Over 2maanden is onze kleine knul alweer jarig. 2jaar phoe wat vliegt de tijd. We hebben tot 6maanden geleden in een hele klein huisje gewoont, geen tuin niks. nu in het nieuwe huis hebben we dan een heerlijk tuin erbij. maargoed om lang verhaal kort te maken, ik wil speelgoed en leuke dingen in de tuin voor onze kleine grote man. hij krijgt voor zn verjaardag zoiezo een nieuw groot bed. maar ik zag bij gamma een leuk speelhuisje en heb ook die gekocht voor hem, enuhh ik heb ook 2weken geleden een glijbaan voor hem kocht ik wilde ook nog een zandbak hebben maar daar gaat mn man zoiezo niet mee akkoord. hij denkt dat ie na elke keer spelen een kilo zand terug moet scheppen de bak in. mijn man vind dat ik te hard van stapel loop en hij nu veel te veel krijgt. 'heeft ie niet genoeg aan een glijbaan? hij krijgt ookal een nieuw bed!' zegt ie. hij was het totaal niet mee eens dat ik ook nog een speelhuisje gekocht heb voor hem. om zn humeur wat te dempen heb ik aan mn vader gevraagt of zij meebetalen aan het speelhuisje, dus het is nu eigenlijk een kado van mijn vader, broer, en ons. krijgt mijn zoon echt te veel? of is mn man gewoon krenterig bezig zoals altijd?
Ehm, ik vind het wel veel hoor.... Dat bed, ja, als het echt een bijzonder bed is, is het wel een verjaardagskado waard. Zou ik zelf niet zo gauw als kado doen, ik bedoel: slapen moeten ze toch, (maar hier hebben we een normaal meegroeibed staan die we op marktplaats gescoord hebben). Maar EN een speelhuis EN een glijbaan en dan zou jij OOK nog een zandbak willen? Ja, dat vind ik persoonlijk echt veel en veel te gek....
het is trouwens niet alleen maar voor zn verjaardag he. glijbaan wilden WE al heel lang, 2weken geleden pas een mooie gevonden die maar 30,- was. bed moet er zoiezo wel komen, hij zal toch echt een keer uit het ledikantje moeten. speelhuisje ja dat wilde ik gewoon echt voor hem misschien beetje overbodig wel maar alleen een glijbaan in de tuin vond ik ook zo saai (toch?) enuhh zandbak, ja die heb ik idd maar niet gedaan. maar glijbaan bed en speelhuis in 3maanden tijd is dus teveel van t goeie? moet er wel even bij zeggen dat wij nooit geld hebben gehad voor leuke dingen. speelgoed hebben we altijd gekregen van anderen en zelden iets zelf gekocht (leven van 1 minimum inkomen) en nu ik een prachtig bedrag van belastingdienst heb terug gehad, wilde ik gewoon nu mn kans pakken om wat leuke dingen voor zoonlief te kopen(en ons zelf natuurlijk niet te vergeten) voor onszelf komen er door t hele huis gordijnen, tuin pakken we aan enz enz.
Ik niet... ik zou die zandbak meteen halen... de zandbak wordt hier van de glijbaan, trampoline van bijna 4 meter, wipkip en 2 schommels het vaakst gebruikt, wij hebben zo´n grote tuin dat we er 2 hebben. Ik vind buitenspeelgoed en een bed dingen die je ook gewoon kan kopen omdat je het nodig vindt... maar die zandbak, ik zou het echt doen!
ik vind et niet veel hoor! je kindmoet toch ook kunnen spelen. Hier heb ik een glijbaan, zandbak, wipwap, trampoline, 2 tractors, een fiets en een loopauto. dus gewoon doen die zandbak vinden ze heerlijk! groetjes Ylona
ik vind het ook niet veel hoor! Toen wij een groter huis hadden gekocht met lekker wat ruimte voor en achter hebben we ook een glijbaan + huisje + zandbak gekocht in een keer Als het aan mij had gelegen ook een schommel erbij maar daar word nog aan gewerkt Dus het is volgens mij echt heel persoonlijk of je het te veel vind of niet.
ik vind het niet veel hoor. Esmee heeft een villa huis (is ff wat groter dan een standaard vierkant huisje) een glijbaan en een zandbak en een schommel. dan heeft ze nog een step een loopfiets en een gewone fiets. dus het valt reuze mee hoor.
Ik vind het ook niet te veel, hoor. Bed moet hij toch hebben, dus die zou ik ook niet als cadeau beschouwen. Zandbak is gewoon een must voor een kindje vind ik En als jullie van 1 minimum inkomen leven, waarschijnlijk is dit nu de kans om iets leuks te kopen en wat toch lang mee gaat Ik bedoel maar: zo'n zandbak koop je niet elke dag, toch?
Als hij toch binnenkort jarig is, kun je die zandbak mooi voor z'n verjaardag vragen, en wat spulletjes om met het zand te spelen. Zo weet je ook wat te vragen voor z'n verjaardag ipv alles zelf te kopen.
zandbak wilde een vriendin geven maar mn man is daar streng tegen, die wilt absoluut geen zandbak. snap niet waarom. verder vragen we nog best aardig wat voor zn verjaardag. dekbed, dekbedovertrekset enzo. en het huisje krijgt hij dus van ons samen met mijn vader en broer.
hij denkt dat hij na elke speelbeurt een kilo zand terug kan gaan scheppen en daar heeft ie geen zin in (ookal zou ik dan de gene zijn die dat moet opruimen aangezien hij fulltime werkt gewoon) tis echt niet zo dat je zoveel zand terug moet scheppen steeds lijkt me, maar dat kan ik hem maar niet duidelijk maken
Ik zou het meer zien als hij krijgt een TUIN kado met speelgoed. niet een huisje en dit en dat. je wilt toch dat je kind de zomer heerlijk kan spelen in de tuin. ben er dus niet zo moeilijk in en vind t bed geen vergelijk... dat is een must. dus ja. (mijn mening)
wij hebben ons huis ruim 2,5 jaar en zijn van geen tuin naar een hele grote tuin gegaan. ondertussen staat er een speeltoestel met 2 schommels en een glijbaan, een huisje (dochter der 2e verjaardag), een zandbak, en een kleine gijbaan (kadotje 1e verjaardag dochter. dan nog een wipwap en wat speelgoed als ieder een step, 3 wieler, iedere een grote fiets, loopauto etc mijn zoontje krijgt nu voor zijn 2e verjaardag een loopfiets want die hebben we nog niet ik vind het dus niet overdreven en als je de ruimte hebt waarom niet een bed moet zowiezo komen dus om dat als verjaardagskado te doen vind ik niks.
o ja we willen nu nog een grote trampoline. misschien wordt dat het kadotje wat we onze dochter gaan geven als ze 4 wordt
Zou je een deel van dat bedrag dan niet liever even opzij zetten om bijvoorbeeld later nog eens wat grotere dingen van te kopen voor 'm?