Juli mama's 2008 - Deel 15

Discussie in 'De mama's' gestart door Senninha, 10 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Is ook zo!
     
  2. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    krijg niet echt de kans om wat te reageren want heb de hele tijd een jammerende ivy op schoot hangen. Heel handig als je met spoed een scheepvaartkeuring voor Zen moet regelen omdat ie vergeten was dat die bijna verlopen was. Moest dus een hoop keuringsartsen bellen voor ik een plekje gevonden had voor m. Hij mag nou vrijdag in Rotterdam. Gelukkig maar want zonder geldige keuring mag ie dus niet varen en dan had hij dus pas op kunnen stappen als ie weer gekeurd was. Niet alleen rot voor zn collega die hij aflost maar denk dat ie dan zn vaste contract ook wel had kunnen vergeten. Ah mn schoot is ff leeg.

    @Daantje: niet rot bedoeld maar ik vind het toch raar dat Leon van jou verwacht dat je de strijk gaat doen als je je niet lekker voelt. En dat hij denkt dat je je aanstelt in eerste instantie:x Kom voor jezelf op meis!
    @KK: wat goed dat je bent aangenomen voor de opleiding. Kom nu maar lekker ff bij. Waren vermoeiende dagen voor je.
    @Christiea: gave fiets!
     
  3. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Op het "to do lijstje" voor de vakantie!:)
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Dat is echt een onwijs leuke fiets!
     
  5. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    alleen had jij het -zoals gewoonlijk- wat beter verwoord/uitgelegd :D
     
  6. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    dat is denk ik ook wat ik ga doen.....
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    hahaha :D
     
  8. Wat een lieve woorden zeg.. Schoot weer ff vol.. Dank je... :) :)
     
  9. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Graag gedaan meis. Was ook niet niks toch?
    Gaat het met M.aus weer helemaal goed?
     
  10. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Pfff ik ben echt megaverkouden. Heb al 2 keer mn inhalator moeten gebruiken omdat mn longen ook moeilijk lopen te doen. Word al benauwd als ik alleen maar even naar de keuken loop. Heel fijn met zo'n drukke middag in het vooruitzicht.
    Meiden liggen in ieder geval allebei op bed, al moet ik nog zien of Ivy ook echjt gaat slapen. Ik ga zo maar s een berg was vouwen. Daar komt ook maar geen einde aan.
    Ach zo zielig net nog. Ivy had vanmorgen een stift met vloeibare bruineoogschaduw te pakken gekregen en had vrolijk dr gezicht er mee gekleurd. Ik dat dus allemaal met veel moeite weg staan poetsen. Zie ik net voor het slapen gaan ook nog zo'n grote vlek op dr elleboog. Ik pak dus de washand en poets er overheen. Auw zei ze. Was het gewoon een schaafwond met opgedroogd bloed. En ik roste daar ff lekker overheen.
     
  11. @Sann, met M.ausje gaat het mwoah.. Heb het idee dat ze nu toch beetje nasleepje heeft.. Af en toe een bloedneusje en soms heel hangerig, maar zoals nu is er weer niks aan de hand en is ze lekker aan het keten met E.smée ;)
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    O wat super zeg dat je bent aangenomen voor de opleiding!:D

    Ik kan me voorstellen dat gisteren ook veel herinneringen oproept aan het afscheid van je vader.:( En je hoeft jezelf ook niet voor je kop te slaan later dat je toch niet even bent gaan kijken bij je opa.

    Die nasleep zou goed kunnen hoor.
    Ik heb ook een week goed last gehad van de narcose.
    Geef haar maar een kusje van me.:)
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Is dat buikpijn net onder je maag dat je niet weet of het je maag of darmen zijn?
    Je kan niet rechtop lopen van de pijn en als je gaat liggen dan zwakt het af?
    Na een paar uur is het meestal over?;)

    Alles met ja beantwoord?
    Dan weet ik precies welke buikpijn je bedoelt en daar heb ik ook geregeld last van.:(
     
  14. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik houd me ook aanbevolen.:)
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Vond ik wel meevallen hoor.;)
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ach ze is het vast alweer vergeten.;)

    Neem je wel genoeg pauze tussendoor omdat je zo benauwd bent?
     
  17. lijkt me een leuk plan :)
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik heb misschien aan het einde van de middag een gesprek met de teamleider van Forensisch om te horen waarom ik niet op gesprek mag komen. Een collega is daar ook bij want zij is ook afgewezen terwijl hij weet dat we het allebei zo heel graag wilden.

    Kreeg ik net een mailtje van Niels.
    Maarit had in de tuin op het pad een dood muisje gevonden.
    Die zijn ze samen bij de sloot gaan begraven en Maarit helemaal in tranen van vaarwel muisje.
    Ze zat nu nasnikkend voor de buis als afleiding.
    Niels heeft maar even uitgelegd dat poesjes nou eenmaal graag achter muisjes aanzitten.

    O en ik vroeg net aan hem hoe het met Karsten ging met plassen.
    Had hij de hele ochtend al zijn luier om.:x
    Ja ik moest daarstraks weg was het antwoord.
    Dus ik zei, ja nou en, dan had je hem toch op dat moment om kunnen doen en weer af zodra je thuis kwam.
    Nu is dadelijk 2 dagen intensief er mee bezig zijn foetsie omdat hij het vandaag maar op zijn beloop laat.
    En of je nou een luier omdoet voor je weggaat of een verschoning doet omdat je weggaat, zou niet moeten uitmaken toch?;)
    Karsten wil wel trouwens heel graag staand plassen alleen komt dat ding nog niet ver genoeg, behalve als hij op zijn tenen gaat staan en zijn zak op de porseleinen rand legt.:D
    Maar Niels ging het nu oppakken en dan hoor ik straks wel hoe het ging.:p
     
  19. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.812
    866
    113
    Noord Holland
    sann. ik kan je helaas een handje geven. hier ook stront verkouden en een slechte nacht( lees... 2 uurtjes slaap) maakt t er niet veel beter op:( hier ook aan de puffers maar dat komt ook nog door de pseudokroep
    KK. arme mausje. verwen haar maar lekker;) en wat zul je t gisteren moeilijk hebben gehad:( kan me helemaal indenken.
    senn. lekker dan. ben jij zo druk aan t trainen met Karsten om hem zindelijk te krijgen.... doet Niels hem gewoon een luier om:x schiet natuurlijk niet op zo;) en goed dat je erachteraan gegaan bent waarom je niet op gesprek mag komen. ze maken iig een flinke fout door jou niet aan te nemen.
    christiea. gave fiets zeg. :D
    daantje. kom wel voor jezelf op meid want ik vind t niet "gezond"klinken dat Leon jou niet geloofd als je niet lekker bent.

    hier. voel ik me echt zwaar k*t. heb denk ik 2 uurtjes in totaal geslapen. Nikita had zo vast geslapen dat ze om 3 uur in paniek wakker werd want ze had weer in bed geplast. was tussen de dekens gekropen dus haar deken was nat geworden en ze stond in een hoekje waar ze uit weg wilde lopen maar was helemaal de weg kwijt :( dus om 3 uur bed verschoont en deken in de was gedaan en gelukkig is ze droog gebleven vanmorgen zodat haar deken kan drogen;) was me nu een ongeluk maar we blijven volhouden om zonder luier te slapen;) Max is ook erg ziek. ook dichte ontstoken ogen net als mij en Nikita ,en Jeroen die hoest ook als een malle net als mij. heb t iig goed te pakken hier:( maar goed. t zij zo.

    Max is trouwens goed gekeurd door t CB. weegt nu 8469 gram en is 72.2 cm:D en dan te bedenken dat hij geboren is met een krappe 2500 gram. haha. ook liet hij nog ff zien daar hoe goed hij los kon stappen dus indruk heeft hij wel gemaakt daar. wel heeft hij de prikjes gehad want hij had geen koorts en hij zit toch al niet lekker in zijn vel dus dan hebben we t maar weer gehad. in sept moeten we weer terug;)

    ook lijkt t erop dat mijn wasmachine kuren begint t vertonen. alleen ben ik dus de handleiding kwijt waarin staat aangegeven wat er in de display staat , want soms loopt hij vast en komt er SE te staan en als ik dan weer op play druk gaat hij weer verder:( beetje vreemd maar hoop wel dat hij t nog wat langer vol houdt want zo heel oud is hij nog niet.

    ga nu nog weer ff een boterhammetje voor mezelf smeren. de vorige smaakte wel erg lekker dus ik ga er nog eentje uit de vriezer halen :)
     
  20. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier wel een echte knutselaar....knippen, plakken, prikken, kleien....zijn echt favoriet hier!!! Alleen heeft mama niet altijd zin in de zooi, maar meestal mag het wel;)
    Van de week moest ik voor school nog plakboeken plakken, dus kon zij heerlijk aan de slag met haar knutselspullen. Helemaal leuk vind ze dat dan... ikke ook juf, mam...zegt ze dan:D
     

Deel Deze Pagina