Maart mama's 2010, deel 5!

Discussie in 'De mama's' gestart door Alies05, 12 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    En als laatste, m'n rijtje testen... ;)
    Zo, nu weer klaar met spammen!
     
  2. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Hahaha, ja we gingen de dag ervoor naar vrienden die bijna een kindje krijgen dus hij dacht dat we dat bedoelden met 'grote zus'... gheghe! ;)

    Shirtje hebben we gewoon bij de Prénatal gehaald, ideale winkel hé ;).
    Pfff ik moet me inhouden niet elke ochtend te testen... Met Robine had ik namelijk gelijk een veel dikker streepje.
    Ik heb vrijdag voor het laatste getest (1 of 2 dagen na NOD).
    En ik ga morgenochtend nog een keertje testen. Vind het wel weer eng allemaal zeg!

    Liefs Lara
     
  3. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    aahh oke ben benieuwd naar de test morgen!:D

    @ Hier: vergeten te vertellen! :D Ben eindelijk de avondfles met succes aan het afbouwen :)

    Ze zaten al die tijd nog op 200cc, maar sliepen ook erg goed dus ik dacht, nu de gratis peutermelk eindelijk bijna op is, hahah..laten we eens afbouwen.
    En dat gaat wel goed. Nu 1.5 week bezig en zit ondertussen op 120+4. Daarmee hebben ze ook prima doorgeslapen. Wel met 2 schepjs rijstebloem en denk dat ik het nog wel even een papflesje houdt want dat vinden ze toch wel lekker :).
    Dus nu overdag wat opbouwen met de halfvolle melk. Dat gaat op zich wel goed zolang ie warm is. Koud drinken ze hem niet.

    hehe mn slaapkoppies zijn eindelijk wakker nu, vanaf 11 uur slapen ze :)... gauw brood geven en erop uit!
     
  4. ons2ewonder

    ons2ewonder Bekend lid

    3 mei 2011
    986
    8
    18
    moeder
    @ lara: ik vind het een super leuk shirt, ik wou hem ook voor s maar hij is nog veel te groot(kleinste maat is 86 toch?).

    vertellen: mijn moeder weet het al wel omdat ik de borstverkleining uit moest stellen. ook heb ik het mijn nichtje verteld zij is ook zwanger(uitgerekende datum begin januari).
    en een goede kennis en mijn oude buurvrouw. de mensen die het weten vonden het allemaal erg leuk en super enthousiast.
    ik vind het wel weer erg moeilijk om het mijn vader te vertellen( ook al weet ik dat hij het ergens wel heel leuk zal vinden), maar mijn schoonfamilie nog veel erger.
    ik ga deze week op internet een shirt bestellen met een tekst en dan gaan we het vertellen denk ik.
    ik zal het ook eerst mijn vader moeten vertellen voordat ik ook maar iets op hyves zet, want ik wil niet dat hij het via via tehoren krijgt.

    @ ano: de kruitvat testen kunnen inderdaad nog wel eens verschillen qua kleur. hier een week voor nod al een knal test en een week later weer. ook de test die moeders voor moeders doet knalde direct. ik heb daarna dus ook geen test meer gedaan omdat ik bang was dat hij lichter zou zijn en ik in de stress zou raken. als de cb inderdaad positief geeft ben je echt wel zwanger:) en die kv lekker laten voor wat het is en proberen niet meer te testen.
     
  5. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Hey allemaal!!

    Stan is vanmorgen inderdaad wezen wennen!!! En het ging... SUPERRR!!
    Ik mocht eerst nog blijven thee drinken!! Zo fijn, voelde me er echt welkom en serieus genomen...
    En nadat Stan een poosje bij me had gezeten heb ik hem in een stoeltje gezet naast me... Toen gaf de leidster hem fruit, wat hij prima van haar at! en daarna kreeg hij liga, en toen ben ik gegaan.. Hij heeft niet gehuild!! Pffff wat een mega opluchting!
    Toen ik op kantoor was zag ik ze een poosje later al naar buiten gaan.. En zat hij mooi bij de leidster op schoot, en later tussen haar benen met zand te spelen!!
    Kortom, ik kan nie zeggen hoe trots ik ben..
    Nu hopen dat het woensdag ook een beetje zo zal gaan...
    Trouwens nu ik dit typ gaat hij helemaal over de fles... Pfoeh, wat huilen.. Denk dat ie even alle emoties kwijt moet.. Hij is ook moe, oma legt hem zo op bed en dan ga ik weer naar de sportschool....

    @ Jedalin, je hebt helemaal gelijk hoor meid...
    Het lukt me nog niet zo best.. Elke avond als ik in bed lig moet ik aan hem denken en kan ik hem maar nie vergeten... En tjah, nu die bruiloft en alles wat er aan komt...
    Stiekem hoop ik gewoon (tegen beter weten in, dat weet ik) dat hij toch zoiets heeft van, dit wil ik ook, want ik weet dat hij het mist...
    Dat heeft hij ook gezegd...
    Maar goed...
    Dan moet ik het na de bruiloft maar afsluiten, nu lukt me dat nog even niet!!
    Tis ook verdomde moeilijk hoor! :$ :)

    @ all, ik ben ontzettend blij voor jullie dat bij de meesten de band met vader/moeder of beide wel beter is geworden!
    Fijn om te lezen!!
    En ik moet indd afstand blijven houden.. Nouw dat gaat alleen maar beter als hij strax naar KDV gaat...
    Dan komen we hier alleen nog op maandag en donderdag... Kortom, het schip met geld moet langs komen, ik wil een huis met TUIN!

    Liefssss
     
  6. ons2ewonder

    ons2ewonder Bekend lid

    3 mei 2011
    986
    8
    18
    moeder
    @ kussie: wat fijn dat het zo goed is gegaan met stan op het kdv. wat een super ventje is het, mag je zeker trots op wezen.

    ksnap helemaal dat je een huis met een tuin wil, zeker nu het weer ook weer mee zit mis ik een tuin ook enorm :((zeker omdat we nu weten dat het nog wel een jaar of 5 gaat duren als het niet langer is) ik hoop niet dat het voor jou nog zo lang duurt.
    i
     
  7. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    @eliesah, vorige wk was ik ook ziek maar heb de hele wk gewerkt.. vrijdagavond pas echt erg beroerd geworden en ja, vandaag vrij maar denk dat ik morgen weer ga werken want voel me wel weer stuk beter.. vanmorgen naar de ha geweest, bleek opnieuw een keelonsteking te zijn geweest, inmiddels op zn retour en nu nog een virusinfectie op mn luchtwegen.. krijg ook geen AB want t zou zo over moeten gaan.. mag ook wel na bijna 1,5 wk al totaal!

    ik heb tot nu toe weinig gehoest gelukkig en voel me wel wat beter.. als dit zo doorgaat, ga ik morgen gewoon werken dus ja :) die hard he ;)

    @lara, duidelijk foto's hoor!! en wat een leuk shirtje :D :D :D t kriebelt hier ook wel hoor na al die nieuwe zwangerschappen..

    kussie, wat leuk dat je getuige mag zijn! hoop op een fijne en mooie dag!! en wat goed dat stan het zo goed hft gedaan op het kdv!
     
  8. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    heyy

    laar:leuke foto's!!!en wat ;leuk je ouders en schoonouders op dezelfde camping!jou testen liggen ook op volgorde zeg maar?maar bij jou dan dus ook de laatste lichter?haha erg he, juist dan wil en moet je nog een keer testen.
    tis dat die cb gewoon 2x meteen positief was, want alleen van die kv testen was ik nu echt gek geworden...

    kussie, ow wat goed van stan zeg!!!!en wat heerlijk dat je af en toe kan spieken haha, geeft je vast een gerust gevoel.
    en hoe lang gaat ie nu??nou super meid!!

    ons2ewonder, ja je hebt wel gelijk maar tis ook zo verslavend die testen haha.
    maar jee een week voor nod al??das wel heel vroeg!!hoop niet dat ik nog zo ver voor me nod zit haha.

    lisetje ow ik weet er alles van, heb dit jaar ook al 3 keelontstekingen gehad.
    als ik er weer 1 heb snel, dan willen ze kijken of het een oorzaka heeft en wat te doen...

    vertellen dat ik zwanger ben::ehh alleen jullie weten het!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!familie doen we dit keer pas na de eerste echo.
    en, hoe kan het ook anders lara, ik heb hetzelfde shirtje als jou gekocht, en dat trek ik dan aan!!!!
    die foto's zullen dus over een tijdje volgen haha.


    vanmorgen de assistente van de vk gebeld over de echo.
    over precies 2weken ga ik op vakantie, en daarvoor had ze geen plek eigenlijk.
    maja dan kan ik pas over ruim 3 weken, stel dat ik nu wel langer ben, dan is dat allemaal een beetje laat.
    ik heb nu een afspraak volgende week dinsdag, maar ze gaat morgen met de vk overleggen of dat wel zin heeft, want ik denk zelf dat ik nu 4-5 ben, maar theoretisch kan het tussen de 3,5 en 7weken zijn.
    maar als ik met die echo nog maar 5 weken ben, is er misschien wel niks te zien..
    als ik r morgen niet hoor gaat de afspraak door en anders zou ze bellen.
    spannend dus...
     
  9. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    mijn rijtje:):):)

    de onderste 2 kv zijn dus best licht, maar ik vind de controlelijn daar ook wel licht, of maak ik mezelf dat nou wijs:(



    Bekijk bijlage 154957
     
  10. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    haha duurde t zolang hihi. wel erg leuk hoor om t zo te vertellen
     
  11. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0

    hier drinkt ze ook koud maar liever warm hoor. wat goed dat t afbouwen zo goed gaat
     
  12. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0

    is het zo dichtbij je werk wat fijn zeg. kan je m toch nog zien hihi wat fijn dat het wennen zo goed ging
     
  13. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    ben benieuwd wanneer je dan echt mag maar als het vlg week dinsdag is en je bent 5 weken kun je misschien al een hartje zien
     
  14. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0

    jaja je bent gewoon echt zwanger echt super leuk hoor. je hoeft niet meer te testen hoor hahahahaha
     
  15. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland

    Hahahaha, ik had niet anders verwacht.... :D Leuk shirtje is het hé?!

    Ik heb de testen precies andersom liggen dus ze worden wel donkerder, maar die laatste (staat hier niet op) was wel weer lichter.
    Ga na m'n werk een test halen en dan morgenochtend doen. En als dat gewoon flink positief is stop ik met testen ;).
    Is niet goed voor de zenuwen...
    Spannen hoor die echo, hoop dat je niks hoort morgen!! :D

    Enne Ano, ik ben het helemaal met Setti eens!! Je hebt echt knalpositieve testen!!! :D
     
  16. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Afspraken, Ik ga morgen de polikliniek Gynaecologie trouwens ook bellen!
    Robine is natuurlijk via een spoedkeizersnede gehaald ivm de placenta die losliet dus ik mag helaas niet onder controle bij de VK.
    Maar goed, ook wel fijn dat ze het goed in de gaten willen houden!!
    Ik ga wel voorstellen of ik eventueel om en om mag, schijnt dat ze dat ook weleens doen.

    Morgen trouwens een dagje Zwaluwhoeve met m'n zusje, nog voor haar verjaardag. Heb er heeeeeeel veel zin in!! Maar kan nog lastig worden om m'n mond niet voorbij te praten... ;)

    Camping, ja m'n schoonouders en ouders zijn heel goed bevriend en gaan ook samen op vakantie. Haha, handig hoor!! Heb de liefste ouders maar m'n schoonouders zijn ook geweldig. Heb het dus echt getroffen als ik het zo af en toe lees.... :(

    We wilden eigenlijk nog wachten met vertellen maar dit was wel een hele mooie gelegenheid, allemaal bij elkaar, net voor iedereen ver weg op vakantie gaat :D.

    Nou, ik ga me eens vermaken met een oudergesprek nu!
    Liefs!
     
  17. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    5 sep 2008
    4.312
    0
    36
    @kussie super zeg dat Stan zich prima vermaakt heeft op het kdv. En ideaal dat je 'm vanaf je werk ook een beetje in de gaten kan houden. :)
     
  18. ons2ewonder

    ons2ewonder Bekend lid

    3 mei 2011
    986
    8
    18
    moeder
    bij die onderste 2 is inderdaad de controle streep ook lichter, testen is inderdaad leuk maar kan je ook onzeker maken.
    ik teste inderdaad al een week voor nod positief maar dat had ik bij s ook(daarvoor ook bij de miskraam maar daar zag je het streepje heel licht). tijdens de echo word ik dan ook nog een behoorlijk aantal dagen terug gezet dus dat is dan heel erg balen(bij s een week en nu 4 dagen maar moet even 2e echo afwachten).
    hopelijk gaat de echo voor jullie wel door want nog 3 weken in spanning zitten is niet leuk(hier zat 5 bijna 6 weken tussen test en echo en dat is slopend)

    ik maak waarschijnlijk direct al heel veel hormonen aan waardoor ik ook zo misselijk ben en drink niet genoeg op een dag.
     
  19. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant

    Hahaha je hebt goed je best gedaan :)

    Maar gn twijfel hoor! Tis duidelijk te zien :D
     
  20. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    we gaan trouwens as vrijdag lekker een wknd naar centerparcs.. bij coevorden, waar ook plopsaland zit :) heb er echt zin, eindelijk er tussenuit met zn 3en! haha ben alleen wel nu al een lijstje ah maken wat we allemaal mee moeten nemen.. ben zo bang dat ik iets vergeet!

    ennnn.. miss dat we vd zomer toch nog op vakantie gaan! de planning was om helemaal niet te gaan maar nu belde mn vriend me in de pauze op dat ie een leuke aanbieding had gezien van een familiepark in groningen ergens.. t is alleen niet echt op kinderen gericht zeg maar, dus gn bedje, kinderstoel.. dat zouden we dan allemaal mee moeten nemen maar op zich, 600,- voor 1 wk? das toch mooi dacht ik.. centerparcs zit in t hoogseizoen op ong 1000,-.

    oww helemaal zin in t wknd! en vd zomer ook nog lekker weg! misschien dan ;)
     

Deel Deze Pagina