Augustus 2008 mamma's deel 12

Discussie in 'De mama's' gestart door sjudith, 3 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    AAH SNEU VOOR DAT KLEINE POPPIE! oeps caps lock aan
     
  2. Vogeltje

    Vogeltje Fanatiek lid

    4 jan 2007
    1.263
    0
    0
    Noord-brabant
    @ tesske beterschap met Tess.

    @ Duster prikken is even uitgesteld eerst naar de ka
     
  3. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Petra: ah niet een weekje later?? 10 juli komt me beter uit aangezien we vanaf volgende week tot 2 juli op vakantie zijn....snif. :(

    Tesske: Ach vind het zo sneu voor tess! Hoop zo dat ze vanmiddag weer wat opknapt! Weer wordt wel ietsje beter voor haar of niet?

    duster: heel veel succes zo!

    Zo vandaag een rustig dagje! Wel nog ff stofzuigen en strijken maar ga voor de rest niet teveel doen.
    Mn moeder komt vanmiddag nog even en dan misschien ff weg.
     
  4. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    lique: hoe gaat ie meid?
     
  5. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Pff zit net ff hier rond te kijken en zie ik een verhaal dat iemand een kind van 16 een heel weekend wil laten oppassen...????? Sorry ik vind dat echt niet vertrouwd wat vinden jullie?
     
  6. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Miepie, ohh lekker op vakantie!!! Hier alles lekker hoor!! zou eigenlijk naar de stad, maar geen zin. Zo even boodschapje doen hier in de buurt!

    @Duster, hier gaan we denk ik alles van Chuggington vragen voor Djim zijn verjaardag.

    @vogeltje, even gemist, wat moest je bij de HA?

    @TEsske, ahhh arme Tess, beterschap voor je moppie!!

    @meeten, helaas... volgende keer misschien!!

    Zo ik ben net wakker, gedouched en zit aan mijn ontbijt. Zou naar de stad, maar daar heb ik geen zin in. Ga nog even naar winkelcentrum, moet nog luiers en zoogkompressen hebben... wordt wel eens tijd he, haha!!
     
  7. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    Geen idee, 16 kan al heel verantwoordelijk zijn. Hoeveel kinderen? Wonen ouders in de buurt?
     
  8. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Carmen, arme Tess! Ik hoop voor jullie dat het weer snel beter wordt voor haar longetjes. Het arme muppie heeft het er toch maar zwaar mee elke keer. Kan ze eigenlijk met het groter worden ook betere longen krijgen, of mag je al blij zijn als het stabiel blijft?

    Ja emo kan je worden hè?! Het gaat echt zo snel, ik probeer heel bewust van alles te genieten. Tegelijkertijd ben ik ook wel blij met dat we dat hele baby-achtige van de eerste weken weer achter de rug hebben. Ik kan me best voorstellen dat ik nu 'meegroei' met onze kindertjes en blij ben met elke nieuwe fase die we in gaan en elke oude fase die we afsluiten. Na Ise wist ik zeker dat ik uiteindelijk (niet meteen ;)) nog wel een tweede kindje zou willen, nog een keer zwanger, nog een keer bevallen, nog een keer alles doormaken. Nu kan ik me best voorstellen dat het goed is zo, dat we compleet zijn en ik tevreden kan zijn met alles twee keer gedaan te hebben en niet nog eens. Maar ik durf nog niet voor een definitief iets als sterilisatie als voorbehoedmiddel te kiezen, dat dan weer wel ;) Pas als de jongste op de kleuterschool / groep drie zit ofzo. Ik ken genoeg vrouwen die toch nog een derde kindje wilden toen de oudste twee ietsje groter waren :D
     
  9. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    Chantico we mogen al blij zijn als ze enigzins stabiel blijft. Kan op verbetering is er niet, althans niet met deze longen.

    Marieke, ik ga het topic even lezen.
     
  10. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @lique haha nu pas luiers etc :p

    @Miepie heb het verhaal gelezen en ik vind het bizar hoor :eek:
     
  11. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    meiden vraagje

    wij zijn sinds vorige week donderdag bezig met de zindelijkheid en dan echt meteen zonder luier. maar donderdag natuurlijk nog ongelukjes vrijdag al minder en zaterdag en zondag geen ongelukjes.
    nu gisteren na het zwemmen achter me kaar 3 grote ongelukjes en smidag ging het weer beter dus ik dacht dat komt door het zwemmen.

    maar nu vanmorgen in 20 minuten tijd echt 4 onwijs grote plasen als ongelukje en ook nog eens 2 plasjes op de wc. dat is toch niet goed zo veel ???




    Meeting voor mijn ook liever een week later wij zijn dan ook op vakantie
     
  12. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @Bina Giulia doet vaak grote plassen maar meestal maar 3x per dag ofzo....
    Had ze ook veel gedronken? Giulia drinkt idioot veel :p
     
  13. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Ze had wel een grote bekker drinken op maar dan 5 plasjes in 20 minuten waarvan 4 echt groot is toch wel erg veel lijkt mij
     
  14. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Binna, hier ook laatst hele grote plassen als ongelukjes terwijl hij er een stuk of 5 op de wc had gedaan. Ik begreep er ook niks van maar het zal wel?! Wesley plast sowieso veel!
     
  15. Arri

    Arri Fanatiek lid

    21 dec 2007
    2.566
    0
    0
    Ha Vogeltje, wat ontzettend leuk zeg! Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Hopelijk een maand of 8 volop genieten van je buik! :)
     
  16. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Was denk ik bedoelt als antwoord op de vraag van Miranda, maar wat is Chuggington????
     
  17. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    15 mei 2008
    4.258
    0
    0
    Rijen
    Zo, ik ben weer terug van het gesprek en....................

    IK BEN AANGENOMEN!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ik krijg een jaarcontract van 22uur per week en ik kan dinsdag al beginnen :):):):):):):):):):):):):):):)
     
  18. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    vogetje wat lees ik nou van harte gefeliciteerd


    duster wat superr van harte gefeliciteerd
     
  19. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Duster; GEFELICITEERD!! SUper meis, hopelijk geeft dat wat rust bij jullie!!!

    Chugginton is een serie voor kindjes over treinen :D Wesley is er ook gek van!
     

Deel Deze Pagina