
Vip Member
 
Geregistreerd: 5 november 2008
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 1.011
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Oh jah meiden, niet vergeten een nieuw abonnement op dit onderwerp te nemen hè! Anders krijg je de mailtjes niet!
__________________
  #4  
Oud 21 januari 2010, 10:45
nienke18's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 10 maart 2009
Woonplaats: Boskoop
Berichten: 741
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Hoi Meiden,

was gisteren niet online, want was bij mijn ouders. En om daar nu achter de computer te gaan zitten, vind ik ook weer zoiets. Mijn neefje, Jayden, is er ook altijd op woensdag. Een heel lief ventje, toen hij uit bed kwam vroeg hij gelijk of ik er nog was, was zo schattig.

Maar inderdaad hier nog geen babynieuws, wel gisterenochtend voor weeën gehad. Dacht dat het begon maar na 2 uur was het weer verdwenen.

Djuke, kan je gevoelens heel erg goed begrijpen. Had ik ook afgelopen weekend, die ik natuurlijk botvierde op Bart. Die er eigenlijk helemaal niks aan an doen. Hij heeft weer contact met een aantal exen via facebook, normaal geen probleem. Maar hij zat hele avonden te chatten met hun en nu werd ik me toch in ene bang en onzeker. Die stomme hormonen toch de hele tijd.

Tamaar, heel erg goed dat je even de tijd neemt om bij te komen. Kan me voorstellen dat het allemaal even teveel wordt.

De rest ben ik heel even vergeten, heb wel alles gelezen. Zal er zo snel mogelijk op reageren en natuurlijk blijf ik hier meelezen en schrijven als de kleine is geboren. Heb aan jullie heel veel gehad tijdens de periode dat we zwanger probeerde te worden en ook in de tijd dat ik zwanger ben.
__________________

29 januari 2010: Sara geboren 3.400 gram
9 februari 2011 Daan*
  #5  
Oud 21 januari 2010, 12:36
Djuke's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 31 oktober 2008
Woonplaats: Land van Heusden en Altena
Berichten: 617
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Haai ladies,

Bedankt voor al jullie lieve reacties! Ik zit momenteel liever hier dan in de januari-mama's. Daar is alleen maar babypraat en mijn verhaal werd min of meer afgedaan met de opmerking dat ik niet zo moest zeuren want ik was pas 38 weken.

Enniewee, gisteravond hebben we controle bij de vlos gehad en die was gelukkig heel begripvol. Volgende week woensdag heb ik weer controle en dan gaat ze mn baarmoedermond eens bekijken en proberen te strippen. Helpt dat niet, dan mag ik donderdag naar de gyn om te kijken of ik ingeleid kan worden.
Het is wel allemaal onder voorbehoud want als mijn baarmoedermond nog niet voldoende is verstreken doen ze liever niets maar wel fijn dat er actie komt.
Ook omdat mijn beeb nu waarschijnlijk een dikke 4 kg is en hij niet NOG groter hoeft te worden.

Dus we wachten maar af, Julian en mijn familie zijn ervan overtuigd dat de beeb dit weekend komt. En we worden dus gek van alle telefoontjes. Vooral mijn moeder is erg. Als ik niet opneem denkt ze meteen dat ik minimaal aan het persen ben.

Maar goed, Nienke, hoe is het met jou? Jij bent vandaag 40 weken, is er met jou al gesproken over eventueel inleiden?

Iloontje: helemaal vergeten: maar wat goed dat je je rijbewijs hebt! Gefeliciteerd meis!
__________________
Zwanger in ronde 18!!!! Een wonder!

24 januari geboren, 53 cm 4630 gr
23 feb, 1e keer CB, 56 cm 5300 gr
22 mrt, 2e keer CB, 60 cm 6300 gr
16 apr, 3e keer CB, 62 cm 6800 gr
18 juni, 4e keer CB, 68 cm 8200 gr
  #6  
Oud 21 januari 2010, 12:44
nienke18's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 10 maart 2009
Woonplaats: Boskoop
Berichten: 741
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

We hebben morgen een afspraakbij de Vk en dan gaat ze het strippen met ons bespreken. De baby werd de vorige keer geschat op ongeveer 3500 gram. Dat is gelukkig nog geen ruim 4 kg, dan zou ik ook de zenuwen hebben.

Wordt ook gek van de telefoontjes en inderdaad helemaal van mijn moeder. Krijg elke ochtend een sms of alles nog goed gaat, maar wel zo vroeg dat ik eigenlijk nog net lig te slapen of half wakker ben.

We kunnen niets anders doen dan afwachten. De baby is bij wel heel erg druk de laatste paar dagen, eigenlijk nog nooit zo druk geweest. Heb net even een rondje babykamer gedaan en de beeb laten zien dat alles klaar is en dat ie niet hoeft te wachten.
__________________

29 januari 2010: Sara geboren 3.400 gram
9 februari 2011 Daan*
  #7  
Oud 21 januari 2010, 12:48
Pinguïns
Niet meer actief
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Dankjewel Djuke & Tamara voor de felicitaties!!

Nienke, daar zou ik echt helemaal gek van worden als ze je de hele dag gaan bellen of het al zo ver is.
Dan zou ik echt zeggen: Je hoort het vanzelf wel!!!
Ik ben trouwens wel benieuwd of jullie je wensen voor de bevalling en de kraamtijd op papier hebben gezet?
Als ik nu namelijk zie hoe mijn schoonouders mijn schoonzus verstikken met bezoek, dan pakken wij het heel anders aan
  #8  
Oud 21 januari 2010, 12:52
nienke18's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 10 maart 2009
Woonplaats: Boskoop
Berichten: 741
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Iloon, heb mijn wensen niet op papier gezet, maar heb met Bart hele duidelijke afspraken gemaakt over hoe ik het wil. Volgens mij ben je zelf op het moment in de kraamtijd niet sterk genoeg om te weigeren.

De eerste paar dagen wil ik alleen wat familie over de vloer en verder niks. Ook heb ik geen zin om borstvoeding te geven waar iedereen bij is en dus geef ik gewoon borstvoeding boven. Bart is twee weken vrij, dus die gaat het allemaal in de gaten houden.
__________________

29 januari 2010: Sara geboren 3.400 gram
9 februari 2011 Daan*
  #9  
Oud 21 januari 2010, 12:56
Chikai's avatar
Vip Member
 
Geregistreerd: 28 december 2009
Woonplaats: Noord-Brabant
Berichten: 2.496
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Wat spannend allemaal!! Ik ben benieuwd wie van jullie twee het eerste is, wel leuk dat dat zo gelijk op loopt!

Ik hoop maar dat het snel volgende week is Hopelijk zijn jullie kindjes er dan al en weet ik of die misselijkheid vanaf het afgelopen weekend al to nu (vooral 's avons en vannacht was het ook flink) iets betekent....
__________________



1-10-10: 3260 gram - 50 cm
11 maanden: 8045 gram - 72 cm
14,5 maand: 9370 gram en 76,5 cm
  #10  
Oud 21 januari 2010, 12:58
nienke18's avatar
Senior Member
 
Geregistreerd: 10 maart 2009
Woonplaats: Boskoop
Berichten: 741
Standaard Re: Wij gaan voor onze eerste! Deel 2

Chikai, zal voor je duimen. Hoop dat het inderdaad iets betekend.
__________________

29 januari 2010: Sara geboren 3.400 gram
9 februari 2011 Daan*
Onderwerp gesloten


Onderwerp tools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuw onderwerp starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag je berichten niet bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Uit
HTML-code is Uit
Trackbacks staan Uit
Pingbacks staan Uit
Refbacks staan Uit


© 2005 - 2012 Zwangerschapspagina.nl