Na het lezen van jullie reactie's zie ik er toch weer minder tegenop. Fijn! Opvallend dat het bij de tweede toch een stuk sneller gaat.
1e keer 55 min zonder persweeen met knip en vacuumpomp. 2e keer MET persweeen (WOW ) 5 min. Heb er ook nog 2 moeten ophouden omdat ze dachten dat ik pas op 5 cm ontsluiting kon zitten, dus de vk moest ff checken.
eerste: 1 uur en 45 minuten tweede: 23 minuten en de tweede lag in aangezichtligging en was niet helemaal ingedaald tijdens ontsluiting
hele fijne tupic, ben als de dood voor de bevaling, jullie verhalen geeft me kracht om te persen haha, nog effe en ik ga het zelf ervaren, bij de eerste 1/5 uur geperst. succes allemaal
Hier nog geen tweede op komst, maar vraag me dit ook vaak af dus ben wel blij met dit topic. Ik heb ook ruim 1,5 uur geperst en uiteindelijk is ze gehaald met knip en vacuum. Heb eigenlijk ook geen noemswaardige persweeen gehad. Ik had weeen maar dat was het heb dus ook op eigen kracht geperst.
Geloof me, als je ze de volgende keer wel krijgt weet je niet wat je overkomt. Ik was wel heel erg blij dat ik ze de tweede keer wel had. Dan gaat het persen ook vanzelf, bij de eerste heb ik ook echt een paar dagen in mijn hele lijf spierpijn gehad van het krachtzetten, bij de tweede echt nergens (nou ja nergens ) last van. En respect voor degenen die deze weeen kunnen tegenhouden!
1e: thuis een uur persen en in het ziekenhuis een keizersnede... 2e: 16 minuten persen... Lekker vlot! Overigens bij de 2e een ruggenprik gehad - en mooi die persweeën gevoeld, hoor! Ik zou bij een eventuele 3e een prik niet weigeren (maar wie weet, wordt dat anders.)
Haha, dus wel ergens last van. Ik ben wel heel nieuwsgierig hoe dat voelt eigenlijk. Kan me er namelijk niets bij voorstellen. Maar misschien als we een tweede kleine mogen krijgen. Ik hoop dat ik ze dan ook krijg. Ik heb overigens wel een ruggeprik gehad misschien dat ze daardoor niet zo sterk waren? Of toeval? Omdat bij mij niets vanzelf ging behalve het breken van de vlezen.
Oeiiii als ik dit zo lees, pffff. Bij mijn eerste 1 minuut persen... Als het bij de tweede (ooit) sneller gaat?!? Ze hebben me gewaarschuwd, bij de volgende kan die er zo uitvallen, van de ene op t andere moment,...:S
1e x: half uurtje, ging heel geleidelijk, ik voelde hem echt cm voor cm naar buiten werken 2e x: 1 perswee, ging bijna vanzelf, verloskundige kon hem nog net opvangen zodat hij niet op het laminaat viel (ik zat op de baarkruk).
Ik vond de eerste al zo vlot. Op de ontsluiting na want die verliep traag heb vanaf 17:00 persweeen moeten wegpuffen(geen id hoe ik dat heb uitgehouden) en om 22:10 mocht ik dan eindelijk. geloof zo'n 20 min persen? Weet nog dat ze zeiden, oh nog een stuk of 7 persweeen dan is ze er. Ergens in de verte zag je d'r haartjes, mijn vriend zei, nee hoor nog 1 keer. Daar ging ik voor!! En ze spoot eruit. Niemand verwachtte het en de VK heeft haar boven de grond nog net aan haar voeten kunnen grijpen. Dus ik hoop dat ik de volgende keer wat genuanceerder kan persen.
Ik ben echt een uitzondering op de regel: 1e: 4 minuten en ook 4x persen 2e: 55 minuten, was een sterrekijker die behoorlijk vast heeft gezeten met zijn grote hoofd De vk zei achteraf tegen mij: normaal gaat een 2e altijd sneller, met 20 minuten is het dan vaak wel gebeurd en vaak nog sneller! Dat moet je toch meer moed geven dan mijn verhaal
1e: 45 minuten persen. 2e: 1.5 uur persen. Zonder ingrepen trouwens, ze wilden allebei het 'hoekje' niet om en had bij beide een ruggenprik die niet echt bevorderlijk waren voor de persweeën. Beide mannen deden het trouwens de persweeën nog erg goed, daarom werd er ook niet ingegrepen. Ik was wel helemaal doodop moet ik zeggen.
Bij de 1e heb ik 18 minuten geperst, Bij de 2e heb ik 3 minuten er over gedaan. (en ook 3 keer persen) (en 03.03u geboren, hoezo niks met de 3 )
Bij de eerste was het al 3 keer persen ( 15 minuten) Dan ben ik eens benieuwd hoe snel het bij een 2e zal zijn??