Juni mama's 2011 deel 4

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meta, 29 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kibbeling

    Kibbeling VIP lid

    21 mrt 2011
    5.188
    0
    0
    NULL
    zuid holland
    fire wat fijn dat jullie als gezin je draai een beetje beginnen te vinden.

    bloesem nee mn zus blijft erbij woensdag!! We zullen zien of ze gelijk gaat krijgen!!Ze zei al maak een afspraak voor woensdag maar dan heeft de vk praktijk geen dienst behalve oproep... Dus ja dan zal de kleine het zelf moeten doen en anders wordt het een andere dag!!!
     
  2. Lan

    Lan Fanatiek lid

    28 nov 2008
    1.824
    8
    38
    Vrouw
    Postbode
    Venray (Limburg)
    @kiwi Proficiat met jullie dochtertje Isa
     
  3. Lan

    Lan Fanatiek lid

    28 nov 2008
    1.824
    8
    38
    Vrouw
    Postbode
    Venray (Limburg)
    het ritme is ng ver te zoeken hier maar we doen nog rustig aan... drinken gaat redelijk ssn borst maar moet nog nageven met fles.. vannacht heeft hij 4 uur tussen voeding gelaten herlijk...
     
  4. Kibbeling

    Kibbeling VIP lid

    21 mrt 2011
    5.188
    0
    0
    NULL
    zuid holland
    lan het is ook logisch dat je met het gezin nog je ritme moet vinden.

    Hier alle laatste baby wasjes weggewassen en hangt nu buiten aan de waslijn te drogen! Zo schattig om te zien…. Zo af en toe een harde buik, zo van ma doe ff een beetje rustig aan.. maar verder nog lekker rustig!!
     
  5. Marry81

    Marry81 Niet meer actief

    Hoera! Kiwi, gefeliciteerd met de geboorte van Isa!
    Wat een mooi bevallingsverhaal! Heel veel geluk gewenst met z'n viertjes.

    Ik had Kiwi's babynieuws gisteren al gelezen via de telefoon maar gewoon nog geen tijd gehad om de computer op te starten en hier te reageren.
    Hadassa ligt nu op m'n borst met m'n pink in haar mond dus ik probeer nu te typen met 1 hand....lastig haha!

    Odess, bedankt voor je pb! Prachtige naam joh, echt heel mooi.

    Lan, wat fijn dat jullie thuis zijn! Gaat het goed met jullie?

    Meta, dat vind ik helemaal geen rare gedachte hoor!
    Tijdens mijn zwangerschap riep ik heel hard 'dit is de laatste keer, wij houden het bij twee', maar ik kan me nu echt niet voorstellen dat dit de laatste gaat zijn. Ik wil nog geen afscheid nemen van het zwanger zijn en kinderen krijgen, daar heb ik het dus (inclusief rottige kraamtranen) op het moment echt moeilijk mee. We hebben het hier al wel eens gehad over een eventuele derde over een paar jaar maar daar zitten voor ons toch een aantal 'consequenties' aan (vooral financiële, ik zou dan niet meer willen/kunnen werken) waardoor we er de komende jaren goed over na zullen moeten denken. Toch denk ik deze week steeds meer 'nee hoor, dit is lekker nog niet de laatste keer' :p :D

    Dinkie, dat wachten is echt vervelend, zeker als je je niet meer echt in staat voelt de dingen te doen die je zou willen. Sterkte nog even meid!

    Sandra, wat fijn dat je dagje Avifauna zo geslaagd was! Heerlijk gevoel, gezinsgeluk.

    Kibbeling, wat gaaf joh, gefeliciteerd met je aanstaand tanteschap!
    Fijn dat alles goed was bij de vk, ik hoop ook voor je dat de volgende afspraak niet meer nodig is! Morgen zie ik de vk voor de laatst, gek idee!

    Priscilla, haha 'de muur ingezegend' :D Rustig aan hoor meid, we horen het verhaal vanzelf wel.

    Momeera, hmm je dochter die 's nachts bovenop je gaat liggen klinkt inderdaad niet heel comfortabel, haha. Lekker is dat, als je goed spullen hebt kunnen inslaan!

    Supermom, hmm lekker kwarktaart! Ik mag deze weken nog een beetje snoepen van mezelf maar over een aantal weken moet toch echt het grote dieet beginnen! Nu dus nog maar een keer taart eten dan, haha! Veel plezier vanavond!

    Bloesem, gezellig, een avondje met vriendinnen! Ik vrees dat ik mijn vriendinnen nu alleen nog maar zou 'vervelen' met verhalen over voedingstijden en emoties ;), maar over een tijdje heb ik ook wel weer eens zin in zo'n avond!

    Lovely, wat vervelend dat je zo slecht geslapen hebt. Hopelijk vannacht een beter nacht!

    Felicee, au, wat vervelend joh dat die buikpijn zo blijft! Hopelijk duurt het niet al te lang meer voor je.

    Zomaar, wat fijn dat het zo goed gaat met de kleine man! Met jou gaat het ook goed? Je bent actief aan de wandel, lekker hoor!

    Firerose, wat fijn dat jullie een ritme vinden met elkaar. Vervelend dat het aanleggen nog niet lukt. Waar komt het door? Krijg je hulp bij de bv? Heerlijk hè, wandelen?! Als het droog is, gaan wij zondag voor het eerst. Ik ben helemaal niet zo'n wandelmens maar zo met je kindje vind ik het wel leuk.

    Het is rustig hier! Iedereen of van de kleine aan het genieten of buiten met het mooie weer?
    Hier gaat alles behoorlijk goed. Hadassa drinkt en slaapt goed, afgelopen nacht is ze alleen om twee uur gekomen (na de vorige voeding van negen uur 's avonds) en daarna weer om half zeven. Heerlijk, wat meer slaap voelt echt goed!
    's Avonds lijkt ze een beetje haar 'huiluurtje' te hebben, dan wil ze tegen mij aan met een pink in haar mond. Ik vind het heerlijk dat ik niet meer zo onzeker ben als bij Naomi en nu dus ook denk 'oké kind, als dat is wat jij nodig hebt, kom dan maar lekker bij mama!'
    Naomi slaapt op het moment een stuk minder, lijkt veel nachtmerries te hebben. Echt zielig en daardoor is ze overdag ook niet echt in haar hum. Manlief en zij zijn allebei snotverkouden, dat maakt het er niet beter op. Nou ja, hopelijk vindt ook zij snel haar draai.
    Morgen is de kraamverzorgster alweer voor het laatst. Ik heb het er een beetje moeilijk mee dat de tijd zo snel gaat en die kraamweek alweer voorbij is, maar ik probeer ook te bedenken wat voor leuks er allemaal nog aan gaat komen de komende tijd. Door de hormonen soms wat moeilijk om dingen te relativeren. Hebben andere nieuwbakken mama's hier ook last van de hormonen/tranen?

     
  6. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kiwi gefeliciteerd met de geboorte van Isa!!! Ook al zo lekker snel gegaan. Superleuke naam! Onze beebjes nog even laten opdrogen en dan zijn we alledrie klaar voor de Kievit :D ..

    Ik ben hier helemaal aan het genieten, gisteren had ik mn kraamtranen: M. lag hier heel stil te slapen in de box met wat kreuntjes en die deden me zo aan mn zoontje denken toen ie ziek bleek.... ik stond op het punt om de vk te bellen...ze had geen verhoging dus er was geen aanleiding voor, toen kwam m'n man later met haar naar boven en toen moest ik zo onbedaarlijk janken... echt een half uur troosteloos.... ik zag er vanochtend echt niet uit, hele dikke ogen en wallen van het huilen....

    Ga flesje geven... ff een fototje zonder mutsje
     
  7. Marry81

    Marry81 Niet meer actief

    Ah Meta, wat een schatje en wat mooi veel haartjes zeg!
    Jij ook al aan de tranen? 'Lekker' laten komen hoor!

    Ik doe ook nog even een foto:

    Bekijk bijlage 156075
     
  8. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    mooie babietjes hoor.
    ik wil oookkkk!!!!!!
    haha

    vandaag precies 37 weken.
    maar ik zit er echt helemaal doorheen
    last van mn rug, heup en mn buik.
    en dan mn kleine meid die extra aandacht vraagt.
    pffffff
     
  9. Meta

    Meta Bekend lid

    8 okt 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    owww ook zo'n lekker poepje!!!:p
     
  10. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Wat een prachtige plaatjes!!

    Marry, het gaat idd snel hè zo'n eerste week. Heeft je man nog even vrij, of moet je het straks weer alleen doen? Hopelijk knappen man en Naomi snel op.
    Meta en marry veel sterkte met de kraamtramen!!

    Hier rommelt het wel wat. Althans, niet echt noemenswaardig hoor dat ik denk dat de bevalling begint. Daarom baal ik ook, want ik ben hartstikke klaar met het zwanger zijn. Gisteren had ik erg veel pijn bovenin mijn buik. De baby duwt daar steeds en volgens mij is het gewoon een blauwe plek ofzo. Ik werd er gewoon helemaal niet lekker van.
    En ik voel me ook wel een beetje raar ofzo. Hopelijk is het dan toch een begin. Mooi weekend om te bevallen toch?
     
  11. Hester

    Hester Niet meer actief

    Wat een mooie fotootjes! Prachtige kindjes. Die van ons is (zijn) ook zo schitterend, wat is het toch genieten!

    Kiwi: mooi bevallingsverhaal en hoe gaat het nu met je?

    Lovely: sterkte!

    Felicee: balen van de buikpijn, hopelijk gaat het snel over. Heb je al een voorgevoel voor wanneer je gaat bevallen?

    Fire: hopen dat het aanleggen snel zal lukken, dat kolven is niet zo prettig he? Wel fijn dat je man je steunt.

    Meta/Marry: hier nu nog geen wens voor een derde, maar misschien ooit...?

    Hoewel de gyn tijdens de keizersnede ontdekt heeft dat ik maar één eierstok heb en een halve baarmoeder :$ :$

    Het is eigenlijk al een wonder dat onze beide kindjes zo goed gegaan zijn, want de afwijking die ik blijk te hebben gaat samen met onvruchtbaarheid, miskramen bij 1/3 (heb ik ook een paar gehad en ik weet dus nu waarom), buitenbaarmoederlijke zwangerschappen, te vroeg geboren baby's en zelfs vaak overlijden van de baby laat in de zwangerschap....

    Dus best een risico om er nog een keer voor te gaan en maar goed dat we dit nog niet wisten voordat we kinderen wilden krijgen! ;)

    Overigens was dit ook de reden dat V. in stuit lag. Een halve baarmoeder heeft gewoon te weinig ruimte, dus zoals hij op een gegeven moment ligt, blijft hij ook liggen. Er is geen plaats om te draaien en ik vond ook wel dat hij heel erg strak / krap in mijn buik zat op het einde... klopt dus wel ;)
     
  12. sandra

    sandra Fanatiek lid

    @Felicee: Balen dat je nog steeds last heb, hopelijk doet de pijn wat voorwerk.
    Morgen ben je 40 weken!

    @Fire Rose: Haha heel herkenbaar dat beschermende naar je baby toe.

    @Marry: Wat fijn dat je zo aan het genieten bent. En ook ik heb zoiets dat ik me nog niet voor kan stellen dat ik nooit meer zwanger wordt, zelfs niet na zo'n bevalling;)
    Het is zo'n ontzettend mooie en bijzondere tijd.
    Wat een heerlijke foto van jullie meisje.

    @Meta: Wat een heerlijk meisje zeg. En inderdaad Marenthe en Isa moeten nog even opdrogen en daarna wil Lucas graag een date met twee mooie dame's:D in de kievit.

    @Hier: Een heerlijke dag gehad, eerst lekker met alle drie de kids en mijn ouders naar blijdorp. Het verbaasd me eigenlijk hoe makkelijk het gaat, het hele spul in de auto en hup een dagje weg. Lucas vind het allemaal best, het is zo'n heerlijk mannetje.
    Vanavond heerlijk de BBQ aan, natuurlijk veel te veel gegeten, en weer voor het eerst een rosetje gedronken, het smaakte bijzonder goed;)

    Hier nog een foto van Lucas, hij krijgt echt bolle wangetjes, weegt nu 3800 gram:
    Bekijk bijlage 156097
     
  13. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Jeetje dat is nogal wat. Misschien maar goed dat het dat nu pas weet?
     
  14. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Jeetje Hester, was daarom jouw buik ook zo klein?

    Hier is ook een extra risico als ik weer zwanger wordt, op herhaling van een placenta loslating, dus al zou ik best nog wel een kindje willen, het uiteindelijk toch niet aandurven;)
    En ik heb drie super mooie mannetjes, en daar ben ik al zo dankbaar voor.
     
  15. sandra

    sandra Fanatiek lid

    In de dierentuin was trouwens ook veel baby geluk:

    Baby girafje (16-5-2011) en ijsbeertje Vicks met zijn mama:
    Bekijk bijlage 156107
     
  16. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Wat schattig Sandra! En wat fijn dat jullie zo'n leuke dag hebben gehad en dat het allemaal zo makkelijk gaat. :)
     
  17. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Goedenavond dames,

    Felicee: he wat vervelend dat je zo bont en blauw wordt geschopt door je kindje! Het moet nu maar snel komen, vind ik!

    Kibbeling: a.s. woensdag dus volgens je zus. Wie weet heeft ze deze keer gelijk!

    Elise: oh spannend die pillen. Nog nooit van gehoord. Wanneer ga je ze innemen dan?

    Zomaar: fijn dat Rowan zo goed groeit!

    Lovely: vervelend dat je er zo doorheen zit! Hopelijk dient jullie baby zich snel aan en ben je van die ellendige pijn in je rug af!

    Meta en Marry: wat een mooi kindjes! Meta, Marenthe krijgt een bos met krullen zo te zien! Mooi hoor!

    Marry en Mea: zo herkenbaar de gevoelens die jullie beschrijven mbt kraamtranen. Die heb ik nog niet (zit immers op de dag 2), maar die krijg ik ongetwijfeld over een aantal dagen. Bij kaj had ik ontzettend last van de kraamtranen. Het duurde wel 2 weken of zo. Deze keer ben ik er ook wel op voorbereid. Het is ook extra zwaar omdat je nog een kind rond hebt lopen.

    Fire: wat goed dat jullie je ritme aan het vinden zijn. Het is echt wennen in het begin he!

    Supermom: was het een geslaagde avond? Vast wel. Lekker is het tijd met elkaar doorbrengen.

    Ik zal ongetwijfeld iemand vergeten zijn, sorry.

    Hier gaat het allemaal goed. Ons dametje is pas 1 dag oud, maar het voelt alsof ze al een tijdje bij ons is. Jeetje, wat een wonder is het zo'n klein hummeltje weer. Ik merk wel dat ik veel intenser van deze eerste dagen geniet dan van mijn zoontje destijds. Wij zijn nu veel minder onzeker, maken alles bewust mee, volgen meer ons gevoel. Natuurlijk is het weer wennen zo'n kleintje, maar het is niet meer zo'n schokkende verandering zoals bij mijn eerste.
    Ik heb weer dezelfde kraamhulp als bij mijn zoontje (had ik als voorkeur aangegeven) en ben zo blij dat zij beschikbaar is! Ik keek ook echt uit naar haar komst vanmorgen. Je weet precies wat je aan elkaar hebt. Heel fijn.

    Hierbij ook een foto van onze dame, hier is ze net een half uurtje oud, dus nog ene beetje in de kreukels:D
     
  18. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Hester: jeetje meid, dat is nogal wat! Hadden ze dat niet gezien bij je eerste keizersnee? Idd maar beter ook dat je het niet wist, misschien had je het dan niet nog een zwangerschap aangedurfd! Gelukkig heb jij 2 gezonde jongens!

    @ Nog een kinderwens: nee, ik kan volmondig zeggen dat wij compleet zijn. Wij wilden altijd 2 kindjes en dat hebben wij nu. Het voelt helemaal goed.

    Sandra: wat een mooi plaatjes! En wat is Lucas toch ontspannen zeg! Echt ideaal! Jaja, wij hebben ook veel zin in ons langgeplande uitje!
     
  19. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Wat een prachtige babyfoto's meiden! Jeetje wat een plaatjes allemaal. Ik heb die kleine van ons hier in mn armen liggen en het voelt alsof hij er al zo lang is! Kan me niet voorstellen dat hij gisteren pas geboren is! Het loopt hier prima, drama nacht gehad maar bv komt al goed op gang (nu hopen dat mn tepels het houden, auwie!) en hij is een natuurtalentje! Wel veel last van naweeen maar mn bm zakt dan ook als een dolle! Buik is alweer redelijk normaal :) Voel me super, heb hem zelf in bad gedaan vandaag geen probleem! Super fijn dus.

    @ hester, jeetje zeg dat is ook niet nks! Wat fijn dat je dan 2 van die mooie mannen hebt!

    @ nog een kindje, nou... Zo snel ben ik de bevalling nou ook weer niet vergeten, al kijk ik er positief op terug! Voel me nu ook zo gelukkig!

    Zo, wie is de volgende :D
     
  20. Hester

    Hester Niet meer actief

    Nou de eerste was een gewone bevalling en onze oudste lag normaal, met zijn hoofd naar beneden, dus daarbij is niets gemerkt van een afwijkende baarmoeder.

    Pas tijdens de keizersnede - toen ze begonnen te zeggen: "Bel de professor! Bel hem dan op zijn pieper. De professor moet meekijken enz." Dacht ik: hmmm..... wat is er loos?
    En daarna werd ik erg misselijk en ze zeiden: "Ja, dat komt omdat je baarmoeder eruit is en we erg mee aan het manipuleren zijn. Als die er weer in zit, zal het beter gaan." :( :(
    Na afloop kwamen ze me vertellen van de 'verrassing' die ze gevonden hadden.
    Maar ik zit er niet mee, heb in elk geval de twee mooiste mannetjes die je je maar kan wensen! :D

    Klinkt overigens heel bekend wat je zegt Kiwi, over een tweede: wij genieten ook zo en het is echt alsof je tweede baby'tje er altijd geweest is. Balen van je kraamtranen, maar misschien blijven ze deze keer wel weg.

    Sandra: klinkt heerlijk, jullie dagje uit! En wat een plaatje is Lucas, wat ziet hij er mooi en gezond uit.

    Judith: Zou jij dan de volgende zijn??? Spannend hoor! Het is nu echt aftellen voor iedereen hier, zo leuk! Wanneer gaan we over naar een mama-topic: zodra iedereen bevallen is?
    En dan gaat supermom natuurlijk gewoon mee.
     

Deel Deze Pagina