Ik ben 38, man 28. We zijn bijna 5 jaar bij elkaar waarvan 3 jaar getrouwd, en we hebben samen 2 kinderen.
Ik ben 25, mijn man is 34. Merk er helemaal niets van. Ik denk dat dat pas komt als hij al met pensioen mag, en ik nog 9,5 jaar moet wachten.
nee dat klopt alleen ik zie er veeeeeeeeeel jonger uit, en mijn vriend veeeeeeeel ouder....dus vaak denken ze dat ik zo oud ben als hij nu is, en dat hij mijn leeftijd heeft moet je die koppen zien als we zeggen dat het andersom is zelf dachten we dit ook toen we elkaar leerde kennen, ik dacht dat hij net zo oud was als ik, en hij dacht dat andersom ook Ik schrok wel even toen ik hoorde hoe oud hij was ( hij was toen nog 20 ) maar dat was ik na 5 minuten al weer vergeten en dat hij jonger is merk ik helemaal niks van...hij is 100x volwassener als mijn exen die ouder waren dan ik het blijft natuurlijk wel gewoon een vent...dat dan weer wel hahaha
Ik ben 6 jaar ouder dan manlief. Ook een lekkere jonge vent dus Ik kreeg hem voor mijn 30e verjaardag (eerste date was die dag) Op zich nooit problemen met het leeftijdsverschil gehad maar als ik van zijn leeftijd was geweest hadden we waarschijnlijk iets langer met kinderen gewacht.
Precies.. Mijn moeder werkt nog gewoon een mijn vader is al een hele tijd met pensioen, vind hij vaak wel moeilijk. (maar zij schelen dan 18 jaar)
Mijn vriend is 13 jaar ouder. Soms is het wel lastig, maar meestal merk je er niks van, we zijn het nu eenmaal zo gewend!
lekker kado'tje voor je 30e verjaardag ben dus niet de enige hier hadden we waarschijnlijk ook wat langer met kinderen gewacht als ik van zijn leeftijd was geweest alhoewel....hij wilde graag jong papa worden, dat is gelukt
Mijn vriend en ik schelen 6,5 jaar, ik 31 en hij nog 24. Een lekker jong ding dus (hoewel hij nu al klaagt dat ie oud wordt hahahaha)
LOL, ik ga me dat ook eens vragen voor mijn verjaardag. Een jongere vent. Mijn man is 3 jaar ouder dan ik ben.
Ja daar ga ik tzt wel iets voor verzinnen denk ik... Of zelf minder werken, of daar van tevoren voor sparen. Lijkt me niets om zelf veel te moeten werken als mijn man met pensioen is! Ook omdat de kans groot is dat hij een stuk eerder komt te overlijden. Zou lekker zijn als ik net met pensioen ben, en mijn man dan overlijdt.
Wij schelen de redelijk standaard van 2 jaar verschil, en ik voel er niets van! Vaak voed ik hem net zo op als de kids!!!
Wij verschillen 6 jaar, toen ik mijn man net kende vond ik het wel lastig met vrienden (mensen van 18 zijn toch anders dan mensen van 24) Maar nu is dat natuurlijk niet lastig meer.
ik scheel 2,5 jaar met mijn vriend....26,5 en 29 hiervoor had ik een vriend wat ruim 10 jaar scheelde...ik was toen 16 en hij bijna 27. (en dan was ik volgens mij volwassener dan hij)