stoppen met de pil in november wie nog meer? deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door troetjuh, 13 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. saxia

    saxia Bekend lid

    8 dec 2010
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Sasjuh, he fijn dat je snel mag komen bij de gyn. Lekker dat ze willen meedenken met je. En afrijden, spannend, maar dat laten ze je niet doen als ze denken dat je er nog niet aan toe bent. vertrouw op jezelf.

    @Carly, balen bah bah bah.

    @ blauwe lijstje: wat confronterend nu we ineens meer dan 2 weken moeten wachten op een volgende mogelijke tester. Ik hoop zo voor jullie mee.

    @oranje lijstje, vooral wachten daar. wat wordt jullie geduld op de proef gesteld. respect en alle goeds ook voor jullie.

    @ Marlijn goed om van je te horen.

    @Norah, wat hou jij de boel goed bij zeg. Volgende week inderdaad naar de vlos en volgens haar site inderdaad een echo. ik hou maar rekening met inwendig. En ach met een week of 8 zal er nog niet veel te zien zijn. Wel fijn voor manlief. is toch weer iets meer tastbaar voor hem.

    @zwangeren en aankomen. mijn vormen veranderen duidelijk en 's avonds is het heerlijk om de knoop open te gooien. de weegschaal zegt niets anders, huh?! is dat dan omdat de boel gewoon opschuift of zo?

    @JBG wat fijn dat jij je beter gaat voelen. en je hoort en leest dat dat gewoon klopt. dus loslaten die spanning en omarm een fijn zwanger gevoel.

    Qua rustig aan doen zit dat er niet in tot en met eind juli. Het is gewoon beredruk op het werk. en daar valt niets aan te veranderen. ben zeker wat meer moe dan normaal, maar verder valt het allemaal wel mee hier. gaan die tepels de hele zwangerschap zo voelen?

    Verder willen wij voor 2 kids max gaan als het ons gegeven is. bij een tweeling zijn we in een keer klaar. ze komen bij ons in de familie ook voor dussssss....
    spulletjes kan ik denk ik wel van mijn zusje krijgen, die is net aan peuterleeftijd spullen toe dus komt mooi uit. over een week of 3 zal ik ze eens gaan verrassen met ons nieuws.

    fijn weekend allemaal!
     
  2. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Zo er is weer behoorlijk gekletst, duurt idd lang nu met wat minder blauw maar weet zeker dat t uiteindelijk voor iedereen lukt.
    Ga zo lekker van mn verjaardag genieten en morgen oppassen op de kleine van mn vriendin. Fijn weekend en een Knuffel aan iedereen
     
  3. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Kan al dat geklets niet meer bijhouden :$

    Anita en Rose, ik snap wel dat jullie liever trouwen al je wat kan drinken en strak in een jurk pas.
    Mij maakt dat helemaal nisk uit, ik drink toch geen alchohol en strak in een jurk gaat hem ook niet worden :p
    Me vriend heeft me al in 2007 gevraagd, maar het is er nooit van gekomen, en nu hebben we zoiets, als we het nu niet doen gebeurd het ook niet meer (iig niet op korte termijn) en voor de kids en enzo is het beter om alles goed geregelt te hebben

    Troetjuh, zag nog een mooie echo van je!

    Sasjuh,fijn dat je snel mag komen bij de gyn.
    En afrijden, spannend, suc6 alvast!

    Carly, balen meid.

    JBG wat fijn dat je misselijkheid minder is.
    Bij onze dochter hebben we op de babykamer,en box na (mp) alles nieuw gekocht.
    Nu met de twins hebben we een andere babykamer van mp, en willen we ook een duo wagen via mp kopen want die dingen zijn veeeeeel te duur nieuw.
    Kleertje (voor na geboorte) etc kopen we ook nieuw, en als het jongens worden (wat we ook denken) kan ik alle kleertje van me zus krijgen (handig een zus met een tweeling haha)
    Maxi-cosi's leen ik van me zus.

    Pooh gefeliciteerd met je verjaardag!

    Saxia, al weer 8 weken wat gaat dat hard!
    Spannend hoor, wie weet ook een tweeling!

    Ik ben gister begonnen me behangtrekken van de babykamer.....we hebben toch gekozen voor nieuw behang ipv verven (kan ik ook helpen)
    Dat trekken gaat me alleen niet zo goed af.
    Ik heb al een dag of 5 heel erg last van buikpijn, ik denk dat het me banden zijn ofzo.
    Had het al als ik een stuk had gelopen, maar nu heb ik het ook als ik rustig op de bank zit.
    Ik weet niet presies wat het is maar het is wel heel vervelend en pijnlijk.

    Fijn weekend allemaal!
     
  4. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Nog een foto van me buik 17 weken (zie je dat ik heel wat voller ben dan die andere foto liet zien) hij groei snel!
     
  5. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sasjuh wat fijn dat je voor een echo kan komen. Hopelijk was dat bruinverlies wat je had genoeg en kun je met d clomid beginnen. En maandag ook afrijden voor je aanhanger is dat geloof ik of niet? Succes meid!

    Saxia maandag eerste afspraak bij de vk spannend zeg! En als je een echo krijgt dan ga je die wel met ons delen toch?? Veel plezier!

    Patries mooie buik meid!! En idd al flink gegroeit.

    Norah echt leuk dat je vriend zelf het ledikantje gaat maken!

    Wij gaan als we straks zwanger zijn ook echt niet alles nieuw kopen de kamer en box zeker van marktplaats hoor. En dan evt schilderen. Vind het zonde geld om het nieuw te kopen voor zo'n korte tijd.

    Ohh en pooh gefeliciteerd met je verjaardag!!! Hieperdepiep...hoera!!! Veel plezier vandaag.

    Ik moet straks weer werken en morgen een extra lange dag. Nu ik kan aftellen naar de vakantie (nog maar 6 weken) ben ik er ook echt aan toe. Hebben jullie dat ook?
     
  6. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Patriesjuh ik vind dat je een supermooi buikje hebt! En jullie hebben een voorgevoel dat het jongetjes worden dus?
    Hip ja idd afrijden voor mn BE rijbewijs, spannend! En ik kijk ook ontzettend uit naar de vakantie, al duurt dat nog lang. Ga niet tellen hoeveel weken haha.. heb de 1e 3 wkn van augustus vrij.

    Vanmorgen boodschappen gedaan en ga me nu aankleden en vanmiddag op wedstrijd!
     
  7. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    MenP had ff je temp kaartje gespiekt maar toch nog geen ei zie ik.. balen hoor!
     
  8. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Thnks!

    Nog even over het aantal kinderen.
    Voor ik kinderen had zei ik altijd 1.
    Toen onze dochter er eenmaal was werd het 2.
    Wilde graag nog een keer een zwangerschap mee maken, en een broetje of zusje voor Amy is altijd leuk.
    Nu worden het er dus 3 ipv 2 en moet eerijk zeggen dat ik hierna niet uitsluit of er een evt 4e komt (wel pas over jaar of 5 dan)
    We zullen wel zien wat de tijd brengt.
     
  9. Patriesjuh

    Patriesjuh Bekend lid

    22 nov 2010
    549
    0
    0
    moeder
    Dank je :) ja na wat we laatst op de echo hebben gezien denken we dat er wel wat tussen de beentjes zit haha, maar ik sluit nog niks uit :p
     
  10. troetjuh

    troetjuh Fanatiek lid

    21 okt 2010
    2.654
    34
    48
    Niks
    Op een mooie plekje
    pooh van harte gefeliciteerd met je verjaardag :D

    ik heb de box van marktplaats
    en krijg de kinderkamer van me neefje :D
    de rest wil ik alles nieuw kopen
     
  11. Marlijn83

    Marlijn83 Bekend lid

    24 nov 2010
    711
    0
    16
    Vrouw
    Limburg
    Hey dames...
    Wat super leuk al die reacties van de 'die-hards' hier.. :)

    @ Norah.. Je hebt gelijk, ik ga rustig aan doen..
    Hoe is het verder met je? En heb je nog tips omtrent de BI?? Als ik het dus goed begrijp kamp je met dezelfde klachten als ik.. Man echt vervelend voor je!

    Ik heb nu ook meer tijd omdat ik dus BI heb en nu nog maar voor 25% werk wat dus in totaal maar 10 uur is. Heb me er maar bij neer gelegd dat het zo is en op die manier merk ik wel dat ik veel meer kan genieten..
    Kleine man reageert nu al veel meer na mijn drukmaak dagen ;).. Verder voel ik me goed, alleen ook snel moe, maar heb het idee dat dat te maken heeft met de pijn die ik niet helemaal serieus nam :)

    Wij hebben dus een heleboel dingen nieuw.. Maarja eerlijk is eerlijk, had ook wel een erg goeie sponsor ;) Dus dan zeg je geen nee... En voor de rest echt al van alles in huis.. Rompertjes, pakjes, truitjes, een heleboel sokjes etc, etc...

    @Tazzie: ik moest echt ff slikken toen ik zag wat jij de afgelopen tijd hebt doorgemaakt.. Hoe gaat het nu met je??

    Tis wel weer een heel lang 'ik' verhaal geworden.. Sorry daarvoor!!
     
  12. Marlijn83

    Marlijn83 Bekend lid

    24 nov 2010
    711
    0
    16
    Vrouw
    Limburg
    Nou over dat gewicht kan ik meepraten.. Maar troostje.. Ik heb er al 7,5 kg aanhangen ;) Dussuh... tja... Maar ik laat ook niks staan hoor.. :D
    En ik kan idd ook niet wachten totdat die kleine boef hier in zijn wiegje ligt.. Hij reageert al behoorlijk op mijn handen en ik heb soms ook het idee dat hij op mijn stem reageert.. Mijn vriend heeft hem ook al kunnen voelen.. Was echt heel bijzonder..
    Is jou kleine meid ook al voelbaar aan de buitenkant??
     
  13. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Sasjuh, wat fijn dat je zo snel terecht kunt! En afrijden maandag, spannend! En succes op de wedstrijd!!

    Saxia, het blauwe/oranje lijstje wordt inderdaad best confronterend kort..

    Pooh, gefeliciteerd en een fijne verjaardag! Wanneer ben je jarig??

    Patriesjuh, mooi buikje hoor!

    Hip, ik kan met je meepraten! Wij zijn ook echt aan het aftellen.. Nog even een examen en wat werken en dan ga ik even afscheid van jullie nemen ;)..

    Nog een fijn weekend allemaal!
     
  14. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36

    Ja, zelfs zo dat mijn hele buik heen en weer gaat en ik ook echt al het verschil voel in een voetje en een rug/kontje. m'n man kon het zelfs al voelen bij week 16.
    Zo mooi om te zien.
    Ze zit nu al regelt bij m'n ribben, dus dat belooft nog wat.
    Gelukkig dat jij ook al wel bent aangekomen.
    Denk dat ik gewoon zelf niet meer ga kijken bij de verloskundige, wordt er gewoon alleen maar zenuwachtig van.

    Over die bekkenklachten, tja, ik mag ook niet veel zeggen, want ik werk dus nog 24uur in de week. Eigenlijk ook teveel...
    Ik slaap altijd al met een voedingskussen tussen m'n benen en tegen mn buik en rug, dat vind ik ook erg fijn slapen. Verder doe ik wel veel aan beweging, fitness obv een fysiotherapeut om wel fit te blijven als ik niet werk. ( werk ik de zorg, dus lichamelijk wel zwaar werk)
     
  15. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Wauw, Patriesjuh, wat een super mooie buik!!
    En al zo mooi rond, wauw!
     
  16. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Anita, vandaag jarig maar niet veel gedaan hadden een kleine lekkage net besloten toch uit eten te gaan.

    Patriesjuh mooie buik foto hoor
     
  17. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Had ik niet moeten zeggen, gisteren met avondeten was het weer raak met overgeven:)!
     
  18. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    Pooh, gefeliciteerd!
     
  19. winnietje

    winnietje Niet meer actief

    Pooh: Gefeliciteerd!
    Patriesjuh: Mooi buikje hoor :D
    JBG: Balen van je misselijkheid.

    Hier weinig bijzonders te melden. Morgen de bruidstaart maken voor mijn broertje want die gaat maandag trouwen :D Dus vroeg op :D Want daarna nog een late dienst
     
  20. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Doe je dat zelf :$?? Wat knap zeg!!
    Daar zul je best wel even mee zoet zijn...

    Foto als ie klaar is??

    Fijne zondag allemaal.

    Liefs
     

Deel Deze Pagina