Ik ben weer op zoek naar advies. Wij gaan verhuizen en hebben de gang en woonkamer allemaal heel licht van kleur gedaan. Bijna tegen het wit aan. Komt een donkere kleur laminaat. Nu is dus me voorhal geverfd en dan kijk je zo rechtdoor naar de keuken zal maar zeggen. Nu is de keuken geel. (zal even foto toevoegen). Nu vind ik dat dus erg storend dat, dat geel is aanezien ik het witte in me voorhal dan niet meer mooi vind. Geld voor een hele nieuwe keuken hebben we niet. De keuken heeft witte tegeltjes en daar boven en omheen is het dus geel geverfd. Nu wil ik dus gaan verven over het gele heen. De kastjes zullen dan wel heeeeeel licht geel blijven en zit soort beukenrand om. Nu wou ik dus lichtgrijs gaan gebruiken om te verven. Maar ik weet niet of dat wel zo mooi is haha. Dus ik ben op zoek naar advies Welke kleur zouden jullie doen? ps. voeg 2 fotos toe 1 van de hal dat je de keuken klein stukje ziet en 1 van de keuken zelf. Bekijk bijlage 155567
Persoonlijk vindt ik dat je een hele mooie keuken hebt! Mijn moeder heeft ook een lichtgrijze keuken en ook dat is erg mooi! Ze heeft ongeveer de zelfde kleur keukenkastjes alleen het blad van het aanrecht is antraciet maar wel een mooie combi (vindt ik persoonlijk dan).
Heel moeilijk. Want die beukenrand is er dus altijd. En beuken met grijs vind ik niet zo erg mooi. Echt lastig want ik weet et ook zo even niet. Hebben jullie ook geen geld voor een tweede hands keuken van Marktplaats?
Deze bijvoorbeeld: Marktplaats.nl > Gehele keuken met inbouwapparatuur te koop! - Huis en Inrichting - Keuken | Complete keukens Bied je 100 euro. Misschien lukt het. Of deze: http://link.marktplaats.nl/454088466 http://link.marktplaats.nl/454065835
Ik heb zelf alles wit maar dan met grijze kozijnen, ook de deurkozijnen zijn grijs. Misschien is dat iets voor in je gang, zodat het de overgang naar het toekomstige grijs in de keuken wat mooier maakt?
Waarom niet gewoon, net als je hal, wit? Bij de foto van je keuken zie je een klein stukje van je gele muur èn de kleur van je keukenkastjes en eerlijk gezegd vind ik dat persoonlijk niet mooi. Als de muur wit is, komt de keuken veel mooier uit ipv dat hij "in de muur verdwijnt". Door het wit te verven, trek je je kleur van je hal door naar je keuken en wordt het meer 1 geheel.
deurkozijnen kan niet geverfd worden alles is knustof namelijk. Doe wel de posten allemaal wit zal maar zeggen. Gaat echt puur om alleen de muur zal maar zeggen. Zit een gedeelte boven de keuken wat geel is en aan de voerkant hangen 3 kastjes op en daar omheen zal dan grijs moeten. Dat bedoel je toch? de deur wit maken
bedankt voor het advies. Hebben we ook aan zitten denken. Maar word het dan niet te wit? de hele woonkamer is namelijk ook wit en de halg en trap riichting boven ook allemaal. Of zal dat juist het mooiste zijn?
Ik denk dat alleen een andere kleur in de keuken de boel niet zal "breken", omdat deze niet direct in het zicht ligt. Je maakt er eerder een buitenbeentje van. Je kunt witte kleur breken door accosoires neer te zetten. Misschien een mooie antraciet kleurige plantenbak met een hoge plant, naast dat kastje in je keuken? Of iets meer richting de deur? Of is dat niet praktisch?
Btw, ik vind verder je "kleuren" heel mooi. Wij gaan zeer binnenkort ons interieur veranderen en dan wil ik ook lichte muren en donker laminaat. In ons geval komt er donkergrijs eiken in. Ook onze trap wordt antraciet grijs bekleed. Dus ik vind dat vele wit alleen maar mooi. Enige is dat ik voor een kleine muur in de woonkamer kies voor wss een grijstint qua behang, toch om de boel een klein beetje te breken..'t Gaat dan om een muur waar de tv + lage teakhouten tv kast voorstaat.. Ter zijner tijd komen er voor en na foto's
okee super bedankt voor je advies. Dus je advies is dus toch een lichte muur helemaal en dan met accessoires te breken? of de muur licht grijs doen en dan nog meer accessoires. Wij hebben trouwens gekozen voor laminaat palisander heet het. Is vrij donker bruin met lichtelijk grijs erin heel donker. nogmaals bedankt voor alle adviezen.
De muur wit en dan 1 rustige accesoire, zoals bijvoorbeeld die plant (met wat groter blad, geeft meer rust dan 1 met veel kleine bladeren)..Ook weer niet teveel accesoires, anders wordt het weer zo druk en sla je de plank nèt mis...
dank je wel voor advies. Heb besloten nu inderdaad alles de kleur van de gang te doen. Komt een roestvrij stale magnetron. En boven op de 3 kastjes die aan de muur hangen komen 3 nep plantjes te staan