@Joy: geen echte ei-pijn, wel een opgeblazen gevoel... En ik kan het ook merken aan het slijm zeg maar (smakelijk). Hoop dat de pendel van Sugar uitkomt, en die 2 van mij ook, die zeggen namelijk ook juni
@Joy2111 jaaaa daar is op gependeld ik ben benieuwd zou zo mooi zijn @Flowers gaat het goed met je zwangerschap? @Ghurabaa hou je het nog een beetje vol? @Justme66 hoe gaat het met jou? lang niet meer op het forum gezien!
@Joy; Wij gaan met hemelvaart naar mijn ouders toe! Vrijdag weer terug, want manlief moet zaterdagochtend om 10 uur weer op de tennisbaan staan! Pff.. @all; Vanmorgen het "kwakje" van mijn man ingeleverd. Volgende week belt de gyn over de uitslagen en vanuit daar gaan we verder kijken of ik dan wel medicijnen of niet nodig heb.. Ben benieuwd..
@Frou...Ik zie nu pas dat je ook gependeld bent ( schaam schaam...) Ik duim dat het voor jou ook uitkomt!! Zal wel super zijn als jullie allebei deze maand zwanger worden.. Heeft iemand nog iets gehoord van Noordbrabant..ben wel erg benieuwd hoe het met haar gaat.. Ik heb WEEEKEND!! Heerlijk alleen maar leuke dingen in de planning en veel zon!
hey meis, wat lief dat je aan me denkt! ik lees wel geregeld mee hoor met jullie haha. het gaat op en af met me. af en toe voel ik me echt depri en kan ik janken om niks. zie zwangere vrouwen om me heen die ook in augustus zijn uit geteld en dan denk ik weer: pfff zo'n buik zou ik nu ook hebben! verder stond het HCG bijna 4 weken geleden in nijmegen tussen de 0 en de 1, voor hun op 0 want hun grens is 2. moet nu 1x in de maand bloed prikken en dat een half jaar lang. dat moet elke keer op 0 staan anders is het niet goed. 7 november is de laatste keer dat ik bloed moet prikken en mag daarna weer stoppen met de pil als het dan nog steeds op 0 staat. we zijn echt aan het aftellen. mijn zus heeft 9 mei ook een miskraam gehad. ze was net 7 weken zwanger(1e keer IUI). het zit dus niet mee in de familie. hoe is het verder met jullie allemaal? dikke knuffel!!!xxx
Ik snap er eventjes helemaal niks meer van. Ik heb geen idee wanneer ik mijn ei heb gehad... Volgens mijn cyclus afgelopen woensdag, maar heb helemaal geen vruchtbaar slijm gehad, en dat heb ik normaal wel. Heel vreemd. We zullen wel zien wat deze ronde ons brengt, maar ik ga van niets uit. Word er zo langzamerhand wel lichtelijk wanhopig van, hoor, om eerlijk te zijn. Gelukkig nog maar 2 weekjes voordat ik vakantie heb...
@Noordbrabant...Jee zeg wat een gedoe met dat HCG.. Wel fijn dat het nu in feite op 0 staat.. Ik kan me voorstellen dat je de maanden weg kijkt....hoop dat je dan heel snel zwanger mag raken! En wat erg van je zus..heeft zij net z'on ellende als jij met dalend HCG of gaat het bij haar wel op de normale manier. Dikke knuff en leuk dat je nog meeleest! @Frou...ik zou voor de zekerheid toch blijven doorklussen.. In de maand dat ik zwanger raakte kwam mijn ei ook veel later dan ik dacht en toen hebben we ook doorgeklust tot ver na de eisprong... Ik heb zelf bedacht dat omdat het langer duurde voor mijn ei sprong het een beter ei was...(geen idee of dat kan maar zo verklaar ik voor mezelf dat ik die maand wel zwanger raakte) Ik zit lekker in de tuin en heb al weekend.. Gister gezellig gebowld met de hele familie en dat was erg gezellig.. Dit weekend ook alleen maar leuke dingen in de planning dus heb er zin in!
Zullen ook maar doorgaan dan. Kwaad kan het niet, he, dusse... We zullen wel weer zien hoe het loopt.
Nog bedankt voor jullie felicitaties!! Sorry dat ik zelf niks meer gepost had, maar tis een beetje druk met zo'n kleintje erbij opeens!
hey meis, gelukkig heeft mijn zus geen ellende met het HCG maar ze is vorige week op controle geweest en op de echo zagen ze iets zitten bij de eierstok en ze denken nu aan een cyste. nu moet ze aankomende dinsdag terug komen hoe het er dan uit ziet. ze mogen volgende maand ook niet de tweede poging IUI doen. heb vandaag wel de blije doos bij prenatal opgehaald. kreeg het niet afgemeld en dacht tja dan haal ik 'm maar wel op en ik vind er toch wel hele leuke dingen in zitten die ik vast(hoop ik tenminste)ooit kan gebruiken. kan me in ieder geval geen leven zonder kinderen voorstellen haha. zou gek worden!!! heel fijn weekend meis!!! lekker genieten!!!xxx
@Noordbrabant; Pff tot december nog met de pil! Ik snap idd ook dat je dan de maanden aan het aftellen bent! *knuf*
@ de gene die het vroeg (sorrie ben vergeetachtig haha): Met mij gaat alles goed! Vandaag precies 30 weken zwanger, wat gaat dat snel zeg! Ik moet nog 4 weekjes werken en dan ga ik met verlof, ik kijk er zoooo naar uit! Ben helemaal klaar met dat werken, tijd om lekker te kunnen rusten. We zijn sinds een weekje in ons nieuwe huisje getrokken, heerlijk die rust. De babykamer moet nog helemaal in elkaar worden gezet dus hopelijk hebben we daar gauw tijd voor. Er moest zoveel aan gebeuren.. @Joy: En? Ben je veel aangekomen? Ik hoef me trouwens nooit te wegen bij de vk, ze vragen er ook nooit naar. Deze week even op de weegschaal gestaan en ben nog maar 3 kg aangekomen ten opzichte van mijn 'startgewicht'. Ben ik wel tevreden mee haha.. @ Noordbrabant: Wat naar dat het nog steeds niet helemaal in orde is, bah. Volgens mij kun je het daardoor ook nog steeds niet echt afsluiten.. Hopelijk kan je gauw weer stoppen met de pil en is het dan gewoon hartstikke snel raak!! @ Mlien: Wauwwww gefeliciteerd meid! Wat leukkkk.. En wat een leuke naam ook! Hoe is je bevalling gegaan? Viel het mee?
@Noordbrabant Dikke knuffel voor deze lieverd! We kletsen gauw bij en morgen je verjaardag probeer ervan te genieten. Je kaartje komt een dag later *schaam* kwam er een beetje laat achter dat je alweer maandag jarig bent! @Frou Is denk ik niet raar heb het de laatste tijd ook gehad en nu had ik het juist wel meer slijm deze ronde. Kan denk ik per maand verschillend zijn. Gaat al opschieten nog maar 2 weekjes whoeiii! @Ghurabaa Ja ik vroeg of je het nog vol hield haha! Alweer 30 weken dat gaat hard zeg. Nog even volhouden dan en kun je echt gaan genieten van die kleine in je buik! Jullie hebben ook opeens zoveel te klussen nieuw huisje en een babykamer maar het is wel voor goed doel Wat voor kleur kamer hebben jullie uitgekozen? voor op de muren enzo? @Femme Horen jullie morgen de uitslag? @Joy2111 Aaaah echt leuke dingen joh geniet ervan. Hoe was bowlen? mag jij dat trouwens nu je zwanger bent? @Mlien Wat een lief koppie. Geniet van je rijkdom!
@Iedereen Mijn eisprong is nu eindelijk op dag 14 in plaats van dag 12 wat ik normaal altijd voel en ben dan ook altijd heel snel weer ongesteld. Heb nu 2x positief getest met ovulatietesten. Ik dacht gisteren dat mijn ei al kwam want hij was donkerder dan de controle streep... vandaag was hij zelfs nog donkerder echt vreemd! We hebben nog maar extra geklust want je weer maar nooit. Nu voel ik ook een echte buikpijn opkomen. Verder.. heb elke nacht maar 3/4 uur slaap gehad zat er helemaal door heen. Heb nu 2 nachten een beetje kunnen slapen gelukkig. De kinderen van m'n zus van 1 en 2 zijn hier ook een weekend in Limburg. Vanmorgen zijn we met ze naar het zwembad geweest was erg gezellig Hopelijk hebben jullie ook een leuk weekend gehad. P.S. onweert het bij jullie ook zo hard? hier vannacht. Vanmorgen en vanmiddag was het droog en nu weer flinke onweersbuien. Het was ook 30+ gisteren.
Hihi kom er net achter dat 19 juni op de dag van mijn NOD vaderdag is nou ben benieuwd of m'n vriend vader wordt whahahaha!
@ Sugarblossom: Hihi, ja ben laatste tijd zo vergeetachtig haha.. Sta regelmatig in de keuken zonder een idee te hebben wat ik daar nou moest doen. Laatst heb ik me rot gezocht naar m'n vaatdoek, had ik 'm in de koelkast gelegd.. Als je zwanger bent doe je soms hele gekke dingen! Ik hou het nog wel vol hoor, maar merk wel dat de 3 makkelijke maanden voorbij zijn.. Heb veel gedoe op mijn werk nu (mijn leidinggevende wil me m'n laatste 4 weken een dag minder laten werken, maar dan krijg ik gelijk minder uitkering in mijn verlof, dus dat laat ik niet zomaar gebeuren..:x) Maar kijk uit naar de dag dat ik lekker thuis kan zijn en van de laatste weekjes kan genieten.. De babykamer is wit, met 1 muur licht roze. Op een andere witte muur heb ik de roze bloemenstickers van de Ikea geplakt, staat erg leuk al zeg ik het zelf Hoop dat manlief deze week de meubels wil oververhuizen, zodat we ze in elkaar kunnen zetten. Dan kan ik ook lekker de kleertjes gaan wassen en in haar kastje ophangen enzo.. Hoe gaat het met jou? Hoop dat je man met vaderdag een mooi 'cadeau' krijgt
@Femme: spannend! Laat je het weten woensdag? @Ghurabaa: klinkt leuk, het babykamertje! Wat een rotstreek van je leidinggevende, goed dat je zo allert bent, zeg. Kan me voorstellen dat het ook wel aanlokkelijk is, een dagje minder, maar inderdaad, het heeft wel consequenties voor je verlof. @Sugar: hey liefje, ik hoop voor je dat het helpt, nu heeft je ei wat langer de tijd gehad om te rijpen, dus wie weet! Ik duim voor je. We zitten nu wel dichtbij elkaar voor wat betreft onze NOD volgens mij! @iedereen: beetje down hier. Volgens mij heb ik deze maand helemaal geen eisprong gehad. Niks gemerkt hier, geen vruchtbaar slijm, geen andere tekenen... Ik weet het ook niet, maar leuk is het niet...