APRIL-mama's 2010 deel....14!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Rosado, 18 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Hé das nog 's fijn hè Franka!
    Ik had je graag ook wat toegestuurd, maar heb alleen jongenskleding in huis.

    Pamsie: hahahaha! Hebben we dezelfde!
     
  2. Franka83

    Franka83 Fanatiek lid

    2 nov 2009
    3.644
    0
    0
    Decaan op middelbare school
    Arnhem
    @ikheid: ja. das zeker fijn!! haha ja wordt lastig he alleen jongenskleding...ken het probleem...het is dat mijn vriendin ook een jongetje krijgt (2 dagen eerder uitgerekend) anders had ik hier ook nog uit kunnen delen :p
     
  3. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    pfff....even vanalles regelen voor verhuizing...kunnen we internet en telefoon gewoon niet mee overnemen omdat die dienst daar neit leverbaar is....daar hadden weniet opg erekend...moeten we ooknog op zoek naar nieuw internet aanbieder.....
     
  4. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @quschke mm das een tegenvaller.. welke heb je nu dan?
     
  5. quschke

    quschke VIP lid

    12 jun 2010
    6.029
    0
    0
    limburg
    tele2 en zijn daar super tevreden over!
     
  6. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    balen welke heb je nu?
     
  7. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    dat snap ik ik wil ook geen ander meer
    (ook tele2)
     
  8. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Ja ik denk het, want over het algemeen verdienen ze niet meer dan in Nederland.
     
  9. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    denk dat hij dan dat bedoelde hahah
     
  10. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Wij hebben Ziggo, super-tevreden
     
  11. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Zo, ik ben op dreef op Marktplaats! Heb de babyschaal voor de fietskar verkocht, die wordt vanmiddag opgehaald, nu waarschijnlijk ook de kinderwagen en de maxicosi verkocht en er wordt druk geboden op de easyfix. Haha, wat extra vakantiegeld is nooit weg!
     
  12. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Goed bezig Caromama!!
     
  13. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Lekker CM! Dat doe je goed! Nu kun je idd al het baby-spul gaan verkopen.. Weer wat extra centen is nooit verkeerd!
     
  14. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Kris: Dat is leuk dat je een zak vol met leuke kleren hebt gekregen.

    @ Ikheid: Die badmat is volgens mij nog goedkoper dan die van de Hema. Alleen komen hier misschien wel nog verzendkosten bij? Nou ja, ik kijk morgen even in de stad eerst.

    Zucht…ik kon het natuurlijk weer niet laten en heb wat kleertjes besteld bij kleertjes.com. Noppies en BFC. Ik wilde eigenlijk niet zulke dure kleertjes, maar dat is zo ongeveer het enige waar ze nog wat leuke jongensdingen in kleine maatjes hebben. Dus nou ja, vooruit maar weer. Wel allemaal met 30% korting, dus dat scheelt dan weer, hahaha. En dan straks ook nog kijken voor lakentjes, LOL :D.
     
  15. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    goed bezig cm
    hier gaat er nog niks de deur uit hahahah:p
    als de 3de er is ga ik alle baby spullen de deur uit doen
     
  16. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    pfff Ik moet eigenlijk vanalles, maar heb zo geen zin. Moet ook nog werken vanavond...

    Ik heb trouwens weer een sollicitatie-brief weg gedaan, maar nog niets gehoord. Vind het toch iedere keer weer erg spannend.
     
  17. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @caro extra geld altijd leuk!

    @mp ik moet er ook nog mn beeldjes op zetten.. zijn kristallen beeldjes, maar doe dr echt geen moer mee. dus misschien dat ik iemand anders dr gelukkig mee kan maken..
     
  18. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Caro: Jij bent goed bezig!
     
  19. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Manlief wilde ook de box weg doen, maar mooi dat die nog even blijft staan! Ze zit er toch nog wel minimaal 1 x per dag in als ik met Lukas bezig ben om hem op tijd naar school te krijgen. En soms als hij met de lego aan het spelen is beneden gaat ze ook nog in de box. Ze kan er rustig nog een half uurtje heel lief in spelen.

    Hij ziet natuurlijk dollartekens in zijn ogen en wil gelijk alles verkopen! :D;)
     
  20. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Hier ook nog maar even geen babyspul de deur uit. Eigenlijk zijn we het er wel overeens dat er geen tweede komt, maar toch af en toe kriebelt het wel. Wes is alleen wel vrij duidelijk dat het voor hem echt niet hoeft. Verstandelijk gezien ik ook niet, maar ja... die hormonen he.. ;)
     

Deel Deze Pagina