Augustus 2011 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door debbedebs, 21 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zj84

    zj84 Fanatiek lid

    16 jan 2010
    1.163
    0
    0
    NULL
    NULL
    Guppekop ken het gevoel heel goed, dat ze niet echt met je meeleven. Heb zo'n zwager en is mijn man zijn enige broer en ik ben enigs kind. Komt nu bijvoorbeeld dit weekend niet eens naar mijn man zijn verjaardag terwijl mijn man 40 wordt. Lijkt me toch dat je daar wel bij wil zijn, maar de dag ervoor hebben ze een bruiloft en dat werd allemaal te veel, ja daaaaag.

    Ja gaat echt snel dat gewicht he, schrok er zelf eigenlijk ook wel van hihi
     
  2. Suzanne1

    Suzanne1 Bekend lid

    28 nov 2010
    932
    0
    0
    NB
    Mooi kamertje Bumpie!! Mooie kleuren ook!

    Zou er ook van balen als dat zo vroeg na mijn bevalling was guppekop, hoop dat ze er niet goed over nagedacht hebben en ze hem een maandje verzetten ;)

    Hier net naar de VK geweest en alles was goed! ben in 3 wkn weer 1,5 kilo aangekomen, maar zei gaf aan dat dat goed was :)
    Ik krijg met 35 weken een groei/ligging echo :) Dacht dat ik niets meer zou krijgen, maar dus toch nog wel 1 :) LEUK!
     
  3. Ghurabaa

    Ghurabaa Fanatiek lid

    30 jul 2010
    1.236
    1
    38
    The Netherlands..
    Hey meiden!

    Ik lees nog steeds mee maar heb nooit zoveel tijd om te reageren.. Vroeg me af hoeveel jullie tot nu toe zijn aangekomen?
    Ik heb mezelf deze week gewogen en was precies 3 kg. aangekomen (ten opzichte van mijn 'startgewicht' dus..) Was er wel blij mee, al krijg ik telkens te horen dat ik zo'n grote buik heb :)
     
  4. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    2 dec 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
     
  5. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    2 dec 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
    na 32 weken om de twee weken en vanaf 36/37 weken wekelijks...
     
  6. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    2 dec 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
    ben ineens snipverkouden... wat kan ik gebruiken denken jullie ivm verstopte neus..
    voor de zw was otrivin methol mijn favoriet... zou dat mogen???
     
  7. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    goeiemorgen!
    bij jullie ook nat en koud?

    ghurabaa: ik zit nog 3kg onder mn startgewicht.
     
  8. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    12 jun 2008
    11.287
    0
    36
    Emmen
    Goedemorgen!

    Zal vanmiddag even bij lezen, zo met zusje mee naar de echo :D
     
  9. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    nee ze wilden liever geen kleine kindjes erbij.. zag eerder op dit forum dat er een hele 'rel' was om zo'n topic maar ik vind dat opzich niet erg hoor, dat moet het bruidspaar helemaal zelf weten!

    @kolven heb geen (nog) geen kolfapparaat maar kindje wordt niet bijgevoed met kunstvoeding als het goed is, als ik dan meerdere uren weg ben (eind van de ochtend tot aan de avond) dan werkt dat toch niet..?
     
  10. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    leuke kamer bumpie!

    en fijn dat de 30 weken echo goed was zj84!

    @anita shorty ik heb die wel gekocht.. kon met korting, vind hem namelijk normaal ook erg duur! maar is wel een heel fijn ding
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    oke. Bij ons is de keus aan ons eigen gelaten. Ze mogen mee, tijdens kerkdiens word er gezorgt voor oppas, dus is aan de ouders of ze het willen of niet. Maar ik weet niet waar ik de baby zou moeten laten dan. Daniel kan ik wle bij mn ouders brengen, maar wil borstvoeding gaan geven en dat heeft mn ma toch echt niet meer:D

    kolfapparaat heb ik wel, gekocht bij daniel ivm erge (terugkerende) spruw, maar ben er niet weg van.
     
  12. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    nu het hier toch over kolfapparaten gaat ik zit ook nog te twijfelen.
    wil toch borstvoeding proberen maar heb heel duidelijk gesteld als het niet lukt of het lijkt of ik enkel met voeden bezig ben stop ik en stuur ik mijn mijn op flesvoeding.
    of het staat gewoon al voor de zekerheid in de kast.

    maar ja heb ook van te voren duidelijk gezegd dat ik echt niet ga kolven, vind het niks net of je zo'n koe bent.
    ga dus nu ook nog niks aanschaffen.

    ik wilde borstvoeding en kunstvoeding combineren zie ik nu vaak gebeuren en mag gewoon, zo kan vader ook een fles geven zonder te kolven dacht ik.
    maar ja mijn borsten klappen dan natuurlijk wel dus ja dan ontkom je niet aan kolven.
    lastig probleem maar denk toch dat ik nu nog niet zo;n ding aanschaf, je kan ze hier ook tijdelijk huren maar dat lijkt me weer niet zo fris.

    vrijdag komt de kraamhulp dan zullen we het wel allemaal overleggen
     
  13. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    2 dec 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
    niemand tips voor me????

    otrivin baby een zoutoplossing net gekocht maar dat werkt natuurlijk nu al voor geen meter.....
     
  14. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    oeps sorry had over je vraag heen gelezen!
    je mag wel de gewone kinderneusspray gebruiken, dus gewoon otrivin, zeg maar, die is de helft minder sterk en die mag je voor de normale periode (enkele dagen) en dosering gebruiken.
    Volgens mij kan de gewone neusspray ook niet echt kwaad als je die beperkt gebruikt, dus max. een paar dagen en niet de dosering overschrijden.. je kan dat eventueel bij de apotheek navragen als je twijfelt!

    sterkte ermee!
     
  15. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    hoi hoi,

    vanmorgen bellypainting gedaan! Me buurvrouw doet die cursus dus mijn buik was proefmodel. dit was de tweede buik die ze heeft gedaan!

    Bekijk bijlage 155604

    Alleen de volgende keer wou ze dus eerst de tekening erop tekenen als ik sta. Want als je zit wordt je buik breder zeg maar en als je dan gaat staan wordt de afbeelding smaller. door te oefenen leer je :D
     
  16. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    bup.mpie, grappige buik!
     
  17. Tooske

    Tooske Fanatiek lid

    7 aug 2010
    1.678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ff ego hier, maar ben aan het werk, dus reageer vanavond ff uitgebreider :p

    Vandaag bij de vlos geweest, alles weer goed. En ik had t niet verwacht maar onze spruit ligt gelukkig al voor de juiste uitgang :D En, ManonenMike, ik krijg ook nog een echo rond de 35 weken!!!! Ik vroeg ernaar, maar dat doen ze dus gewoon standaard bij die praktijk. Het is een gecombineerde groei- en liggingsecho, dus ik ben helemaal blij!

    @gewicht: maakte me beetje zorgen, want ben afgelopen 6 weken niet aangekomen, maar volgens de vlos pakt t kleintje wat ie nodig heeft, dus ik ben weer gerustgesteld. Zit nu op +6 kg.
     
  18. manonenmike

    manonenmike Actief lid

    2 dec 2009
    329
    0
    0
    32 u per week werken & mama van mooie dochter zijn
    rotterdam
    super he tooske! nog een extra echo!! we gaan t nog missen hahahah al die zwart wit momentjes met de beeb
     
  19. Cindy80

    Cindy80 Bekend lid

    15 apr 2008
    769
    0
    0
    Woonbegeleider
    Zwijndrecht
    Hier ook alweer heel erg verkouden en door al het slijm wordt ik echt verschrikkelijk misselijk... bah! En inderdaad... je mag geen "gewone" neusspray gebruiken, maar wel kinder-neusspray (dus zoutoplossing)... bah!

    Hier vanmiddag de stad ingeweest, maar nog niet voor alles kunnen slagen. Wel een pyjama'tje gekocht voor na de bevalling bij de V&D.

    Morgen gaan we bij de babydump nog een matras halen voor het ledikant en kijken of we nog meer kunnen kopen!

    Hier de volgende controles:
    30 weken; groeiecho + controle
    34 weken; controle
    36 weken; controle
    38 weken; controle
     
  20. Cindy80

    Cindy80 Bekend lid

    15 apr 2008
    769
    0
    0
    Woonbegeleider
    Zwijndrecht
    Trouwens.. de afgelopen dagen niet echt gereageerd, maar ben ook niet veel thuis geweest en 's avonds had ik ff geen zin meer in de laptop.

    Ik zag nog een leuk kamertje voorbij komen! En een leuke buikschildering!

    Nog een paar weekjes dames!!!! SPANNEND!!!! :)
     

Deel Deze Pagina