In 2011 voor de eerste keer zwanger willen worden!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door daisyvdh, 22 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xxPetra

    xxPetra Niet meer actief

    Ik zou me er ook zeker geen zorgen over maken hoor Babythjuh, het kan gewoon gebeuren dat je later in je cyclus nog wat oud bloed verliest.

    Ik ben nu precies 14 weken zwanger en het gaat allemaal goed! Mijn gewicht wat ik afgevallen was komt er nu rustig aan weer bij en mijn buik zet ook ineens hard uit.
    gisteravond hadden we een feestje bij de buren en toen vroeg iemand hoelang ik nog moest..uhhmm..nou nog wel een hele tijd hoor. hihi zij dacht dat ik veel verder was :)
    Ppff je merkt na zo'n feestje wel ineens dat het allemaal niet meer zo vanzelfsprekend is als voorheen, want voorheen stond ik hele dagen maar nadat ik gisteravond 3uur had gestaan had ik zo'n last van mijn heupen dat k maar ben gaan zitten. (de buurvrouw denkt dat het mijn banden waren en denk het ook wel want vanmorgen had ik nergens geen last meer van)

    wie zitten er nu allemaal op het wachtbankje? Nanon en babytjuh toch?
     
  2. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    Pfff gisteren pizza wezen halen en ik had voor het eerst een misselijk gevoel. dat was eigenlijk wel gelijk weer weg toen ik naar buiten ging. De pizza was overigens wel erg lekker en niet misselijk van geworden hahaah. vandaag toch wel wat gespannen borsten dus voel me steeds een beetje zekerder worden over mijn zwangerschap maar ga van de week toch nog een test doen van clearblue, die zou dan als het goed is 3+ aan moeten geven. ben toch een beetje gaan twijfelen nl door de testen van Jesse, zij is pas 2 weken aan het klussen en heeft een test die aangeeft 3+ en verder ook nog andere knallende testen. dus ben nu nog wel een beetje onzeker of ik daadwerkelijk wel zwanger ben ondanks dat de testen ook knallend waren. Ben wel blij met de lichte zwangerschapsverschijnsellen.

    volgens mij zitten idd Nanon en Babytjuh op het wachtbankje
    Succes meiden
     
  3. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    4 feb 2011
    1.038
    0
    36
    NULL
    Dat vraagt om een buikfoto petra ;)

    @babytjuh ja ik voel me ook wel eens onzeker. Maar probeer gewoon lekker door te gaan en onze zwangere tijd komt hopelijk ook snel :)
    Denk trouwens inderdaad ook niet dat je je zorgen hoeft te maken om oud bloed..

    Ik zit ook op t wachtbankje, nog een weekje. Hoe lang moeten de andere dames nog wachten?
     
  4. Jesse32

    Jesse32 Bekend lid

    30 jan 2011
    628
    0
    0
    zwendel als je poss getest heb ben je gewoon zwanger hoor dat zei mijn Vk. kijk even in de bijsluiter er staat als er 3+ staat dat de bevruchtig 1a2 weken eerder is geweest. Kijk even bij jou week zoals het op de test staat. Ik heb het nog even na gelezen. En dat klopt bij mij.

    Ik denk dat het absoluut raak is maar is het vruchtzakje ook gevult en gaat het hartje kloppen en niet weer bij 4 weken fout:$ Het voelt nu al anders dan de vorige keer.
    Heb vertrouwen in je eigen zwangerschap meis ik vind het ook lastig zeker omdat het bij ons eerder is fout gegaan. Maar hopelijk lopen wij volgend jaar februari met een gevulde kinderwagen rond.

    Ik kan op dit moment lastig in elkaar zitten dat is gevoelig. heb geen last van mijn borsten wel last van luchtjes. darmen zijn van slag bleh. Ik vind het wel raar dat ik al zo snel klachten heb. ik ben hoog uit 2 a 3 weken zwanger. Ik durf ook nog geen banner te plaatsen

    Petra dat zal idd anders zijn niet meer lang kunnen staan dat zal in de toekomst wel erger worden

    Hoe gaat het met de rest van de zwangerekipjes??

    Babytjuh kan het geen innesteling zijn geweest?
    Ik ben aan het duimen voor de mensen op de wachtbank.
    Dikke knuffel voor iedereen liefs Jesse
     
  5. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    @ babyliz ik duim voor je dat het deze ronde raak is.
     
  6. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    @ Jesse er staat in de bijsluiter dat uitslag 1-2 weken dan ben je 3-4 weken zwanger de bevruchting vond 1-2 weken eerder plaats.
    uitslag 2-3 weken dan ben je 4-5 weken zwanger de bevruchting vond 2-3 weken geleden plaats. Uitslag 3+ weken dan ben je meer dan 5 weken zwanger de bevruchting vond meer dan 3 weken geleden plaats. Daarom dacht ik jou test zei 3+ dus zou je volgens de test al verder dan 5 weken zijn.

    Ik vind het wel jammer dat mijn vriend er nog niet echt blij mee kan zijn hij durft niet blij te zijn hij is te bang dat het weer een teleurstelling wordt en wil er ook niet over praten. hoop dat ie na de eerste echo wel blij kan zijn...
     
  7. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.158
    33
    48
    Pff ik blijf naar de wc lopen...
    Neiging om te testen is ook errug groot hahah!

    Nog ff doorbijten... Nog geen tekenen van een menstruatie mja... Geen bloed geeft moed toch :)
     
  8. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    zal voor je duimen dreamer!!! en anders gooi je er toch een kruidvat test 2v5 tegenaan wie weet krijg je wel al een lichte streep
     
  9. Jesse32

    Jesse32 Bekend lid

    30 jan 2011
    628
    0
    0
    zwendel sorry ik heb de bijsluiter helemaal verkeerd gelezen. je hebt gelijk. Ik heb geen idee waarom mijn test zo uitslaat. Ik kan toch echt niet langer dan twee weken zijn.
    Jammer dat je vriend niet blij durft te zijn. Maar het komt vast goed. we zijn hier ook gematigd enthousiast.
    Een dikke knuffel voor je en slaap lekker

    Dreamer ik ben ook aan het duimen voor je. spannend hoor
     
  10. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.158
    33
    48
    Nog geen rode duivel te bekennen...

    Jaaa zou dolgraag al een test doen.. Maar ben ontzettend bang dat ie weer negatief is..

    Plus het moet je eerste urine zijn toch? Ben ik nu alweer te laat mee :p
     
  11. Jesse32

    Jesse32 Bekend lid

    30 jan 2011
    628
    0
    0
    dreamer ik heb gewoon savonds getest en die was ook poss. maar smorgens is idd beter
     
  12. lilsuz

    lilsuz Actief lid

    5 mrt 2011
    267
    0
    0
    telefonisch adviseur ABN Amro
    Noord-Brabant
    hoi,

    2 weken weggeweest.. zie er een aantal zwangeren bij GEFELI!!
    ik 18 mei ongi geworden en nu op voor de 1e echte klusronde!!
     
  13. Casss

    Casss Fanatiek lid

    1 feb 2011
    1.173
    0
    0
    Brabant
    Spannende dreamer!!
    ochtendurine bevat de meeste hcg... dus meeste kans op een knaltest..
    maar zwanger is zwanger dus als je later op de dag test en je bent zwanger krijg je dat ook gewoon te zien... :)

    Ik duim voor je!!!

    Hey Jesse en Zwendel! wat super voor jullie meiden! Ik hoop zo dat het goed zit voor jullie en ook jullie lekker kunnen gaan genieten van een plakbeebje in je buik!!!

    Ook voor jullie duim ik :D

    Hier gaat het allemaal redelijk goed, heb wel vaak buikpijn en dan moet ik echt even gaan liggen en rusten zodat het weg kan trekken..

    misselijkheid word langzaam minder.. maar is nog zeker niet verdwenen.

    Deze week alleen donderdagvrij... ik hoop dat ik het allemaal trek.. Merk wel duidelijk nu dat het allemaal niet meer zo makkelijk gaat als voordat ik zwanger werd..
     
  14. Delilah86

    Delilah86 Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    2.159
    0
    0
    dreamer, wat spannend!!! knap dat je je kunt inhouden om niet te testen!! 's ochtends is inderdaad wel beter, net zoals de anderen zeggen zit er dan meer hcg in (als je zwanger bent natuurlijk) maar als je zwanger bent zul je ook 's avonds positief testen! ik duim voor je!

    ik heb gisteren weer een buikfoto gemaakt, die wil ik even met jullie delen :D
     
  15. babytjuhh

    babytjuhh Bekend lid

    24 jan 2011
    630
    5
    18
    NULL
    NULL
    ik maakte me er ook niet echt zorgen over..het rare was alleen dat ik het nooit meer gehad heb sinds dat ik gestopt was met de pil...

    ohh dat willen we wel een nieuwe buikfoto van je zien hoor!!
    vind zwangere dames altijd super mooi!! :D
    fijn dat het goed met je gaat!!
    ondanks dat je het lichamelijk al gaat merken..luister wel naar je lichaam he!!
    ik zit in principe op het wachtbankje...
    maar het wachten duurt nog wel heel lang hoor haha 1e maar ff klussen deze week!!

    denk dat het vrouw eigen is he..onzeker zijn!!
    eigenlijk moeten we gwn ons verstand op nul zetten..maar helaas gaat dat niet altijd he haha
    en inderdaad hopenlijk komt onze zwangere tijd ook snel!!
    je komende dagen zijn dus spannend!! ik duim voor je!!

    denk het niet...(jammer genoeg) het was namelijk dag 8..
    verder geen last weer gehad!!
    hoe gaat het met jou???
    onwerkelijk allemaal he!! probeer er wel van te genieten he!!
    wanneer is jouw 1e echo??

    @ dreamer
    spannend hoor!! ik duim ook voor je!!
    @ zwendel
    hoe gaat het met je?? je zit ook in een spannende periode he..!!
    je hebt de 10e een 1e echo??
    @ lilsuz
    dus nu voor het echie beginnen...klusze en heel veel plezier!! ;)
    @ casss
    fijn dat de misselijkheid een beetje weg trekt...al zijn er nu al andere klachten..probeer van je zwangerschap te genieten...en luister vooral naar je eigen lichaam!!
    @ delilah
    wat een mooi buikje heb je al zeg!!! woww hihi hoe gaat het met je??? krijg je al veel reacties??

    dames ik heb weer behoorlijk last van depri/down zijn..
    ik heb net een afspraak gemaakt met mij ha..
    zoals het nu gaat...gaat het gewoon niet!
    daar moet ik woensdag heen..dus we zullen zien!
    deze week ben ik verder heel erg druk op mijn werk...
    maar ik ben hier zeker zondag weer!!

    voor alle testers...GOOD LUCK!!!!
    voor alle klussers...HAVE FUN!!!
    en voor alle zwangere dames...ENJOY!!!

    liefs
     
  16. Pip1986

    Pip1986 Niet meer actief

    Mooooi buikje Delilah!
     
  17. Pip1986

    Pip1986 Niet meer actief

    @Babytjuh, Weet je ook waarom je je down voelt denk je?
    door medicijnen? of omdat je nog niet zwanger bent?

    Voor mij iig erg herkenbaar, ik ben benieuwd wat de HA zegt!
     
  18. babytjuhh

    babytjuhh Bekend lid

    24 jan 2011
    630
    5
    18
    NULL
    NULL
    he pip..
    ik denk een combinatie van veel factoren..
    maar vooral omdat ik in febr gestopt ben met roken (denk ik hoor)
    gestopt met de pil..
    proberen zwanger te worden..
    twijfels over mijn werk en de toekomst daar in...
    onzeker over mij zelf..
    bang dat mn vriend bij mij weg gaat..
    haha moet ik nog ff doorgaan???

    hoe herken jij je er in?? zit je ook niet goed in je vel?? altijd of sommige dagen?? ben jij er voor naar de ha geweest???? of twijfel je daarover??

    dikke knuffel!!!
     
  19. Pip1986

    Pip1986 Niet meer actief

    Nou, Heb 2,5 jaar aan de antidepressiva gezeten, voor babywens ermee gestopt. maar dat merk je wel.
    Ook stoppen met de pil, die ik begon te slikken tegen de acne. die die klotepukkels zijn er ook weer:(

    Maar dankzij gesprekken etc leer je veel en ik kan er wel veel beter mee om gaan..!

    Maar waarom bang dat je vriend weggaat?
     
  20. dramaqueentje

    dramaqueentje Bekend lid

    26 jan 2011
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jesse: gefeliciteerd! Wat spannend! Ik hoop met je mee voor een plakbeeb!

    @Dreamer: jij bent sterk, zeg, door het gewoon vol te houden om niet te testen... Ik vind dat dat wachten best beloond mag worden, maw: ik duim voor je!
     

Deel Deze Pagina