he dames, stuk overzichtelijker zo!! ben wel blij dat iedereen hier een beetje bezig is met of het wel of niet goed zal gaan... Ben ook zo bang ga constant percentages zoeken enz maar dat gaat ook helemaal nergens over natuurlijk.... Ma komt bij mij de mevrouw van moeders voor moeders die test dan of k genoeg hcg heb om deel te nemen nu ben ik natuurlijk spontaan bang dat er niet genoeg zal zijn. begin gewoon een hekel aan mezelf te krijgen zo.... O als ik de 20 ste eerst maar een kloppend hartje heb gezien... Waarom moet dat nou trouwens nog zo lang duren... ik vind echt dat iedere zwangerde vrouw gewoon zelf zo n echo ding zou moetern hebben gewoon even om te koekeloeren als je twijvelt.... dus hier nu nog 2 weken en 3 dagen wachten en dan eindelijk de echo
heb net de afspraak verzet en heb 17 juni mn echo, das over 2 weken, dan zou er in ieder geval iets te zien moeten zijn en ook misschien een hartje moeten kloppen.. pff hoop dat de tijd een beetje snel gaat.
Ik denk dat het hier weer mis gaat. Ik heb ongi krampen en net wat bloed bij het afvegen. Heel jammer
Hallo allemaal, Ook welkom voor de allernieuwste zwangeren onder ons!We zijn echt al met veel! En dan nu even een ego-beichtje ...... Hier is t nog steeds niet best. Gister na mijn laatste berichtje hier, uur of 1, toch de vk gebeld. Ze was gematigd optimistisch. Ze vond dat ik wel veel bloed verloor, aan de andere kan had ze wel eens gevallen meegemaakt waar veel meer bloed verloren werd maar waar uiteindelijk ook een gezond kind ter wereld kwam. Gezien de duur zwangerschap had echo geen zin nu, maar ze gaat me wel inplannen voor een afspraak volgende week. Dus ik moet t nog even uitzitten. Ook hield het bloeden begin van de middag op. Voor de afleiding lekker op de boot gestapt met een fles 0% alcohol wijn, en een heerlijke middag en avond gehad. Gisteravond was ik echt helemaal kapot, moe, moe moe en moe en enorm zere borsten, waar ik vanmorgen ook mee wakker werd. Dus eigenlijk best wel blij. Net nogmaals een zwangerschapstest gedaan, die gaf 3+ aan, maandag nog 2-3 weken. Maar volgens mij zegt dat niet zo veel. En tegelijkertijd met de plas die 3+ aangaf, veegde ik toch ook weer bloed af (sorry voor de details). Dus nu maak ik mezelf gewoon een beetje gek. Hopelijk zijn jullie allemaal meer aan het genieten van het zwanger zijn dan ik (ik las nog een paar verhaaltjes van stresskipjes ????, maar volgens mij zonder aanleiding toch?? Ergens hoop ik dat t misschien een tweelingzwangerschap was, en dat er nu een vruchtje van tussen is, en dat de ander lekker blijft zitten, aan de andere kant weet ik dat bloed gewoon geen goed teken is en dat ik maar op t ergste voorbereid moet zijn. Tot later!
maart en anne, jeetje wat een schrik zeg, ik hoop voor beide dat t allemaal meevalt... dikke knuf want ik snap dat t voor jullie ff een onzekere tijd is..
Anne: Wat een onzekerheid.. Lekker dubbel zo, en dik positieve test in je handen en daarbij bloed afvegen Is het helder rood? Verlies je stolsels? Ook jij een dikke knuf meis!
Jemig.... Wat heftig hier..... Sterkte meiden..... anne dat je test 3+ aangeeft dat is toch een heel goed teken? Ik duim.... Is het echt zo dat maar 10 % misgaat? Geeft weer moed .... Ik ben nu weer super onzeker.... Borsten doen weer geen pijn, en raar gevoel daarzo.... Ik maak mijzelf echt gek.... De verhalen op zp helpen ook niet mee.... Misschien straks toch ff testen... Sorry voor mijn zenuwenberichtjes
Hoi Maart, ik lees dat jij ook in dat stresspakket zit? Heb jij al contact gehad met de vk? Ook al kunnen ze niet veel voor je doen, het helpt toch wel even om van je af te praten tegen iemand die er heel veel verstand van heeft. Ik ben net teruggebeld door de vk, en ze hebben me ingepland voor een echo aanstaande donderdag. ik zou dan 6wk en 1 dag zijn, dus ook dan blijft t spannend of je wel iets ziet, of niet, dat t goed is etc etc. In ieder geval het gevoel dat er iets gaat gebeuren geeft een goed gevoel! En ja, aan de ene kant geeft die dik postieve test natuurlijk wel een goed gevoel. Aan de andere kant weet ik niet of hcg gewoon blijft stijgen als het het misgaat (weet wel dat t nog een tijd in je lichaam zit, maar of t ook echt omhoog gaat??) Misschien weet een van jullie dit?
Zo ik ben even 2 dagen niet geweest en er is aardig al wat gebabbeld haha. Ik ga alles ff rustig lezen en dan reageren. xx
Hoi dames, Anne en Maart: wat een vreselijke extra spanning voor jullie, hoop dat het inderdaad meevalt, wat word je toch heen en weer geslingerd tijdens deze periode zeg. Hoe stom ook, maar ze zeggen dat afwachten het enige is wat je kan doen... Na een miskraam kan het zo zijn dat je nog langere tijd wel hcg in je lichaam hebt (of de productie ervan ondanks miskraam toeneemt weet ik niet), waardoor je ook nog positief blijft testen. Ook schijnt het zo te zijn dat er vrouwen zijn die tijdens hun zwangerschap regelmatig bloed verliezen en toch een goede zwangerschap hebben gehad. Krampen en stolsels bij dit bloedverlies schijnt weer geen goed teken te zijn, maar ook daar heb ik weer uitzonderingen op gelezen tijdens m'n zoektocht in soortgelijke situatie... Konden we inderdaad maar zelf zien dat het wel of niet goed is, want die onzekerheid is verschrikkelijk. Sterkte meiden en een dikke knuffel!
Anne Ik hoop toch wel dat de baby blijft plakken bij je hoor. Verlies je ook stolsels ? en heb je krampen of niet? Hoop dat je volgende week een mooie echo en dat het hartje gewoon klopt meis. Maart. Wil je toch nog wel even welkom heten hoor. Verlies ook erg bloed? Jeetje meid hoop echt niet dat het weer mis gaat voor je. Heb het zelf ook mee gemaakt dus ik weet wel een klein beetje hoe je je voelt. Probeer toch een klein beetje hoop te hebben al is het moeilijk MW21 Welkom hier bij de club Hanna Heel fijn weekend gewenst. En gefeliciteerd met je ouders :d Hoop niet dat je al te misselijk bent van het weekend
Gelukkig geen stolsels, en ook niet helderrood. Maar helaas heb ik t ook eerder meegemaakt twee maanden geleden en toen had ik ook voornamelijk last van bloed bij afvegen.Behalve toen t echt mis ging (achter gezien makkelijk te herleiden) toen verloor ik meer bloed,als was t maar heel weinig en kort, in de vorm van als dat je ongesteld bent (en ook geen stolsels). En die beeb wilde volgens mij ook graag blijven plakken want na afwachten en specials abortus opwek pillen bleef die nog steeds gewoon zitten. Laten we t nu over leuke dingen hebben want we hebben hier nu volgens mij twee dames die t somber inzien, maar 95% is op dit moment wel heel positief toch en geniet wel van het zwanger zijn?? Worden er al buikjes gespot, en nemen de zwangerschapskwalen al weer toe??
Anne: Je hebt gelijk.. laten we het over leuke dingen hebben! Ik heb een paar tijdschriften gekocht voor zwangeren. Echt leuk om daar ideeen op te doen. Heb me hiervoor nooit bezig gehouden met wat ik leuk zou vinden voor een babykamer of geboortekaartje.. (ookal is het nog heel vroeg).. Een nieuwe bijzondere, spannende tijd is voor ons aangekomen en daar genieten we nu al van. Heb verder nog geen kwaaltjes, ben nog geen moment misselijk geweest wel afgelopen dinsdag wat maagzuur. ... Maart hoe gaat het bij jou?
Anne voor jou ook spannende dagen zie ik. Ik hoop echt dat het goed blijft gaan. Hier nog geen helder rood bloed alleen roze. Maar voel het wel aankomen. Ik heb vorige maand na mijn miskraam toen ik gestopt was met bloeden nog getest en die was omowit dus het is geen hcg van de vorige x dat nog in mijn lichaam zit.
Wat een spanning dames! Ik duim dat alle beebjes lekker blijven zitten.. lijkt me zo verschrikkelijk om t te verliezen ook al is t nu nog zo pril en gebeurt het idd best wel vaak.. ik zou er niet aan moeten denken ben er nu ook veel banger voor als bij de eerste.. heel apart.. Hier trouwens idd al een buikje gespot hoor!!!! mn broeken doen supersnel pijn (terwijl ze eigenlijk wel ruim zaten) door de pijn aan mn darmen en als ik s' avonds me uitkleed om naar bed te gaan dan zie je echt al een bolletje.. Had dit bij de eerste pas zo erg bij een week of 7 a 8! ben heeeeel benieuwd hoe dit verder gaat dus.. Nog steeds niet echt misselijk enzo *afkloppen* alleen vooral veel honger.. en niet eens trek maar heb ook echt een hongergevoel.. alsof ik al te lang niets gegeten heb ook al heb ik me net nog volgegeten Hier trouwens ook bloedend tandvlees vanmorgen met poetsen.. moest ik wel ff om lachen.. en verder een hoop pijntjes in mn buik en rug! ben ook al bang voor een blaasontsteking (bij de eerste een tijd mee lopen klooien, was doorgeslagen naar mn nieren) dus dat wordt maandag ff urine inleveren en de pijn aankijken dit weekend.. Anders trek ik zo aan de bel.. zou t zo erg vinden als t dan door zoiets stoms fout zou gaan! Verder wil ik echt superdupergraag weten wat het geslacht is zeg!!!!! zoveel leuke spulletjes al gezien en dan moet ik echt tegen mezelf zeggen.. nee nee nee, gewoon geduld hebben!! We hebben in onze families bijna geen kleine meisjes.. de echte kleintjes zijn allemaal knullen (ook van de neven en nichten) en zowel mijn ouders als de ouders van mn vriend hebben alleen kleinzonen.. vooral mn schoonmoeder heeft t al over een meid en ikzelf vind meidenkleertjes altijd TE leuk.. dus dat maakt t wel even moeilijk dit wachten! En heb heel stom t idee dat ik niet moet hopen op een meisje want dan is t zekerweten een jongetje.. stom he?! (niet dat die niet welkom zou zijn ofzo hoor!!)
Pampapilio: Heb je al gekeken op de chinese geslachtskalender? Volgens die kalender is het bij mij een meisje. Ik had ook 2 pendels voor zwanger in mei van een meisje.. Ben benieuwd!
Goedenavond, kon niet zonder jullie. Even snel bijgelezen vanaf immens trage computer... Hier alles goed, voorzover ik weet, gisteren top dag. Veel energie en geen kwaaltjes. Vandaag kwaaltjes en weinig energie. Gisteren was prettig maar onzeker vandaag omgekeerd. Weet eigenlijk nu ook weer niet waar ik blijer van wordt... MW21. Welkom en van harte gefeliciteerd, geniet van je zwangerschap. Maart. Welkom en gefeliciteerd. Maar vooral sterkte. Zal toch niet zo zijn dat het twee keer achterelkaar mis gaat... Dat mag toch niet mogen kunnen... Sterkte. Anne. Nee, niet waar. Die onzekerheid verschrikkelijk, prettig dat de vk zo reageert en dat je donderdag al voor een echo mag. Goed dat je gisteren lekker van de non alcoholic wijn en het weer hebt kunnen genieten. Kan me heel goed voorstellen dat je ook weer niet op zo'n test uitslag zit te wachten... Ik meende dat als het mis is je hcg ook snel verminderd. Maar ja sinds maandag is hij misschien ook nog wel weer twee keer verdubbeld voor het bloeden begon... Met andere worden heel onzeker. Leef met je mee. En duim voor het beste. Sterkte. Soepkip. Pampapilio. Hier even snel de chinesekalender gespot. Van zoon klopt hij besef ik nu. Hij zegt nu een meisje... Spannend. We overdenken nog wanneer te bekijken of na geboorte of met 16 of 20 weken... (bij zoon zagen we het na de geboorte) Even alleen uit mijn hoofd en eerste pagina gereageerd. Las eerder vanmiddag wel iemand die me complimenteerde over persoonlijkreageren. Tnx. Leuk om te lezen. Sorry dat ik je naam even kwijt ben... Fijne avond, groeten Lieve
Meiden, Was vanmiddag even op het forum, heb berichtje geplaatst, vervolgens als een blok in slaap gevallen door de gebroken nacht vanwege vertraging naar NL terug, maar was er dus nog niet aan toegekomen om aan jullie te melden dat ik vanmorgen wel meteen een test heb gehaald en deze hartstikke positief was!! De streep van zwangerschap was er eerder dan controlestreep! Dus bij deze echt officieel zwanger Had me anders erg zorgen gemaakt over wat er anders met m'n lichaam aan de hand was geweest Lig nu weer in bed, ben zooo moe en met vlagen vreselijk misselijk. Nu al, dat beloofd niet veel goeds voor konende weken of zijn er mensen die andere ervaringen hebben? Hoop het heel erg eigenlijk Groetjes, Liloo