en daar zie ik het meeste tegenop..wij pakken ook gelijk de vloer mee, schuren en andere kleur laklaag erop en we willen ook een openhaard en dan een aanbouw met nieuwe keuken..pff dan zitten we zeker 3 weken zonder keuken, weet ook nog niet hoe ik dat volhou en ga doen met 3 kids... maar tegen die tijd komt er wel ff een klaagtopic
hahah leuk onderwerp. Die afgang bespaar ik me maar, haha. Mijn voorraadkast is net een minifiliaal van de C1000, na een aarbeving....
Nou niet schrikken Dit is echt het monster in ons huis.. de voorraadkast. Hiermee verraad ik mijn diep verborgen chaotische aard haha!
Nou dat valt ook wel mee Danip. Waar maakt iedereen zich druk om? Dat van die kruiden: meer gebruik ik ook eigenlijk niet. Dit zijn de kruiden die we altijd gebruiken. Voor de rest kruiden uit een pakje.
Oh serieus? Hmm ik herinner me een paar maanden terug toen mijn schoonmoeder iets voor me zou pakken en per ongeluk de voorraadkast open trok. Ik vind hem zo vol! (en daarom chaotisch) Ik sorteer wel, maar alleen omdat ik anders echt niks meer kan vinden.
wat netjes allemaal! ik ben geloof ik meer van het proppen en alles ligt ook door elkaar. ik laat daarom ook niemand anders in die kast (ook mn man niet). maar ik weet dan wel weer waar wat ligt.
Ik heb het ook heel netjes hier, ik zie bij velen dingen in de kast bij elkaar staan waar ik echt niet over zou kunnen! haha niks mis mee hoor, maar zo ben ik! Maar wel allemaal netjes hoor!