Hey meiden, Ben net gebeld door de vk! Als er vandaag verder niks gaat doorzetten moet ik morgen om 10.00uur aan de ctg en om 11.00 uur naar de gyn, daar gaan ze dan nog een keer proberen te strippen! En wordt een afspraak gemaakt voor inleiding! @Laurier... klinkt als een erg gezellig (duur ) dagje..hahaha..
Ei: 26 Mei: Sasje24 28 Mei: Mom23 18 Juni: poohbeer NOD 8/9Juni: Sasje24 ( 1e kindje, ronde 12, iui poging 2) 11 juni: Mom23 (1e kindje, ronde 9) 2 juli: Poohbeer (2e kindje, ronde 13) ??????: Twinklestar ( 1e kindje, ronde 12) mmm Twinklestar: 17 juni terug naar gyn Sasje24: 25 mei follikelmeting Laurier: wacht op uitnodiging van het ziekenhuis voor de intake voor pesa. Zwanger Stampertje23; 30-05-2011 09/06 10.00uur ctg, 11.00uur gyn! Mama Esmeralda; 14-07-2011 10/6voorlichtingsochtend bevalling 14/6 controle Vk Wolfje22; 25-12-2011 29/06 controle vk Bevallen: Ikke85; 25/2 een dochter: Jenthe Milou 3005 gr en 48 cm, 38+2 Biancje; 14/3 een zoon: Quint 3435 gr en 50 cm, 40+4 Dolfijn; 26/3 een zoon:Beau Angelos 2565 gr en 47 cm, 38+5 Smytlje; 16/4 een dochter: Ninthe Anne 4150 gr en 52 cm, 40+4 Meeting 9 juni/ Utrecht/12.00 CS Mom Sasje Dolfijn Twinklestar Poohbeer Ikke Smyltje Stampertje Wolfje Biancje Mama esmeralda Laurier Restaurant de Ommekeer • Wist u dat? Ruimte voor kinderwagens, hoekje om te voeden.. 13.00u in het restaurant voor high tea 17,50 p.p Extra info even PB naar Dolfijn
Stampertje: ik snap je ongeduld. Ik hoop dat de baby er snel is, maar meer doen dan heel hard voor je duimen kan ik helaas niet! Biancje: gefeliciteerd met je ondertrouw, maar tegelijkertijd een supereng verhaal. Oh wat hoop ik dat het niks is. Dikke knuffel meid. Houdt je ons op de hoogte?! Enne, moeten we wachten op de fotoshoot voor je weer een foto neetzet of zet je er binnenkort weer eentje neer. Ben zo benieuwd hoe Quint er nu uitziet! Sasje: ik herken het wel, had het heel erg toen ik zwanger was.superwarm op bed en alleen maar warme voeten (heb altijd ijskoude) Ik wil je geen valse hoop geven, maar ik hoop het zo voor je. Ik duim me nog steeds een slag in de rondte. Laurier: wat grappig dat jij het ook ziet van het onderschrift. Hier: Vandaag 4 jaar getrouwd! En dus ook een jaar bezig. Manlief is nu aan het werken en ik ga vanavond. Dus geen tijd om het te vieren. We doen dat wel lekker met z'n drietjes als we op vakantie zijn. Ik hoop dat het nog mooi weer wordt vandaag, dan kan ik er nog gauw even een wasje doordraaien.
@stampertje oh fijn meid, ik hoop gewoon dat het vandaag nog begint!!! @poohbeer knuffel voor jou dat jullie nu ook al 1 jaar bezig zijn en wel van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk!!!
@Pooh...gefeliciteerd met jullie 4jarig huwelijk, volgend jaar feestje?? ... Wel rare mijlpaal zo dat jullie nu ook een jaar bezig zijn! Hele dikke knuffel...
Tja vorig jaar heerlijk met z'n tweetjes uit eten en toen besloten om te stoppen met de pil. Ik zat toen toch in de stopweek, dus gewoon niet meer begonnen aan de nieuwe strip. Krijg net een bloemetje, van mijn dochter. Besteld door mijn ouders. Mijn nekharen staan overeind. Al 3 maanden niks gehoord en nu dit... en dan uit naam van mijn meisje. Daarvoor gebruik je haar toch niet? Woest!
@ sasje mijn gevoel zegt al de hele tijd dat het raak is meid dat zei ik gelijk al ik hoop het zo voor je spannend meid morgen ga ik jullie zien @ dolfijn iets drinken en eventueel een hapje eten mag van mij ook meid kijk maar vind het al heel leuk dat we elkaar eindelijk gaan zien @ biancje wat vervelend zeg en dat was ook wel schrikken gefeliciteerd met jullie ondertrouw wanneer was ook alweer jullie grote dag @ stampertje ik hd zo voor je gehoopt dat het doorgezet was meid ook jij mag klagen hoor dat doen we allemaal wel eens dikke knuffel voor jou @ poohbeer een jaar alweer voobij wat gaat het toch snel ik hoop da een tweede wonder jullie leven snel mag komen verrijken gefeliciteerd met jullie 4de huwelijksjaar @ laurier dat was een gezellige dag gisteren makro altijd leuk maar inderdaad je geeft er altijd teveel geld uit meiden sorry sorry sorry de rest ben ik alweer vergeten ik ga nu gauw weg want ze wachten op me niet teveel kletsen he want morgen heb ik geen tijd om bij te lezen owwwwwwwwwwwww meiden heb er zo'n zin in ben er vanavond weer even nu weer hard aan de schilderklus dikke knuffel xx twink
Kan me voorstellen Pooh dat je daar erg boos om bent!! Waarom heb je je ouders ook alweer een tijd niet meer gezien, ging toch om oppassen??
@ Sasje aangezien ik niet slaap sinds week 12 herken ik deze klachten ja of het wat is geen idee. En warm pfffff vriendlief slaapt onder de dikke deken ik (normaal kouwkleun) in een spagettibandje en geen denken of iets heb soms net opvliegers haha @ Stampertje klaag maar hoor mijn duimen hebben heel de dag hun werk gedaan en we gaan nu weer door. @ Bianca Gefeliciteerd met de ondertrouw, en sterkte verder ik duim ook voor jou @ Pooh gefeliciteerd met jullie 4 jarig huwelijk @ Hier weer laat wakker maar ja mag wel hihi hier schijnt de zon lekker, ga zo opzoek naar een blauwe difrax fles (die gaan volgens een vriendin uit de handel dus wil hem alvast halen)
Ja Stampetje: dat begon om het oppassen, daarna had mijn moeder zichzelf in het hoofd geprent dat ze mijn dochter misschien niet meer mocht zien, dus op de verjaardag van mijn stiefvader (wij zouden op visite komen) had ze een hand vol pillen genomen. Dus mijn man met haar naar het ziekenhuis om haar maag leeg te laten pompen. Daarna vroeg ze of ze met mijn meisje een dagje naar Ballorig mocht. Wij hebben toen gezegd dat dat dus niet zo'n goed idee was, omdat ze net een hand vol pillen had genomen en dat ik haar dus niet echt met mijn dochter alleen vertrouw. Dat was het laatste, nu 3 maanden niks gehoord. Wel stuurden ze laatst nog een kaartje naar mijn meisje: "We missen je zo nu je niet meer bij ons mag komen, ik hoop dat mama dit aan jou voor wil lezen". (tja, wat denk je zelf als je al 2 maanden niet even wat van je kan laten horen!!) En nu dus dit. Hiervoor is ook al genoeg gebeurt waardoor het contact altijd een beetje op een laag pitje heeft gestaan. Ze kan me op een gemene manier, steken onder water geven, het gevoel geven dat ik een waardeloze moeder/dochter ben. En nu met bloemen komen op mijn trouwdag, waarschijnlijk omdat ze dat toevallig gisteren op de verjaardagskalender zag staan. Maar hoe het met ons en ons meisje is weet ze al 3 maanden niet. Niet bellen hoe het bij de orthopeed was, niet vragen hoe het met mijn meisje op school is enz enz. Helemaal niks. Ik ben dus nu woest, verdrietig, ontdaan en compleet uit mijn doen! Ach, zakt zo wel weer af.
@Pooh..nu kan ik het me weer herinneren in grote lijnen!! Wat verschrikkelijk meid!! En kan me voorstellen dat je even helemaal in de war bent!! En wat zal het ook moeilijk zijn voor je!!! In ieder geval een super dikke knuffel...en schrijf het maar lekker van je af als dat helpt!! @hier..ik ben weer posi hoor meiden! Had ff een dip vanmorgen maar nu denk ik maar...nog max een paar dagen en dan mag ik ons kleintje vasthouden....dus nog eventjes geduld!! Liefs
Stampertje: dank je wel. Lucht ook wel even op. Was echt des duivels!!! (en dat was nog zwak uitgedrukt). Heb je nog even een mooie foto van je bolle buik gemaakt. Je kunt er geen genoeg hebben. En ondertussen even wennen aan de prachtige titel, MAMA! Want dat ben je nu dan al wel een beetje, maar straks helemaal. Kom op hoor meid. Nog even. Ik hoop ondertussen dat het toch vanzelf op gang komt, zodat je gewoon thuis mag bevallen. MamaEs, klinkt als een supernacht, vergeleken bij de vorige. Alleen je ligt dus wel de hele nacht wakker en slaapt pas 's ochtends. Heeft de vk niet iets waardoor je wel kan slapen, dit is niet vol te houden en je hebt je energie straks hard nodig voor de bevalling!
Ze zegt hoort erbij dus geef niks ach nog max 7 weken ik mag niet meer uitgaan van 14 juli van iedereen dan richt ik me teveel op de datum (ben net zo blij dat het morgen nog 5 weken is haha)
Mama Es: wat vliegt de tijd. Ook jouw zwangerschap gaat al snel richting het einde. Jeetje. Toen wij gingen meeten, had je al een flink buikje maar vergeleken bij nu... Jemig!!! Je kunt al gaan aftellen. Maar geniet ondertussen ook van het getrappel!
ja nu ben ik een ballon mijn vriend zingt ook heel de tijd dat liedje van je buik lijkt wel een luchtballon hahaha
@ Stampertje; fijn meis dat het eind nu echt in zicht is! Heel normaal dat je er genoeg van hebt meis en daar mag je best over klagen hoor. Hoop dat t toch nog zelf door gaat zetten. @ Pooh; jeetje wat een gedoe weer zeg! Maar laat je dag er niet door verpesten he? Gefeliciteerd meis! Geen hoofdpijn meer? @ Sasje; ik heb goede hoop voor je meis, ik had het tijdens zwangerschap ook steeds zo warm. @ Dolfijn; fijn dat jullie een goede nacht hebben gehad! Voel je je weer wat beter in je vel zitten? Knuff! Hier ook een goede nacht; 22.00u - 07.00u - 10.00u. Vanmorgen weer flesvoeding geprobeerd, ze heeft 20cc gedronken en tussendoor kokhalzen zo zielig! Daarna bij mij nog gedronken . Ik heb sinds gister echt ontiegelijke pijn aan rechtertepel, dus ik gisteravond goed kijken heb ik gewoon 5!!! tepelkloven op één tepel weet echt niet meer hoe ik het moet doen hoor
oh germ ikke....kun je het cb niet bellen om te overleggen hoe dit het beste aan te pakken? want dit gaat zo ook niet meer langer!!1 @poohbeer dikke knuffel voor jou!! @hier net terug heb bloempotten gekocht, en meteen betonverf want hadden ze niet meer allemaal in antraciet dus dan verf ik ze maar haard is klaar maar ik kan geen foto maken aangezien ik fotolijstjes erop heb staan! en heb 2 grote kandelaars met een roze kaars erop! erg leuk geworden!