Juli mama's 2008 - Deel 15

Discussie in 'De mama's' gestart door Senninha, 10 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @Christiea: fijn dat het zo'n positief gesprek was. Heel goed dat ze gaat kijken naar een manier om het ook in de klas bespreekbaar te maken. Lekker zeg zo'n lang weekend met pompom.

    Ben net thuis van de buuv. Was gezellig. Was een vriendin van haar die ik nu ook al aardig goed ken en die was bezig met ivf en vertelde me dat ze nu bijna 12 weken zwanger is. Echt superleuk nieuws.
    Heb Aelinn nog wel vaak horen hoesten en ook af en toe een huiltje maar zet gelukkig niet door. Hopelijk gaat het vannacht ook zo.
     
  2. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.828
    881
    113
    Noord Holland
    ff snel:)

    christiea. dikke knuffel voor jou. zal vast moeilijk geweest zijn om t as van je vader te moeten laten gaan:(
    wel fijn om te horen dat de school zo goed met jullie nadenkt over steijn.
    sann. fijn dat zen nu maar voor 1 week weg is. de week zal zo snel voorbij zijn aangezien je 2 weken "gewend" bent;)

    hier: gaat t niet lekker. nog erge last van mijn rug en klein beetje benauwd maar ben nu ook stront verkouden geworden. lijkt wel of die pseudokroep aanval een voorbode was voor wat komen ging.
    Met Nikita gaat t ook weer minder. is gisteren weer begonnen met veel hoesten en lichte verhoging. alsof die longontsteking / oorontsteking toch nog niet helemaal verbannen is uit haar lijfje. de noscapine was op dus die heb ik vandaag weer bij gehaald en hoop dat ze snel weer minder gaat hoesten. we moeten vrijdag weer met haar naar de dokter toe want ik wil toch weer ff weten of er nog niet iets zit te broeien:(
    Max is ook nog steeds aan t snotteren maar die 2 tandjes boven willen maar niet door breken want ik denk dat zijn verkoudheid snel minder wordt zodra die tandjes door zijn maar ook hem wil ik vrijdag bekeken hebben door de ha zodat we met duidelijkheid t weekend in gaan;)

    ga nu lekker slapen( hoop ik) en ik kom morgen nog wel ff langs wippen

    slappe lekker allemaal
     
  3. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @Susanne: jasses meid dat klinkt allemaal niet fijn. Beterschap voor jullie allemaal en hoop dat de huisarts wat kan doen.

    Vannacht veel wakker geweest van een hoestende Aelinn. Gelukkig sliepen de dames dan wel weer tot half 9 dus voel me nog niet al te slecht. Vandaag weinig op de planning. Wilde nog gaan fietsen maar met a dat gehoest en gesnotter is dat misschien niet zo'n goed idee. Beetjue in de tuin maar dus.
     
  4. Goedemorgen!

    Hier een redelijke nacht gehad..

    Net verjaardag gehad van buurmeisje die 1 is geworden en de taart viel goed in de smaak! Ze vonden hem allemaal erg mooi gelukt en vroegen ook of ik dat vaker deed :D ;) Geweldig! Zal zo ff de foto's op de laptop zetten..
     
  5. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @KK: wow supergave taart zeg. Je bent er echt in korte tijd heel goed in geworden!

    Vraag ik Ivy net of ze moe is en naar bed wil. Nee, dat wilde madame niet. Ik zeg kom maar even dan, want dan smeren we je nog een keertje in. Heb ik haar net ingesmeerd, wrijf wrijf, mama ivy optillen. gaat ze helemaal tegen me aanhangen, hoofdje op mn schouder. Dus ik vraag ben je moe. Ja. Wil je naar bed. Ja. Die ligt dus veilig voor het zonnetje in bed:D
    Aelinn ligt ook nog te slapen. Die was helemaal de weg kwijt vanmorgen van ellende en snotterigheid. Arm moppie.
     
  6. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    En het was niet eenmalig, want hij heeft het vanochtend supertrots aan opa en oma laten zien :D
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Hopelijk kan hij het heel gauw (al dan niet met hulp van de juf) een plekje geven!
     
  8. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    KK: mooie taart hoor! En dat klinkt naar meer opdrachten in de toekomst, leuk zeg. :D

    Sann: ik hoop dat Aelinn gauw opknapt.
     
  9. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    En toen had ik 2 zieke kids. Ivy was al wel snotverkouden, maar leek verder nog in orde. toen ze na een uurtje slapen vanmiddag uit bed kwam was ze wat hangerig en een kwartier later had ik een gloeiend meisje tegen me aan. Ze wilde naar bed zei ze. Gelijk even getempt en ja hoor 39,9 maar liefst. Ze heeft toen nog ruim 2 uur geslapen. Half 5 was ze er uit en leek wel wat opgeknapt. Maar rond eht eten kakte ze weer in en wilde notabene geen ijsje. Nou, dan is ze echt ziek. Terwijl we nog aan tafel zaten zei ze al dat ze wilde slapen dus om 6 uur lag ze er gloeiend en wel weer in. Arm moppie. Aelinn snottert en hoest nog steeds en is hangerig. Was een vermoeiend dagje dus.
     
  10. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36

    Ach gossie toch :(. Maar het weer is er natuurlijk ook naar, dat ze ziek worden of ziek blijven (dan weer korte broek en tshirt en dan weer lange broek en trui ;)). Hopelijk is Ivy het ook heel gauw kwijt en bovenal hoop ik dat ze alle 2 vannacht lekker slapen, zodat jij ook goed slaapt!
     
  11. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    ja, het is zulk raar weer, dat kan je lijf gewoon niet bijbenen. Zen liep ook al weer te snotteren. Ik ook maar dat doe ik al maanden door de allergie dus merk het volgens mij amper als ik verkouden wordt
     
  12. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    ships........heb vergeten een foto te maken van mijn stolpje met CC en cupcakeje on top :(
     
  13. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    'goede'morgen.

    Vannacht hebben we misschien maar 1 of 2 uurtjes geslapen.. Ben nu zo brak!
    Finn dacht dat het misschien wel leuk zou zijn om papa en mama de hele nacht wakker te houden, hij heeft liggen huilen/krijsen van 0.50 tot ongeveer 04.00 uur.. wat er aan de hand was.. geen idee! Misschien tandjes die doorkomen ofzo, misschien niet lekker geweest, ik weet het niet, maar zodra leon of ik hem pakte was het weer feest. En we konden hem gerust een uur laten huilen deed hem niks.. nu ligt meneer actief te zijn hieronder! niet normaal wat een energie dat kind heeft. Gister heeft ie misschien max 3 uurtjes geslapen over de hele dag! dus hij zou gewoon moe moeten zijn maar helaas...
    Zelf voel ik me ook niet helemaal lekker. Een flinke misselijkheidsaanval gehad boven, na even te zitten trok het wel weg, maar lekker voel ik me niet. Ga zo finn maar eens proberen in bed te leggen in de hoop dat ie gaat slapen
     
  14. ling

    ling VIP lid

    13 aug 2008
    9.401
    0
    0
    christiea, wel fijn dat de juf meedenkt. hopelijk gaat het met pompom een stukje beter.knuffel voor steijn!

    kk wat een super leuke taart zeg!

    ramoontje, nee he!! vergeten?? aaaahhh wat jammer!!

    ga vandaag ook aan de slag met mijn opdracht. zo ver mogelijk en dan zondagochtend of zaterdagavond afmaken. zondag heeft ze hem nodig.

    hier redelijk goed. ben woensdag voor het eerst bij een psycholoog geweest. was wel heftig en ook wel wat eyeopeners gezien. ook over mijzelf. ben een echte controlfreak en reageer dat dus af op dennis, wat niet echt eerlijk is. en kan niks uit handen geven, en dan raak je vanzelf overvol. dus tja, een hoop materiaal om mee aan de slag te gaan.
    Ok dennis is ook niet geheel vrij van blaam hoor! ;) maar als ik zelf verander, gaat hij daar in mee....zegt ze....nou DAT moet ik nog maar zien gebeuren maar het is het proberen waard! :)
     
  15. ling

    ling VIP lid

    13 aug 2008
    9.401
    0
    0
    belgh! wat een ruk nacht zeg! hopelijk gaat hij zo ff lekker liggen en kna jij ff op de bank ofzo. succes vandaag! dat zal je nodig hebben! ;)
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Goedemorgen!:)

    @KK, wat een onwijs leuke taartjes.:)

    @Ramoontje, jammer dat je er geen foto van hebt gemaakt, ook voor jezelf. Leuk dat Rick zo goed gaat op zijn fiets.:)

    @Sann, beterschap voor je 2 meiden.:(

    @Ling, fijn dat je wat eyeopeners hebt gekregen bij de psych. Ik hoop echt dat jullie er uit gaan komen samen.

    @Daantje, wat een nacht zeg, en dan zou je toch verwachten dat hij moe is.;)

    @Suus, hoe gaat het nu met je?

    Hier ben ik eergisteravond bij Peter v/d Hurk geweest. Hij heeft het gewoon 3 kwartier over mij gehad.:$ Toen waren er slechts 10 minuten over om wat over de kids te zeggen.
    Maar alles wat hij zei dat klopte.
    Ik heb zo met hem gelachen omdat we heel veel raakvlakken hebben.
    Heb veel zaken verteld wat ik ervaar op het gebied van het paranormale wat hij herkende vanuit zichzelf.
    Ik ga zeker nog een keer terug maar pas als ik een aantal dingen bij mijzelf heb veranderd.;)

    Nu ga ik douchen en aankleden, boodschappen doen en dan na de lunch naar het FC Utrecht Stadion want Sven heeft daar een sportmiddag.:)

    Tot laters.
     
  17. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @Daantje: pff wat een nacht joh. Hoop voor je dat ie zo lekker gaat slapen.
    @Ling: wat fijn dat je er wat mee kon bij de psycholoog. Hopelijk gaan de tips snel hun vruchten afwerpen.
    @Senn: klinkt alsof je een goed gesprek gehad hebt. Kan je er ook wat mee om dingen te veranderen of waren het puur wetenswaardigheden? Veel plezier op de sportdag.

    Goeie nacht gehad. Sliep wel laat door het muziekfeest wat dit weekend hier is. Wat een takkeherrie zeg. Half 7 riep Ivy al dus ik daacht pfff wat kort maar uiteindelijk hebben we in mijn bed samen verder geslapen en waren pas 9 uur wakker en half 10 er uit.
    Ivy voelt zich nu in de ochtend nog redelijk. Zeker niet lekker maar kan in ieder geval even snel met de duowagen straks heen en weer om boodschappen te doen. Heb toch het één en ander nodig.
     

Deel Deze Pagina