Kom vanmiddag thuis online, rond half 2! Misschien heeft het dan nog zin Telt hij dat water geven wel mee? Of ververs je niet? Bij de pinda's helpt het namelijk niet, je krijgt er wel munten voor, maar de tijd wordt gewoon weer terug gezet!!
ik heb de taak nog niet joyce wel had het tegen haar zal maar alvast wat zaaien haha ik ben de fout ingegaan door 1 gewas te weinig te zaaien slim he
Is ook gewoon ff algemene opmerking, zal ze wel lezen en voor jou tzt ook Ja irritant hè, heb het ook wel eens gehad, had wel genoeg gezaaid maar op de één of andere manier telde hij er één niet mee! Zat ik alsnog haha. Dus nu zet ik altijd gewoon wat extra's neer!!
Nee schiet idd niet op, ligt misschien ook aan de pinda's maar daar krijg je voor één keer water geven in het begin volgens mij dat het 6 of 7 uur minder tijd kost voor dat je kan oogsten! Dat tikt dan lekker aan!
Ik weet dat er vanavond een aantal klar zijn. Dan moet ik er nog 54 zaaien en 350 oogsten en dan is het ook eindelijk klaar. Misschien haal ik dan ook gelijk die miljoen opdracht wel en die 3 mollen komen ook vast nog wel gedurende de 400 gewassen die geoogst moeten worden. Wel lekker dat van het weekend 3 opdrachten af zijn van de 5 die ik heb staan. Dan maar hopen dat de dierenwinkel snel gaat werken.
Haha, idd stom Ik kan het wel, maar doe het alleen in de pauze, maar mn werkdag is bijna om, nog uurtje Zoooo druk (maar niet heus )
Dat zou idd lekker zijn, ik kan ook niet in de dierenwinkel! Heb nu maar 60000 munten meer ofzo, heb nu ook de miljoenopdracht staan. En moet nog 6 mollen, hopelijk komen ze tevoorschijn. Maar anders ga ik gewoon andere gewassen proberen, heb toch verder geen taken! Moet alleen nog steeds de taak dat ik 9 potten in één keer sla! Lukt me ook maar niet
haha wel lekker zo vroeg klaar ook vroeg begonnen? Als ik werk kan ik ook niet FSen werk als leidster in huis bij gezinnen thuis ( au-pair ) maar dan blijf ik in nederland
Nee niet vroeg, gewoon half 8. Maar hoef maar 5 uur op woensdag en op maandag 8 / dinsdag 7. Totaal 20 uurtjes! Heb thuis namelijk ook nog een heel lief jongetje rondlopen waar ik ook graag bij wil zijn hahaha. Werk je dan in verschillende gezinnen? Weet niet goed wat ik me er bij voor moet stellen
Die heb ik dan ook samen met de dierenwinkel, mja met de slechterik erin kom je ook niet ver om ze alle 9 te slaan.
Ja staaaapels werk haha! Nee hoor, en vind het wel prima! Zal het maandag wel aangeven dat ik niet zo veel meer te doen heb! Komkommertijd