Die taak kan je kopen in je bloemenhuis als je die af hebt. Elanden zijn Davidsherten, ik heb er 2 staan. Ik heb ze vanmorgen nog gevoerd voor ik ging werken dus je kan ze verzorgen als dat tenminste de opdracht is.
Ik kon nog niet uitdelen omdat ik voor 7 uur achter de pc zat. Ik deel vanavond weer uit als de kids op bed liggen.
We zien het vanzelf Iedere x weer een verrassing na een dag werken zeker, wat voor kadootjes je hebt gehad
En plannen want het zijn er vaak over de 30 dus dan is het goed kijken wie ik wat uit eigen voorraad geef en wie een gratis cadeau.
Ja, precies, dat is lastig. Ik ben nu ook al door mijn voorraad heen, als ik iets van iemand krijg die ik niks gegeven heb stuur ik maar energie terug (als ik tenminste iets heb aan hetgeen ik krijg )
Uit de opdracht? Die moet je kopen in het dierenverblijf als die af is, hangen ook weer missies aan! Edit: foutje, dat is het elfen ei
Wie wil er wat spullen ruilen voor het dierenverblijf? Heb 3 diertjes, 1 ei en 2 potloden dubbel. Ik wil het graag ruilen voor de voetsporen lijst en de huisdieren vacht!
Bobbie,marianne, esther en melissa Die ben je toch nodig voor dat elfenei? Zo niet, dan ben ik die nog niet nodig Dacht dat je er misschien 2 nodig was en dat het dan een hele werd ofzo
Maar ik wil gewoon ruilen, dat je gewoon bijv. 3 voetsporen en 2 vachtjes aan mij geeft, krijg je van mij die andere spullen. Niet extra zeg maar! Jouw aantal spullen blijft dan het zelfde en dat van mij ook!
goedemorgen allemaal, Ik ben er ook weer even, ook mijn kadootjes voor vandaag al uitgedeeld, dus is dat ook weer klaar. Ik heb ook dieren te ruil, 5 stuks wil er graag wat anders voor weer en hoeft heus niet speciaal van de dieren kan ook nog spullen voor de totumpaal gebruiken. @ Brenda, ik krege vandaag lintjes met klikken op het weer bericht heb je dat al geprobeerd?