APRIL-mama's 2010 deel....14!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Rosado, 18 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Oh balen! Maar ehm, dat is dus de reden waarom wij de box nog hebben!!!! Hahahaha! :D
     
  2. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    ik hoop het voor je hier gaat het alleen maar van kwaad tot erger,

    normaal is het na 3x nee en niet luisteren zet ik of haar aan de kant of het ding aan de kant, maar sinds kort begint ze bij nee nr 2 al te huilen en bij 3 zet ze het op een krijsen maakt zich helemaal stijf en gooit zichzelf zo hoppa achterover, dan is het huilen omdat ze zichzelf pijn doet en dan begint 5 minuten later het hele ritueel weer opnieuw, ik bid elke avond dat het een fase is en dat terwijl ik nog niet eens geloof ;)
     
  3. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    was geen succes, alsof ik haar martelde en ze stopte niet met krijsen, schreeuwen en gillen tot ze er weer uitmocht dus ja dat is tot nu toe het enige waarin ze haar zin krijgt..
     
  4. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Daarom heb ik ook nog de box, en als ik ga koken, dat ik niet elke keer mn hoofd om de hoek hoef te doen wat meneertje nu weer aan het doen is. Alleen jammer dat ie nu de box begint "op te eten..."
     
  5. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Ja, jij staat in de keuken allerlei lekkere dingen klaar te maken en hij moet op een houtje bijten!!!:D
     
  6. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    En in haar bedje? Zelfde verhaal?
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Ikheid: Ayleen vind ik ook een leuke naam. Ik houd zelf niet zo erg van engels namen, maar je man is natuurlijk Schots (toch? :() en met een Engelse achternaam vind ik een Engelse voornaam ook leuker staan.

    @ Caro: Noa vind ik echt veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel leuker dan Nikki.

    @ MamaX: Ik heb me ook aangemeld. Merkkleding met korting = altijd goed.

    Zo, heb Ayla opgehaald en nog even gezellig met mijn nicht zitten kletsen. Nu eerst een wat drinken inschenken, want ik ben zo ongeveer uitgedroogd en dan gelijk maar met het eten beginnen. Tot vanavond.
     
  8. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    nope, haar bedje is slapen, dus als ik haar erin zet terwijl ze vervelend is dan word het nog erger, soms kan ik weleens het campingbedje neer zetten die dan fungeert als box maar das ook maar 2x in de week...
     
  9. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Ja maar wel geverfd, de verf zat nl op zn wangen:cool:
     
  10. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @Nonnie jeetje hopelijk is ze morgen weer een lief engeltje ;)

    @Fs ik heb nog 4 spiegels nodig en 4 wenskaarten..

    @ hier net lekker gegeten, straks laetitia naar bed en daarna ga ik er zelf ook vroeg in..
     
  11. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Nonnie, wat een spookje! Hier haalde Julian altijd de la leeg met films en xbox spellen en als ik nog wat langer weg was gingen de hoedjes open en de boekjes eruit. Milan gaat elke keer in de box want die trekt alles van tafel en gooit het op de grond, hij is ook regelmatig in protest maar das jammer dan.

    Cm, nikki is ook leuk maar noa ook. Kan me je twijfel voorstellen!

    Julian zou Milou heten, Milan zou Isa heten dacht ik en deze Jill. Tenminste dat hadden we in gedachten.
     
  12. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Of hij is het niet eens met de kleur van de box of hij heeft behoefte aan kleurstof:p
     
  13. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Grappig dat jullir voor elk kindje een nieuwe meidennaam hebben!
    Alleen de meisjes zijn ver te zoeken...:cool:
     
  14. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    @Fs heeft er iemand nog 1 riet voor mij?
     
  15. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    Hoi hoi,

    uit mijn hoofd,

    nonnie, zoooo herkenbaar...maar daarentegen heb je ook de 13 maanden sprong...dus misschien is dat het wel.

    cm, vind noa persoonlijk leuker! :)

    namen, voor een meisje vonden we het heeeeeeeeeeel moeilijk, en jongen niet...zou bij een tweede een jongen wel heel moelijk vinden . omdat ik namen met een ij erin leuk vind en ja da past niet bij gijs, toch? bijv gijs en thijs of gijs en thijn

    box, hier ook nog...en blijft nog mooi staan...

    effe terug bladeren ;)
     
  16. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    grappig, mijn vriendin heeft minou en haar dochter isa ;) hahahaa :) leuk
     
  17. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Hahahaha ja de namen zijn er alleen de meisjes niet;) Die komen er ook niet dus de namen zullen hier ook niet gebruikt worden;)
     
  18. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @ingrid, het is vreselijk hier, heb gisteren en vandaag de hel;e dag protest en niet maar een enkele keer nee echt de hele dag *zucht* enigste wanneer ze niet protesteerd is als ze slaapt of eten heeft ;) mar moet eerlijk bekennen dat ik nu wel een beetje klaar mee ben, normaal kan ik best wat hebben maar het is nu al 2 dagne zo en nu pas komt het puntje van haar hoektand dus ik heb nog effe te gaan denk ik, maar oh wat zal ik blij zijn als het 19.00 is dan mag ze lekker naar bed toe eindelijk!!!! :):) je hebt soms van die dagen ;) en dan ook nog eens mijn temperament, dus zij is nijdig en ik word het door haar omdat ze loopt te drammen zij weer boos op mij en ja dan blijf je erin hangen he, maar heb me er maar bij neergelegd en zowaar is ze 10 minuten alleen aan het spelen met een tandenborstel :(
     
  19. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    vergeet mijn post, ze trekt de was weer van de waslijn :cool:
     
  20. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Ben nog niet aan fs toe, zit nog op de iPad en niet op de lap. Als je het straks nog nodig bent dan stuur ik het je wel. Heb er dacht ik nog wel 1 liggen.
     

Deel Deze Pagina