Meiden die in oktober 2009 gestopt zijn met de pil deel 6

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Chivay, 11 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Alicia, fijn dat je al wat af hebt met schilderen. Knap hoor dat je dat zelf kan. Weer 2 tandjes voor Nina ze is er vroeg bij gelukkig had ze er nu niet zoveel last van.

    @ Chivay, dank je wel voor je lieve aanbod:)

    Ik woon in zeeland
     
  2. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Meeting
    Wie willen er mee?
    Kwebbelsnoes - Tiel
    San84
    Jane1983 - Nijmegen
    Chivay - Utrecht
    Jeanetjuh - Zeeland

    Suggesties activiteit?
    Park (evt. met kinderboerderij)

    Suggesties data?
    Zaterdag 9 juli
    Zaterdag 16 juli
    Zaterdag in augustus?
     
  3. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.552
    0
    0
    Utrecht
    @ Alicia... Zooo nog meer tandjes.. wat gaat Nina hard!

    Hier ook nog een tandenloos bekkie ;)

    Oona heeft de laatste dagen wel enorm het knietjes optrekken door... zou ze nu ook het kruipen gaan ontdekken? Ben benieuwd.... Sinds vandaag kan ze ook op haar toeter-rammelaar blazen & in haar rietjesbeker bellen blazen... Wat een lol ;) & vandaag voor het eerst een ritje in de opvolg-autostoel! Ze vond het prachtig :D
     
  4. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    Hallo allemaal,

    Hier ben ik weer eens eventjes...

    @Banne Van harte gefeliciteerd met jullie dochter Emily, wat een mooie naam en een mooie dame! Wel een pittige bevalling geweest, ik hoop dat jullie er nu lekker van genieten.

    @San Nog gefeliciteerd met je huwelijk, had ik al via hyves gedaan maar hier nogmaals. En wat zagen jullie er mooi uit!

    @Mereli Van harte gefeliciteerd met jullie dochter Rosalie, ook al zo'n mooie naam!

    @NBroen Voor jou schiet het nu ook al lekker op, spannend!

    @Wendy Het zit jullie niet mee he, pffff. Het is jullie zo gegund!

    @foto's Weer hele mooie foto's voorbij zien komen.

    @Meeting Leuk, ik zal me even op de lijst zetten. Ik heb verder nog niets staan, behalve 16 juli.

    @all Wel aardig bijgelezen, maar het is te veel om te reageren. Bij de meeste reageer ik via hyves wel even snel, maar verder ontbreekt me helaas de tijd.

    Hier gaat het gelukkig nu goed, ondanks dat Jenz inmiddels al 3 dagen aan de diarree is. Eerst een flinke verstopping en daarvoor Forlax gekregen en sindsdien ging het hartstikke goed. Meneer sliep weer op tijd, was namelijk regelmatig 10 uur voordat hij eindelijk eens sliep. Maar zelfs nu met de diarree blijft hij vrolijk, slaapt en eet goed. Dus eindelijk rust in de tent.

    Ow ja, 20 en 27 juni wordt Jenz opgenomen voor een provocatietest van de kma, ik ben erg benieuwd wat daar uit gaat komen.

    Zo nu even lekker mijn bedje in!

    Liefs
    Wendy en Jenz
     
  5. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    Meeting
    Wie willen er mee?
    Kwebbelsnoes - Tiel
    San84
    Jane1983 - Nijmegen
    Chivay - Utrecht
    Jeanetjuh - Zeeland
    Wen1975 - Zuid-Holland

    Suggesties activiteit?
    Park (evt. met kinderboerderij)

    Suggesties data?
    Zaterdag 9 juli
    Zaterdag 16 juli
    Zaterdag in augustus?
     
  6. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    hey meiden,

    opzich lijkt het me wel erg leuk om mee te gaan, maar ook confronterend. Ligt er dus aan hoe ik me die dag voel of dat ik mee ga ovb van dat ga ik mee!

    Meeting
    Wie willen er mee?
    Kwebbelsnoes - Tiel
    San84
    Jane1983 - Nijmegen
    Chivay - Utrecht
    Jeanetjuh - Zeeland
    Wen1975 - Zuid-Holland
    wenr- Gelderland of Zuid-Holland ( ouders wonen daar)

    Suggesties activiteit?
    Park (evt. met kinderboerderij)

    Suggesties data?
    Zaterdag 9 juli
    Zaterdag 16 juli
    Zaterdag in augustus


    ( 9 juli kan ik niet)
     
  7. Alicia78

    Alicia78 Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.509
    0
    0
    @Sammie. oke op die manier. Inderdaad best druk met een kleintje van 2 erbij,maar ook wel weer heel leuk. Misschien kun je de dag ervoor en ernaar wat rustiger houden. Gaat het nu wat beter nu hij de pufjes heeft?

    @Jeaentjuh. Op zich is vereven niet zo meoilijk. Het is net dat je druk bent met schuren,plamuren en afplakken,maar daarna gat het ebst snel. Ik vidn het gewoon hele veel schelen. Voor een schilder ben je zo 3000 euro kwijt om je hele huis op te schilderen en dat vind ik wel heel veel geld. Heb dat er ook niet voor over.
    Ja Nina gaat hard met de tandjes. Ineens schieten ze er allemaal uit lijkt het ;) Ha dvan mij best iets later gemogen,tandarts zegt ook dat dat beter is,maar wt doe je eraan. gelukkig heeft ze nu geen last.
    Hoe gata het met jullie mannetje? En met zijn medicijnen? Is hij weer wat vrolijker?

    @Wen. Oh Jenz aan de diareen en dat met dit warme weer. Dit hij wel goed?
    Fijn dfat er nu geod naar gekeken word en hij daarvoor even opgenomen word. Hopleijk kunnen ze daar iets mee.

    Hier is Nin helemaal into de trap. Ze vidnt het geweldig om naar boven te klimmen. Van de week stond ze al op de tweede tree,maar nu klimt ze heelmaal naar boven. Vind hte wel erg knap van haar,qua kracht,ze valt ook niet,doet het eieglijk heel netjes. We laten haar maar en gaan er achteraan. Wij hebben liever dat ze geod leert de trap op te komen en dat ze weet dat dat mag waardoor het minder interessant is,dan dat iemand een keer vergeet de deur dicht te doen en ze zelf gaat en eraf valt.
    Zo ff als mevrouw in bed schuren aan de voorkant,akn dat van het weekend ook geschilderd worden.
     
  8. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Alicia, je hebt helemaal gelijk dat je het zelf doet maar hier is mijn man meer van zulke dingen wij laten daar ook zeker geen schilder voor komen. Boven hebben we nu lekker kunststof en beneden is vorig jaar helemaal gedaan door mijn ouders en man. Maar het is erg fijn als het allemaal weer netjes is he.
    Luuk doet het geweldig die medicijnen geef ik niet meer we houden hem nu echt na elke voeding een half uur omhoog en dat gaat goed. We geven hem ook wat extra lactulose en nu poept hij bijna elke dag dat schilt ook veel want als hij 3 dagen niet poept zit het natuurlijk ook allemaal niet lekker. We hebben nu echt een heel ander mannetje.

    @ Wen, Fijn dat Jenz toch vrolijk is ondanks de diarree. Ow heeft Jenz ook kma welke voeding geven jullie hem? Wij moeten dat idd over en tijdje ook gaan doen ben dus erg benieuwd naar jou verhaal.

    Liefs
     
  9. Babykwes

    Babykwes Bekend lid

    17 nov 2009
    672
    0
    0
    goedemorgen meiden

    even snel wat van me laten horen
    hier gaat het niet zo heel lekker julian is elke nacht in de weer met dromen en huilen zelfs overdag slapen lukt hem niet echt goed ik ben echt gesloopt ondertussen:(
    ook heeft hij maandag nacht een kroep aanval gehad het leek wel een zeehond dat hoesten
    hij is ook zwaar verkouden (en ik inmiddels ook weer)

    het cb blijft maar zeggen dat het door zn leeftijd komt dat wakker worden en dromen omdat hij "te snel " is met zn ontwikkeling dat zn koppie dat ff niet aan kan
    ga vanmiddag met hem naar de osteopaat is kijken of hij wat voor hem kan doen zo wanhopig onderhand ben ik

    sorry voor het ego bericht maar heb zo weinig energie en wilde toch even wat van me laten horen

    fijne dag meiden
    liefs
     
  10. Alicia78

    Alicia78 Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.509
    0
    0
    @Jeanetjuh. Mijn vriend is niet zo van het schilderen,heeft de verf op zijn rug zitten,maar wil het wel doen hoor. Ik doe het dan liever zelf. Hij doet nu allemaal nieuwe sloten erin zetten en we hebben een raam die niet goed dicht kan. Die maakt hij dan weer. Hij werkt dus voor mij uit. Ideaal klusteam :)
    Er g he die prijzen die ze dan rekenen.
    Wat fijn dat het zo geod met Luuk gaat. En wat goed dat hij zijn medicijnen niet meer hoeft. Dat si altijd het fijnst he. Lijkt me heel naar als je de ontlasting niet kwijt kunt. Toch hoor je veel kinderen die hier last van hebben.

    @babykwes. He Wat naar met Julian. Je zou je dan gaan afvragenm of er iets naders is. Kan me voorstellen dat hij 'n keer droomt,tenslotte word zijn wereldje steeds groter,maar dat si wel heel veel. Ben benieuwd wat de osteopaat zegt.
    Missdchein kun je het weekend met je vriend de nachten verdelen,zodat jij ook een nacht kunt bijslapen,dan terk jij het ook weer beter. Hele veel sterkte.
     
  11. san84

    san84 Fanatiek lid

    5 nov 2009
    1.222
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meeting
    Wie willen er mee?
    Kwebbelsnoes - Tiel
    San84- gelderland bij harderwijk in de buurt
    Jane1983 - Nijmegen
    Chivay - Utrecht
    Jeanetjuh - Zeeland
    Wen1975 - Zuid-Holland
    wenr- Gelderland of Zuid-Holland ( ouders wonen daar)

    Suggesties activiteit?
    Park (evt. met kinderboerderij)

    Suggesties data?
    Zaterdag 9 juli
    Zaterdag 16 juli
    Zaterdag in augustus


    ( 9 juli kan ik niet)[/QUOTE]
     
  12. pluisje1985

    pluisje1985 Bekend lid

    26 sep 2009
    610
    0
    0
    Nbroen 3e kindje = ZWANGER uitgerekend op 18-06-2011 (Meisje)
    Pluisje1985 - 17 nov - ronde 4 - 1e kindje Clomid 100 mg = ZWANGER uitgerekend op 26 juli 2011 (Meisje)
    Kirin - 30 november - ronde 4- 1e kindje = Clomid 100 mg = ZWANGER uitgerekend op 10 augustus 2011 (jongen)
    San84-ronde ???? nod 8-03-2011
    Wendyenrichard - na 3 weken puregon spuiten, op 01 mei inseminatie! NOD= 15-05-2011

    Geboren:
    CarpeDiem - 21 juli 2010 - Kim - 3190 gram en 50 cm.
    Chivay - 29 juli 2010- Oona Marthe - 3394 gram en .. cm.
    Jane1983 - 3 augustus 2010 - Elize en Naomi - 1890 en 1780 gram en 45 cm en 44 cm.
    Alicia - 24 augustus 2010 - Nina - 3822 gram en 52 cm.
    Mamanouk - 25 augustus 2010 - Lyanne Dylana - 3630 gram en 52 cm.
    Babykwes - 26 augustus 2010 - Julian - 2820 gram en 47 cm.
    Sammie81 - 1 oktober 2010 - Roan - 3566 gram en 51 cm.
    Magic - 5 oktober 2010 - Anouk - 6 pond en .. cm.
    Kwebbelsnoes - 6 oktober 2010 - Jelmer - 4280 gram en 54 cm.
    Chantal1234 - 8 oktober 2010 - Liz - 3280 gram en 49 cm.
    Lovely me - 14 oktober 2010 - Zulay Aaliyah - 2963 gram en 49 cm.
    Eveline Thijssen - 3 november 2010 - Femke - 2720 gram en .. cm.
    Miekje28 - 6 november 2010 - Sofie - 2930 gram en ?? cm.
    Girllie - 6 december 2010 - Bjurn Nick - 3265 gram en 50 cm
    Wen- 14 december 2010 - Jenz - 3340 gram en 50 cm
    Ingie - 4 januari 2011 - Pim - 3560 gram en 50 cm
    Missyf - 6 januari 2011 - Jovi - 3720 gram en 51 cm
    Jeanetjeh - 1 maart 2011 - Luuk - 3425 gram en 46 cm
    Banne - 22 mei 2011 - Emily - 3785 gram en 51 cm.
    Mereli - 26 mei 2011 - Rosalie Myrthe - 3595 gram en 49 cm.

    Vlindertjes:

    Wendy - 9 weken (26-12-2007*)
    Kwebbelsnoes - 5 weken
    Jeanetjuh - 5,5 week
    Ingie - 5,5 week
    Wen1975 - 6 weken
    missyf - 6,5 weken
    Mereli - 9 weken

    Buddy's:
    Banne77 - San
    Nbroen - Chivay


    Wie wil me buddy worden???

    liefs van pluisje
     
  13. Meeting
    Wie willen er mee?
    Kwebbelsnoes - Tiel
    San84- gelderland bij harderwijk in de buurt
    Jane1983 - Nijmegen
    Chivay - Utrecht
    Jeanetjuh - Zeeland
    Wen1975 - Zuid-Holland
    wenr- Gelderland of Zuid-Holland ( ouders wonen daar)
    Eveline - Den Bosch/Tilburg

    Suggesties activiteit?
    Park (evt. met kinderboerderij)

    Suggesties data?
    Zaterdag 9 juli
    Zaterdag 16 juli
    Zaterdag in augustus


    Ik moet 16 juli, 30 juli en 27 augustus werken, als we het over de zaterdagen hebben
     
  14. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    3.410
    0
    0
    Nijmegen
    Ik wil je buddy wel worden hoor, je hebt pb
     
  15. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Jeanetjuh Jenz heeft idd kma en krijgt daarvoor Nutramigen. Daar deed hij het meteen goed op, krampen verdwenen snel. Ik hou je op de hoogte van de provocatietest. Wat fijn dat Luuk zonder medicijnen kan, wij hebben het pas nog geprobeerd maar na 3 dagen kreeg hij weer zuur omhoog. Dus helaas zitten we er nog aan vast.

    @babykwes Wat vervelend dat Julian zo slecht slaapt. Je zou idd denken dat er toch meer aan de hand is. Ik hoop dat het snel weer beter gaat.

    @Alicia Jeetje, Nina al aan het traplopen? Wat gaat het toch hard allemaal. Maar je hebt groot gelijk dat ze het beter meteen goed kan leren met jullie erbij en dat ze het zometeen niet zo interessant meer vindt.

    @ego Gisteren hadden we de HAP al gebeld, maar omdat Jenz goed at/sliep en vrolijk was, hoefden we niet te komen. Wel met de afspraak dat als er iets zou veranderen of als we het niet vertrouwden, we meteen zouden bellen en dat we sowieso vandaag naar de ha gingen. Uiteraard eigen ha vrij, dus vervanger gebeld. Was het de ha waar ik weg ben gegaan mede door zijn assistente. Ging ze weer een partij moeilijk doen aan de telefoon voor een afspraak en zij wist het door de telefoon wel te vertellen hoe of wat met Jenz. :x Ze kent hem en zijn dossier niet eens. Na een onvriendelijk antwoord van mijn kant, schrok ze blijkbaar en mochten we eindelijk komen. :p Dus vanmiddag geweest en hij is nagekeken helemaal. Er waren nog geen tekenen van uitdroging, maar moesten hem goed in de gaten houden. Bij deze kleintjes kan het ineens veranderen. Evt moesten we de HAP bellen, al was het midden in de nacht. We zijn nu begonnen met ORS te geven. Vandaag was wel een record: 10 poepluiers. :D

    Zo nu kan ik ook eindelijk een poging doen tot slapen, althans tot meneer zich weer meldt met een poepluier. ;)

    Liefs
    Wendy en Jenz
     
  16. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Wen, wat een domme assistente zeg:x goed dat je toch door hebt gezet en je geweest bent. Hoe gaat het nu?
    Luuk heeft nog wel nexium en lactulose maar hij heeft ook even motillium gehad maar daar kan hij niet tegen. Luuk krijgt ook nutramigen aa en nu na 1,5 week zien we echt goed resultaat.
     
  17. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    Mijn man is woensdag geslaagd en vanavond geven we een suprise party:D ben erg benieuwd wat hij ervan vind.

    Liefs
     
  18. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    Ow, ik dacht dat hij al van zijn Nexium af was. ;) Waarom krijgt Luuk de Nutramigen AA? Jenz krijgt nl de LGG. Sinds deze voeding had hij ook geen Lactulose meer nodig, maar nu door de rijstebloem was hij toch verstopt. Lactulose kon Jenz gewoon niet tegen, van 1cc heeft hij het echt op het gillen gezet van de pijn. Toen heb ik voor het eerst mijn poot stijf gehouden en gezegd dat hij iets anders moest krijgen. Dus krijgt hij Forlax. Echt het werkt als een tierelier maar zonder ook maar 1 krampje.
     
  19. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Babykwes: Wat vervelend dat Julian zo onrustig is.

    Wen75: Oeh, sterkte met Jenz, hou idd maar goed in de gaten. Hopelijk gaat het vandaag beter.

    Jeanetjuh: Gefeliciteerd met het slagen van je man, veel plezier vanavond!!!!

    Het is 2 nachten ploeteren geweest met Jelmer in zijn ledikant, hij draaide alle kanten op en gooide zijn speen en knuffel steeds uit bed. Maar vannacht ging het top! Hij ligt al vanaf 19:15 gisteravond te slapen en het is nu 8:45! :D Slaapkoppie. Toen ik gisteravond even bij hem ging kijken lag hij op zijn zij voor het eerst, zijn knuffel en speen lagen wel naast zijn bed, maar hij heeft ze blijkbaar niet gemist!
     
  20. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.552
    0
    0
    Utrecht
    ******Buddynieuws van Nbroen!!******

    Hoi, Ik ben om 00.38 uur bevallen van onze prachtige meid. Haar naam is Meila Esmee. Ze weegt 3480 gram. Het was vooral op het laatst een zware bevalling. maar voor de rest allemaal meegevallen... zodra ik thuis ben en tijd heb zal ik mijn verhaal komen doen. Veel liefs Nicole

    **************************************
     

Deel Deze Pagina