Jeejj! He wat ik me afvroeg hè... En ja ik weet dat ik nu wel heel voorbarig ben , maar vraag me dit al een tijdje af.. Als je PCOS eenmaal hebt, is het dan blijvend? Zitten we dan dus bij een mogelijk 2e/3e/4e kindje ook met ditzelfde gehannes?
Vrij vol he haha.. Hopelijk tijd voor een nieuw mooi begin daantjuh.. Ik dacht eerlijk gezegd dat het wel blijvend was, maar zeker weten doe ik het niet...
Ik denk ook dat het blijvend is, al hoop ik dat ik op wonderbaarlijke wijze na de curettage ineens een cyclus krijg, maar stiekem zijn de follikelmetingen in het ziekenhuis ook wel handig hoor..
Lets goed idee!! Volgens mij is het inderdaad ook blijvend al hoewel ik wel twijfel aangezien er ook mensen met pcos zijn maar goed die hebben overgewicht en als die afvallen kan het wel verminderen of weg gaan toch? Dat is wat de gynaecoloog zei iig. Hier begint op dag 43 wat bruinverlies (slijmerig) maar nog heel weinig en nog geen helder rood bloed. Sorry voor mn dirtytalk! Het rare is dat ik al een week na de seks iedere keer wel helder rood bloed verlies bij het zaad wat weer naar buiten komt. En zo niet Hopen dat het vandaag toch eindelijk doorzet. Dan gaan we de nieuwe ronde vol goede moed weer in! Allemaal bedankt voor de sterkte wensen ivm schoonpaps. Het gaat helaas nog niet goed en heeft enorm veel pijn. Krijgt nu morfine injecties en de drains zouden er vandaag uit mogen maar ook dat gaat nog niet ivm teveel wondvocht nog. Dus loopt nog niet echt voorspoedig.
Nou, lekker dan Ik had inderdaad wel gehoord dat het bij verliezen van (over)gewicht weg kan gaan.. Maar dat is bij ons niet het geval. Zijn we weer mooi klaar mee Raar, anoniem, van dat bloedverlies! Sneu van je schoonvader. Wat had ie ook weer precies? Sterkte in ieder geval
Elles balen inderdaad en weet ook niet of het echt zo is hoor maar dat is wat ik gehoord heb Hij heeft 3 omleidingen gehad ivm hartklachten dus een erg zware operatie. Je borstkas wordt helemaal geopend. Dus een flinke jaap van boven naar beneden.
Ahjoh, waren pas op 3k, bij 5000 willen ze m sluiten Maar vooruit, omdat je hoopt dat dit je extra succes geeft @anoniem, ik hoop t, anders wordt ik denk ik ziek, oren zitten steeds dichter met druk en neus en keel zijn ook lekker over de zeik Oh en beterschap met je schoonvader, is geloof ik flinke ingreep.. Zo klinkt het in ieder geval! Misschien kijken of we t vorige topic kunnen laten sluiten dat iedereen ook echt hierheen overstapt. En even het lijstje hierheen posten? Mocht ie er vanavond nog niet zijn doe ik t wel, ik ga nu werken iig
Nana om even terug te komen op wat jij typte in deel 1 (Ik herken het wel wat je zegt, dat heb ik ook een tijdje gehad na de seks. Het kan zijn dat je een wat gevoelige baarmoedermond hebt en dat die iets bloedt, maar misschien is het toch verstandig om eens een uitstrijkje te maken als dit aanhoudt, je weet maar nooit. Bij mij was het niets ernstigs, en ik heb het nu ook niet meer gehad? Ik heb het al een aantal maanden maar ben nu wel onder controle gynaecoloog. Als er iets was hadden ze het dan niet gezien op de inwendige echo? Hmm ik zal het toch nog wel even aangeven. Vind het zelf ook vreemd hoor. Waarom dan wel helder en nu zo gewoon niet alleen de andere troep. Ik wacht nog ff af en anders bel ik toch maar even weer op.
Anoniempje, ook namens mij nog sterkte met je schoonvader.. Beetje laat nog, maar beter laat dan nooit... Ik zal eens kijken straks of ik het lijstje kan vinden.. Eerst ff douchen, want heb net weer een half uurtje gerend..even werken aan het overgewicht he haha..
PCOS kan overgaan, niet bij iedereen maar bij sommige vrouwen gaat het na een zwangerschap weer weg of zelfs nadat ze weer een tijdje de pil geslikt hebben bijvoorbeeld. Maar goed, dat weet je dus niet van tevoren haha.. Bij sommigen blijft het. Maar een gezond gewicht en weinig suikers/koolhydraten hebben wel goede invloed schijnt..
Bij deze het lijstje, moet nodig geupdate worden! Dus vul aan vul aan... Leden Lets, 28 jaar, 1e kindje Daantjuh, 28 jaar, 1e kindje Knutselkitty, 24 jaar, 1e kindje Tessel30, 29 jaar, 1e kindje MariaP86, ?? jaar, 1e kindje June9, 25 jaar, 1e kindje Blondie84, 29 jaar, 1e kindje Joyce01, 27 jaar, 1e kindje Troela84, 29 jaar, 1e kindje xElles, ?? jaar, 1e kindje Wabilla, 24 jaar, 1e kindje Benthe1986, 27(??) jaar, 1e kindje Anoniem26, 26 jaar, 1e kindje Rosavise, ?? jaar, 1e kindje Vissie85, ?? jaar, 1e kindje Behandelingen Leen82, Fostimon + Pregnyl Daantjuh, Glonal F, Pregnyl, Utrogestan caps. Tessel30, Clomid 100mg, Primolut + Pregnyl MariaP86, Puregon + Pregnyl + IUI June9, Duphaston, Clomid Troela84, Clomid 150mg + Metformine Knutselkitty, Clomid 75mg Lets, ICSI 2, maart 2014, gonalf 150 en menopur 75 xElles, Primolut (23/12 uitslag bloed prikken) Joyce01, ?? Wabilla, Clomid Benthe1986, ?? Anoniem26, nog geen medicatie Rosavise, ?? Vissie85, Zwanger Rosalinde Blondie84 Nana84 Lasvegas Ana Leigh Klets Leen82 aka moeder overste
Ik ben 27 Ga dus beginnen met Clomid, maar eerst een menstruatie krijgen Hahaha "Moeder overste" @Anoniem, och vreselijk ja! Mijn vader heeft 5 jaar geleden een nieuwe hartklep gekregen. Ook helemaal opengehaald. Zag er zo naar uit en vorig jaar een hartinfarct, maar daar gelukkig heel snel van opgeknapt. Toch altijd eng als mensen hartpatiënt zijn.
Ik ben op mijn 11e ongesteld geworden, en totdat ik aan de pil ben gegaan (18) kun je de keren dat ik ongesteld ben geweest op 2 handen tellen, dus ik vrees dat het hier niet over zal gaan
Hallo meiden Jullie zijn de pcos experts dus wil jullie even een vraag stellen. Misschien wel een hele domme maar stel hem toch. Wij zijn een jaar bezig met zwanger proberen te worden helaas lukt het niet. Heb bij gyn een echo gehad, niks op te vinden en nu bloed laten prikken op progesteron. Kunnen ze daaraan zien of je pcos hebt? Ik heb namelijk wel last van acne en van pijnlijke steken elke maand.. symptomen van pcos. Ben wel vrij regelmatig ongesteld.. Ik ga pas eind van de maand weer naar gyn dus was benieuwd en aan het googlen toen kwam ik dit tegen. Hoop dat iemand mijn vragen kan beantwoorden. Voor alle meiden hier, veel succes met zwanger worden of zijn!
@Lets: Hoop dat 'deel 2' ons allemaal veel geluk gaat brengen Oh ja en wat betreft het lijstje: M'n behandeling moet aangepast worden naar puregon + pregnyl. Zou je dat aan kunnen passen? @Anoniem: Wat vervelend dat het nog steeds zo slecht gaat met je schoonvader. Hopelijk knap hij snel een beetje op @xElles: En toen was je waarschijnlijk blij dat je zo weinig ongesteld bent geweest Ik had voor de pil van 12e t/m 18e een cyclus op de klok van 30 dagen. Maar nu??! raar dat zo ineens kan veraderen @Mop81: pcos kunnen ze op de echo zien. Dus dan had je het al wel geweten dat het dat was. Plus dat de mensen met pcos eigenlijk altijd niet of nauwelijks een cyclus hebben. Hoezo prikken ze progesteron? Om te kijken of je wel een eisprong hebt? Succes iig met alles @Leen: Hoe gaat het met het niet roken? Is het nog te doen?
Troela84 Bedankt voor je antwoord! Ze prikken progesteron om inderdaad te zien of ik eisprong heb gehad. Want ovu testen zijn positief maar dat zegt geloof ik nog niet of ei ook echt springt. Nogmaals thanks!
@Mop, PCOS is inderdaad al te zien op een echo. En je bent bijna niet ongesteld. Denk dus dat t bij jou wat anders is. Hoop wel voor jullie dat het snel raak mag zijn. @Troela, haha inderdaad! Heerlijk maar nu zou ik toch maar wat graag iedere maand ongesteld zijn