cyclus na stoppen met de pil??

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door CherryBelly, 16 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Ach meis toch!

    Als je meer zekerheid wil, kun je ook altijd even met de GGD bellen om hen om info te vragen.

    Eigenlijk moet je jezelf de volgende gewetensvraag stellen: Wil ik het risico voor mijn vruchtje lopen of wil ik zelf risico lopen....

    Het is zwaar en moeilijk. Ik hoop dat je eruit komt. Voel je door mij gesteund met een knuffel!
     
  2. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    Super lief!!! Doet me goed. We balen nog steeds heel erg.

    We hadden hier helemaal niet bij stil gestaan dat het misschien wel helemaal niet kan door vaccinaties en pillen die we moeten slikken.

    De keuze die we moeten maken is niet moeilijk. De gezondheid van het kindje gaat natuurlijk voor. Dus de kinderwens nog even een paar maanden verzetten.

    We hadden er graag voor gegaan in Sri Lanka. Ik heb hierover al contact gehad met de huisarts. Die raadde het af omdat malariapillen schadelijk zijn voor een zwangerschap of kinderwens. :(
     
  3. zonnetje1986

    zonnetje1986 Actief lid

    17 feb 2011
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oohw meid.

    Dat is kut om te horen zeg.

    Ja zoals Mayd zegt gewoon ff de GGD bellen om meer info te vragen.

    Jeetje ik voel met je mee we weten allemaal hoe het is om een kinderwens te hebben.

    Dikke Hugg
     
  4. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Is het ook. Het voelt nog steeds onwerkelijk en ik probeer daarom ook zoveel mogelijk te genieten (op de ongemakken na dan)
     
  5. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    @ MayD: Je moet ook zeker wel genieten. De ongemakken krijg je kado. ;) Die zijn vervelend, maar het is even niet anders. Ik hoop dat je daar snel van af bent. Lijkt me inderdaad ook niks.
    Maar weet dat je er iets super moois voor terug krijgt! Dat maakt alles weer goed. :)
     
  6. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Da's wel zo, maar bijna niet kunnen lopen na 5 minuten zitten en de bovenste tree van je eigen huistrap bijna niet kunnen halen is ook geen pretje.

    Mijn heupen doen echt zeer.

    Donderdag direct maar ff navragen bij de VK of ik misschien geen fysio kan gaan doen daarvoor.

    Gelukkig niet misselijk of andere kwalen.
     
  7. zonnetje1986

    zonnetje1986 Actief lid

    17 feb 2011
    237
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Mayd: Misschien zijn die broekjes wat voor je die je ondersteunen voor je heupen werk namelijk bij de hema en daar komen veel vrouwen ze halen vanwege de heupen op advies van de fysio.
     
  8. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    @ MayD: Dat zijn wel hele vervelende dingen die je hebt. Inderdaad donderdag gelijk navragen.
    Ik heb echt hele verschillende zwangerschapskwaaltjes gehoord. Echt een groot verschil per vrouw.
    Maar toch proberen om vooral ervan te genieten. Voor je het weet heb je die kleine in je armen.
     
  9. CherryBelly

    CherryBelly Fanatiek lid

    12 okt 2010
    1.421
    1
    38
    Randstad
    #1829 CherryBelly, 7 jun 2011
    Laatst bewerkt: 7 jun 2011
    :) ja ik had het later inderdaad gezien en het hier ook gezegd hihihihi

    Sorry, had het eerst niet door;)

    En mooi buikje hoor!!! Ben erg benieuwd naar donderdag :D

    -x-
     
  10. CherryBelly

    CherryBelly Fanatiek lid

    12 okt 2010
    1.421
    1
    38
    Randstad
    @Esmee: ik leef helemaal met je mee meis. En het is toch alleen maar goed dat je je cyclus goed leert kennen. Dan heb je eigenlijk al een voorsprong als jullie er straks voor gaan.
    Ik weet precies hoe je je voelt.

    *knuffel*
     
  11. lovelybabe

    lovelybabe Bekend lid

    14 mrt 2011
    682
    0
    0
    Gelderland
    Goedemorgen dames,

    Ik heb even de tijd om fatsoenlijk te reageren gelukkig :):

    @Noosa: de ferrari weg? Aan de klus!!! veel succes ;)

    @Bianca: en, en, en? is er al iets? Vind het naar voor je meid dat het zo lang duurt, maar je kan niet anders dan afwachten. Hoop voor je dat er snel iets komt (of zwangerschap of ongi).

    @Esmee: jeetje meis, wat balen! Ik heb daar eerlijk gezegd ook nooit aan gedacht...Mraaj, de gezondheid van je kondje gaat inderdaad voor. Ik hoop dat je wel kan genieten van je vakantie zometeen en dat het daarna meteen raak is!

    @MayD: Wat een mooie buik! Fijn om te lezen dat alles goed met je gaat! Wel vervelend dat je zo'n last van je heupen hebt. Heeft het iets te maken met je bekken? Of is dat weer iets heel anders? Sorry, maar zit nog niet zo in de zwangerschapskwalen :p. Hoop dat je er snel vanaf bent.

    Ik ben deze week begonnen met werken zo na de vakantie. Valt even vies tegen. Slaap er zelfs even slecht van omdat er vanalles op me af kolmt. Lig ik 's avonds te piekeren en te plannen. Maar goed, dat zal volgende week wel weer over zijn. Heb gewoon vakantie ontwenningsverschijnselen.
    Hoop dat het deze maand echt raak is. Zit in de laatste dagen van mijn ongi dus binnenkort weer aan de klus. Ik temp en test niet dus we gaan het op 'goed geluk' proberen.

    Fijne dag allemaal!

    Liefs,
     
  12. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    @ CherryBelly: Nogmaals bedankt voor je lieve bericht! Vannacht ook niet echt lekker geslapen. Blijft maar in m'n kop spoken.

    @ Lovelybabe: Ja, we gaan zeker wel genieten van de vakantie. Het is een éénmalige reis dus ga er echt van genieten. Maar ik ben nog bezig met informatie opvragen of het misschien wel mogelijk is om er in Sri Lanka voor te gaan. Ik heb ook al berichten gehad dat malariapillen alleen noodzakelijk zijn als je echt naar het uiterste noorden gaat van Sri Lanka en dat gaan wij niet. :) Dus ik heb me er nog niet bij neergelegd. Ik haal overal informatie vandaan.
    Jij weer heel veel succes met werken. Dat zal inderdaad wel wennen zijn. Maar komt goed!
     
  13. Bianca88

    Bianca88 Fanatiek lid

    17 feb 2011
    2.665
    8
    38
    @ Mayd: Ohh wat een super foto van je buik(je)!!!!! Ben benieuwd naar morgen ;)!!

    @ Lovelybabe: Nee meid helaas nog steeds geen ongi :(.... Maar misschien sluit wel een zwangerschap erachteraan voor het wachten, maar ga er vanuit eerst ongi te worden..

    Jullie kunnen binnenkort weer aan de klus :D!!!! Ik herken dat ook, ik slaap de laatste nacht ook altijd slecht voordat ik moet gaan werken, mijn maag draait van alle kanten dan gek he? Ik moet vanavond, vrijdag en het weekend nog werken en dan heb ik een weekje vakantie, heerlijk!

    @ Esmee: Wanneer vertrekken jullie meid op vakantie?

    Ik ben der vnaaf niet, moet helaas werken :(..
    Ik probeer wel te lezen vnaaf, maar weet niet of ik kan reageren..

    Liefs xxx

    @
     
  14. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    @ Bianca88: Lekker dat je bijna een weekje vrij bent. :D Je bent zeker aan het aftellen? ;)
    Wij gaan zijn de maand september weg. En als het dan mogelijk is willen we er dan voor gaan. :p

    De huisarts heeft me net gemaild en aangegeven dat het nog niet zeker is of we malariapillen moeten slikken. Beter van niet. ;)
     
  15. Noosa

    Noosa Fanatiek lid

    24 mei 2011
    4.082
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden,

    @Lovelybabe, balen zijn die eerste dagen na je vakantie weer :( Jij kan iig ook beginne met klussen! Succes

    @Bianca: nog steeds niks? Meid, ik denk elke dag aan je hoor!

    @Esmee: o er is dus nog een kans dat je geen malariapillen hoeft? Dat zou echt heel goed uitkomen he :D

    Hier gaat het goed, temp was weer hetzelfe als afgelopen dagen. Merk wel dat ik deze ronde heel erg ongeduldig ben! Vorige keer zo lang moeten wachten dat het me nu bijna niet lukt (ik zal wel moeten haha maar toch). Weet ook niet precies waarom ik me zo onrustig voel...zal wel beter gaan als we aan het klussen gaan. Ik hoop vanavond :D Haha...

    Ik ga weer werken! xxx
     
  16. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    Ja, er is gelukkig nog een kans. We moeten 1 dezer dagen een plattegrond afgeven van onze rondreis. En ze willen weten waar we een tussenstop maken. Het zou echt super zijn als we er in september voor kunnen gaan. Eindelijk eraan beginnen. ;) Maar zover is het nog lang niet. Ik ben nu eerst aan het afwachten wanneer mijn 2e menstruatie gaat komen.

    Ik kan heel goed begrijpen hoor dat je zo ongeduldig bent. Wachten duurt lang.
    Veel klusplezier. Gaan jullie nu om de dag klussen? :p

    Werkse!

    Xjes!
     
  17. Bianca88

    Bianca88 Fanatiek lid

    17 feb 2011
    2.665
    8
    38
    @ Esmee: Ohh meid, ik hoop voor jullie dat jullie de malariapillen toch niet hoeven te gaan slikken, zou wel beter zijn! Hebben jullie deze ronde wel met condoom gevreeén of niet? Wat als je nu toch zwanger bent en je de malariapillen toch moet slikken?
    Ik hoop dat de maand van ene kant gauw is meid, dat jullie aan een beebje kunnen gaan werken.. & van de andere kant geniet van jullie vakantie meid, ik denk dat je er niet 123 meer heen zal gaan toch?

    xxx
     
  18. essie85

    essie85 Fanatiek lid

    24 mei 2011
    2.499
    0
    0
    Deze maand sowieso met condoom gedaan. We willen eerst weten hoelang mijn cyclus is. ;) Vind het wel fijn om eerst te weten hoe mijn lichaam werkt.
    In september willen we echt met de eerste ronde gaan beginnen, indien mogelijk uiteraard. :p Anders wordt het dus later.
    We gaan maar 1x keer naar Sri Lanka. Die reis is super duur. We zijn nu in totaal € 4000,- euries kwijt. En dan moeten we daar nog het avondeten kopen. Gelukkig is Sri Lanka zelf super goedkoop dus dat kost geen drol, maar de reis en de hotelletjes kosten wel wat. We gaan met Fox vakanties. Het is een groepsreis. :) Krijg er nu ook wel weer zin in hoor. Zo bijzonder.
    Ik had ook gemaild naar de huisarts of die malariapillen wel echt nodig waren want we gaan niet naar het uiterste noorden. Krijg ik een mail terug van de huisarts dat hij eerst een plattegrond wilt zien van hoe wij gaan reizen met een CC naar m'n moeder. :$ Ik wil helemaal niet dat mijn ouders weten dat wij een kinderwens hebben.
    Dus ik heb gelijk terug gemaild of de huisarts hier niks over zegt tegen mijn ouders en dat wij willen dat het een verrassing blijft voor ze. Zou wat zijn als de huisarts dat gaat verpesten. ;)
     
  19. Theeleutje

    Theeleutje Fanatiek lid

    5 apr 2011
    2.221
    3
    38
    NULL
    @Home
    @ esmee: jeeeeee wat balen meis dat je nu nog langer moet wachten! Een gezond kindje is het belangrijkste wat er is, en natuurlijk ga je dagblad op het spel zetten, maar ik kan me heel goed voorstellen dat het heeeeel erg tegen valt om zo lang te wachten....
    Je ha heeft in principe beroepsgeheim, dus hij/zij mag niets tegen je ouders zeggen

    @ lovely: ik heb dat ook altijd als ik na m'n vakantie weer moet gaan werken. Moet er dan ook echt weer even helemaal in komen, en ben eigenlijk nog met m'n hoofd op m'n vakantie bestemming

    @ Bianca: 'hopelijk' heb je een ronde overgeslagen, en wordt je nu heeeeel snel ongesteld. al hoop ik nog liever dat je zwanger wordt natuurlijk!

    @ mayD: mooi beginnend buikje! Succes bij de verloskundige! Hopelijk kan je inderdaad iets van fysio krijgen.....


    Hier niet zo veel nieuws te melden. Oma heeft het gaspedaal van de ferarri goed hard ingetrapt, ze is gelukkig weer weg! Het was kort maar hevig zeg maar... En nu op naar m'n ei! Ovu testjes van zwanger enkids zijn in huis. Eens kijken of dat me meer duidelijkheid kan geven wanneer m'n ei nou precies is, dag 12 of 14?
    Als het goed is in iedergeval ergens volgende week m'n ei, en dan hebben we vakantie! Komt dat even goed uit ;)
     
  20. Bianca88

    Bianca88 Fanatiek lid

    17 feb 2011
    2.665
    8
    38
    @ Esmee : Wat is dat voor iets raars :S!! Waarom moeten je ouders dat weten? Ik had hem wat anders verteld! Neem eens contact op met het GGD die weten immers meer over de landen en kunnen jou misschien meer informatie geven dan je h.a?
    Zo dat is indd nog al iets €4000 euro, maar ja dan heb je ook wel wat gezien he meid. En indd je doet het maar 1x, geniet ervan, misschien is het wel jullie laatste vakantie met jullie 2tjes ;)! Is eigelijk toch ook weer speciaal ;)!

    @ Theeleutje: Laten we hopen dat je gelijk hebt meid!

    Meiden ik ga werken, fijne avond nog!!
    xx
     

Deel Deze Pagina