Ik vind het juist wel leuk.. ik word door mijn jonge kinderen meestal jonger geschat dan ik ben! Mensen raken altijd helemaal in de war van de combinatie: uiterlijk (jong) - baan (senior) - heel jonge kinderen (jong) - en grijze dakduif van een man (43...)... Ze vinden het maar lastig en kiezen dan maar voor jong! hahahahaha, ik vind het prachtig. Nu heb ik mijn hele leven al reuma dus wat betreft hoeveel ik met mijn kinderen kan doen.. net zoveel als ik toen ik 25 was.. mijn ziekte haalt mijn leeftijd in!
oma genoemd worden is niet leuk maar indd ons mam is net 45 en word in september ookal voor de 3e keer oma.. achh ja jullie weten beter toch vind dat mensen zoiezo al makkelijk zijn in uitspraken als ze mensen niet kennen
Hoezo in pyjama, is de thuiszorg nog niet geweest? Ben benieuwd hoor, zou het superleuk voor je vinden. Ik ben gisteren voor de 4e keer oudtante geworden, leuk he. Mijn moeder is helemaal in de gloria met haar achterkleinkinderen, ze vindt het geweldig om 'ouwe oma' te zijn. (dat ga ik niet meemaken, maar hopelijk mag ik ooit nog een tijdje als oma door het leven.) Bij ons overlappen de generaties nét niet: mijn dochter is 2,5 maand ouder dan de eerste van de volgende generatie.
Hier een kadootje op mijn 38e, 39 als Ty wordt geboren! Dus niet de oudste dit is van mijn vriendje waarmee ik pas een jaar een setje ben dus eigenlijk wijk ik niet veel af van een tiener die oeps zwanger is geworden! hahaha! Met mijn ex wel twee mk's op 35 en 36 jarige leeftijd....
Ellenk, gefeliciteerd met je cadeautje! En wat leuk dat je zijn naam al met ons wilt delen. Ik ken hier ook een jongetje dat zo heet, vind het wel een leuke naam (al spreken sommige mensen het een beetje uit als Taai, da's jammer, maar goed ze spreken wel meer namen niet zo lekker uit).
Spannend!!! ik ben ook heel benieuwd naar je test is vandaag je nod? duim, duim, duim, duim...............
nou de thuiszorg is geweest en heeft wat testjes meegebracht... dus hier het resultaat,wat denken jullie???
Wanneer is je NOD nou ook weer? Iedere zwangerschap is weer anders, ieder testje ook. Het enige wat blijft is dat bang zijn, of het allemaal wel goed gaat... Je weet het niet, het is een onzeker gebeuren waarin van alles mis kan gaan. Maar je hebt het al drie keer eerder tot een goed einde gebracht.
ja daar heb je gelijk in komt natuurlijk ook omdat ik nu ietsjes ouder ben (dat bang zijn) mijn nod is/was gisteren, vandaag, of morgen,ik heb soms 26/27/28 dagen
Da's wel waar. Naarmate ik ouder word, word ik ook sneller bang voor van alles en nog wat. Durven jullie de straat nog op, of ook al bang voor tasjesrovers Serieus: natuurlijk ben je bang. We zijn hier allemaal al een dagje ouder en niet gek, dus we weten dat de kans dat het niet goed gaat steeds groter wordt. Maar er is ook nog steeds een heel behoorlijke kans dat het wel goed gaat! Hou je daar maar aan vast.
een streep is een streep, ik ben kippig. ( niet van ouderdom ik ben ermee geboren) maar ik zie toch echt een streep op de onderste. gefeliciteerd!