Wie kan er ook rond 27 mei testen?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Laus85, 20 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Dat zou super zijn! Fingers Crossed!
    Hoe gaat het bij jou Rozemarijke??
    Al zwangerschapsverschijnselen :p
     
  2. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    @MissMe: ik heb eigenlijk ook niet eerder tijd dan vrijdagmiddag! Dan na me werk ook maar even langs de kv. Maar we gaan het wel volhouden hoor tot vrijdag! Moet lukken toch! Als die test dan nog niet positief is dan is het toch vrij zeker voor mij dat ik niet zwanger ben. Al zitten er wel 2 testen in dus 1 woensdag en een vrijdag kan ook toch hihi :p

    @rozemarijke: oh echt!? Nou dan blijf ik echt hopen en bidden en duimen haha! :D
     
  3. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    deze woensdag of die woensdag erna?? :p
    Oh ik hoop echt dat dat positief voor je is meid!
    Ik haal vanmiddag sowieso wat op!
    Hey jij was 19 toch!?
    Ja toch!?
     
  4. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    Hoop het ook voor jou! :D en nee deze woensdag. Ja ik denk dat ik dat ga doen! Deze woensdag eerste test en vrijdag de tweede! :D doe je met me mee of blijf je bij de vrijdag? En ja ik ben 19, hoezo?:p
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja, ik voel natuurlijk weer van alles, maar dat was vorige rondes ook zo en toen was het steeds niks....
    Mijn cyclus is na de miskraam ook nog steeds niet helemaal hersteld, (wel qua regelmaat nu, maar het gebied rondom mijn baarmoeder is nog steeds erg gevoelig en vaak zelfs wat pijnlijk... :().
    Dus nouja, we wachten af. Zou fijn zijn als ik voor onze eigenlijke uitgerekende datum (14-07) een positieve test in handen heb, maar troost me ook alweer met de gedachte dat als het nog iets langer duurt en ik uiterlijk september/oktober zwanger zou zijn, ik volgend jaar van een lange zomervakantie zou mogen genieten ;)
    Maar goed, we hopen vooralsnog nog maar even dat het deze ronde raak gaat zijn :)

    @Riga: dan komt het dus wel aan op deze week: als ie dan niet duidelijk is, is er wat anders aan de hand.
    Welke test had je trouwens? Ik heb erg goede ervaringen met de kruidvat 2voor5, die is erg gevoelig en daar heb ik dus nog nooit vals positief mee getest.
     
  6. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Ik sluit me bij je aan!
    Wordt gek van het wachten haha!
    Nee zomaar hoor, omdat we aardig op 1 lijn zitten zeg maar haha!!
    Ik was 19 toen ik trouwde dus hihi!!
    Liefs!
     
  7. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Oh bah.. Dat lijkt me geen pretje!
    Positief blijven meid, hoe moeilijk het soms ook is!
    Heb geen idee hoe je je voelt, maar kan me er veel bij voorstellen. Mijn ma heeft na mij 5 miskramen gehad! Dus weet er een heel klein beetje vanaf!
    Duim ook voor jou!
     
  8. raspberry

    raspberry Niet meer actief

  9. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    Ik ben 19 en verloofd haha :D hoelang zijn jullie al samen?
    Ben bijna vrij! En de kruidvat is 1 minuut lopen haha! Ze zien me aankomen,ben vaste klant onderhand. Een meisje daar keek me altijd raar aan als ik met een doosje zwangerschapstesten aankwam. Vorige keer zei ik "ik bespeur toch geen voorordelen he!?" Haha en sindsdien nooit meet raar aangekeken maar altijd heel vriendelijk! :p

    @rozemarijke: ik gebruik ook altijd die van kruidvat alleen had er laatst 3 van het merk babi besteld op sensitest. Maar die geven bij mij elke keer een vaag 2e lijntje dus die vind ik niet betrouwbaar! :)
     
  10. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    misschien rare vraag maar hebben jullie ondanks dat het nog niet raak is al iets van babyspulletjes gekocht? Kleding of speentje ofzo?
     
  11. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Wij waren 5 januari 2011 6 jaar bij elkaar.. Toen we trouwden bijna 5 jaar! Hebben jullie al trouwplannen/datum? Haha dat heb ik bij de drogist bij ons in het dorp.. Daar ga ik dus voorlopig ook even niet meer heen. In ons dorp wordt al zo ontzettend veel gepraat! Kom dus net bij de kruidvat vandaan! Wordt wel weer spannend nu ik het in huis heb!
    Heb nog niks gekocht, maar had net voordat ik de pc al bedacht, mocht het zo zijn dan haal ik een speentje met i love my dad om mijn mannetje te verrassen!!!
    Liefs!
     
  12. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    Waarschijnlijk zomer 2012 :D ook echt je jeugdliefde dus! In denhaag heb je dat wat minder hahaha :p ik heb de testjes nu ook in huis en morgen maar de eerste gebruiken! Oh heb gewoon kriebels in me buik maar aan de andere kant zie ik al weer zo'n testje voor me waar binnen no time maar een streepje op verschijnt :(

    Oh ik heb al wel spulletjes gekocht :$ ook een speentje met papa is the best en een slabbetje met i love daddy! En nog wat rompertjes en mutsjes en slofjes..Maak mezelf er gek mee maar aan de andere kant verheug ik me daardoor ook steeds meer op een kleine..die onderhand wel eens wat van zich mag laten horen hihi! Dus we testen allebei morgenochtend?!
     
  13. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    Oh leuk meid!!
    Ja echt mijn jeugdliefde!
    Ben jij van de kerk of heeft dat er niets mee te maken??
    Maar het is ook allemaal super schattig spul natuurlijk haha! Ben zo benieuwd!!
    Als ik mezelf kan inhouden vandaag test ik morgen ook ja haha!
    Kan het je dan waarschijnlijk alleen niet eerder dan morgen avond melden!!
    Liefs
     
  14. Kimmie1983

    Kimmie1983 Actief lid

    5 aug 2008
    255
    0
    0
    Nog niks voor de baby gekocht, maar wel een zwangerschapsdagboek... kan ik meteen enthousiast pennen mocht ik weer een positieve test in handen krijgen :p

    M'n lichaam houdt het nog spannend, alweer 6 dagen overtijd en zaterdag een negatieve test :(
    Helaas heb ik bij m'n vorige zwangerschap een cyclus van 40 en 42 dagen gehad, dus ik houd nog een beetje hoop!
     
  15. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag

    Heb ik ook gekocht haha! :D En balen is dat he als je het gewoon niet weet :( Wanneer ga je weer testen?

    Ik heb zelf beetje het idee dat mijn ongi wegblijft omdat ik gewoon zo bezig ben met zwanger worden en denken dat ik het ben. En dat ie dan een paar dagen later is :( Hoop uiteraard dat we lekker allemaal zwanger zijn! Want gun iedereen het onwijs!:D
     
  16. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    Nee ben helemaal niet van de kerk. Vind het wel altijd mooi trouwen in de kerk, maar dat zou een beetje raar zijn aangezien we allebei niet op die manier gelovig zijn. Jullie wel?

    En je moet je inhouden hoor haha! Ik ga vanavond lekker naar vrienden toe dus dat geeft weer wat afleiding :p Wel jammer dan dat je het pas morgen avond kan vertellen! Zit ik de hele dag in spanning hoe de uitslag bij jou is:$
     
  17. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland
    ja wij zijn wel van de kerk! Vond het prachtig om in de kerk te trouwen! Heeft echt iets bijzonders!

    Maar ik bedacht me net dat ik niet afgelopen zaterdag, maar die zaterdag ervoor van dat rekbare slijm (sorry!!!) had gehad.. Dat zou kunnen betekenen dat ik toen pas mijn eisprong heb gehad dus dat mijn ongi pas zaterdag ofzo zou komen.. Of weet jij miss een andere verklaring haha?
    Ga er nu in ieder geval niet meer van uit dat ik zwanger ben..
    Hoop het uiteraard nog wel haha!!
    Gezellige avond!
    Liefs!
     
  18. ChannaDB

    ChannaDB Lid

    17 mei 2011
    9
    0
    0
    ik heb ook getest, eerst de 29ste die was negatief, en de 30ste einde van de middag met dat kruidvat huismerk, en ja hoor positief! de 3e voor ons!!

    andere meiden veel succes!!!!
    liefs, Channa
     
  19. MissMe21

    MissMe21 Actief lid

    10 mei 2011
    341
    27
    28
    verkoopster
    Friesland

    Van harte gefeliciteerd meid!!
    Een hele fijne zwangerschap!

    Was je overtijd en zo ja hoeveel dagen??
    Ben nu wel benieuwd haha!!
     
  20. riga01

    riga01 Bekend lid

    28 apr 2010
    978
    392
    63
    Vrouw
    In de zorg
    Den-Haag
    Nee, geen idee! nou da's dan maar afwachten voor jou!
    Ik ga iig morgen wel testen. Vind het zo spannend,maar denk dat het een teleurstelling word.

    Ga maar snel slapen dan kan ik ook snel weer testen haha! Truste!
     

Deel Deze Pagina