April mama's 2008 deel 3

Discussion in 'De mama's' started by booky, Apr 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Je hebt toch wel meegekregen dat we rond de klok van half 11 hebben afgesproken?
    Wil trouwens niet zeggen dat je 's-middags geen oppas nodig zou hebben. ;)
     
  2. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Nikita, haha das ook een goeie. Jochem zegt altijd 'groze'. Geen idee hoe hij er aan komt, kruising tussen groen en roze misschien. :D
     
  3. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    Ik vrees dat het donderdag niet gaat lukken. Ik word zieker en zieker. Ik baal er zo van.... :(
     
  4. Bri

    Bri Niet meer actief

    ocharme... heb je wel genoeg hulp?
     
  5. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Oh jeetje Marleen.... lukt het dan toch een beetje met de extra zorg voor Luuk. Heel jammer dat je er waarschijnlijk niet bij kunt zijn, maar je gezondheid gaat voor alles hè. Beterschap!
     
  6. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    Ik heb nu de laptop even boven. Mijn moeder helpt zo goed als ze kan bij de verzorging van Luuk. Ze brengt hem dan naar mij op ons bed en dan doe ik de medische handelingen en dan neemt zij hem met pomp en al weer mee naar beneden. Erg fijn dat ze naast ons woont, want ik kan het nu echt niet. Hem uit bed tillen is al te zwaar. Mijn vader doet leuke dingen met Roel.
     
  7. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Fijn dat je ouders zo dichtbij je wonen. Is altijd makkelijk, maar zeker nu je zelf zo beroerd bent. Is het contact met je schoonouders al wat beter? Of is ze nog zo jaloersig?
     
  8. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    @Corina: We hebben sinds de opname van Luuk geen contact meer met schoonouders. (begin februari). Man heeft hier voorlopig bewust voor gekozen en ik meng me er verder niet in. Het komt vast wel weer goed op de lange termijn. Het kost ons momenteel teveel energie en er zijn teveel irritaties. De energie hebben we nodig voor Luuk en even geen "gezeur en drama's" er verder omheen. Ik vind het zelf wel dubbel, want ik vind eigenlijk wel dat het goed moet komen. Ik heb zelf een hele hechte familie dus ik kan me niet voorstellen dat man zijn ouders helemaal niet mist en het wel best vindt.
     
  9. Nikita23

    Nikita23 VIP lid

    Jul 31, 2006
    5,198
    0
    0
    Wat sneu allemaal Marleen! Hopelijk komt het op termijn weer goed tussen hen. En wat naar dat je zo ziek bent! Getsie. Beterschap!

    Kwebbel: Ja haha dat had ik me gerealiseerd. Ik kom vanuit Alkmaar dus ben pas in de middag weer thuis. Was meer een beetje spreektaal ;) Middagje klinkt naar mijn schoonmoeder wat minder lang dan een hele dag lol
     
  10. Isra

    Isra Fanatiek lid

    Jun 29, 2007
    4,230
    0
    0
    fotograaf
    omg. Utrecht
    Wat betreft de kosten dat hoeft echt niet gedeeld te worden wat mij betreft hoor, weet natuurlijk niet hoe Corina daar over denkt. Maar ik vind het helemaal leuk en gezellig dat jullie komen en alles wat ik daarvoor in huis heb gehaald dat betaal ik helemaal zelf hoor.

    Marleen he wat vervelend zeg dat je alsmaar zieker wordt, heb zo met je te doen. Als Roel heel graag wil komen donderdag, wil ik hem ook op komen halen hoor. Of als hij een andere keer bij Ryan wil komen spelen is hij altijd welkom hoor!

    En kwam Mielen ook nog?? Want die zag ik ook niet op het lijstje?!
     
  11. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Oh jeetje Marleen, dat is wel minder dat je sindsdien helemaal geen contact meer hebt. Maar snap het wel heel goed. Je zit niet op zulk gezeur te wachten, normaal al niet. Maar al helemaal niet met de extra zorg die Luuk met zich mee brengt. Zal voor manlief niet altijd makkelijk zijn lijkt me. Hopelijk komt het wel ooit weer goed.
    Ben je nog zo beroerd?

    Isra, ik dacht er ook al zo over. Maar heb ff jouw reactie afgewacht.
    Voor mij hoef er ook niet betaald te worden hoor. Ben al lang blij dat het er nu na 4 jaar eindelijk een keer van gaat komen.
    Mielenl wilde wel eventueel komen dacht ik. Maar sindsdien is ze niet zo heel veel meer online geweest geloof ik. Dus weet eigenlijk niet of ze ook nog komt.
     
  12. Bri

    Bri Niet meer actief

    Marleen, dat is ook een toestand met je schoonouders. Ik kom ook uit een gezin waar 'altijd wat' is, maar dat er geen contact meer is geweest sinds Luuk's opname is wel heftig. Zij zullen zich toch ook zorgen maken om hun kleinzoon?
    Ik denk wel dat je de verstandige keuze maakt om je er niet in te mengen, want voor je het weet heb jij het gedaan...

    Ik hoop wel dat mielenl ook nog komt. Maar ze is idd hier al een tijdje niet meer geweest. Ik zal 'ns kijken op hyves.
     
  13. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    Nog steeds ontzettend ziek.. Ik kan me nauwelijks omdraaien in bed en ademhalen doet ook erg zeer. Gelukkig nog steeds geen koorts. Overleg gehad met assistente van huisarts en nog even aankijken. Ik kan ook niet rechtop zitten, want dan krijg ik het helemaal warm en val dan bijna flauw. Het duurt me allemaal veel te lang, want ik wil er morgen ook zo graag bij zijn! Maar het gaat echt niet... Roel komt binnenkort wel weer een keer bij Ryan spelen. Ik denk dat hij zich niet fijn voelt bij zoveel vreemde kindjes zonder mij erbij ;) Hij moet dan altijd even wennen. Maar wel lief aangeboden Isra!

    @Bri: Ja, dat is ook de reden dat ik me er niet in wil mengen. Zwager had een tijdje geleden een heel vervelend SMSje gestuurd naar mijn man met de zinnen dat hij het hoog in zijn bol heeft en dat hij helemaal onder de plak zit bij mij?? (oftewel het is mijn schuld allemaal??) Later kwam er wel een excuus SMS, maar leuk is anders.. Op zich heb ik altijd een hele goede band gehad met schoonouders, dus het is echt jammer. Man heeft niet zulke goede herinneringen aan zijn jeugd dus dat komt blijkbaar steeds naar boven. Hij legt het helemaal naast zich neer en het doet hem erg weinig allemaal.
     
  14. Bri

    Bri Niet meer actief

    Pas heel goed op jezelf Marleen. Je hebt natuurlijk ook wel heel veel te verwerken gekregen de afgelopen maanden, mss probeert je lijf daar een uitlaatklep voor te vinden. We spreken gewoon een andere keer weer af, het hoeft niet weer 4 jaar te duren he... (er van uit gaand dat het morgen gezellig wordt :))

    En och wat is het toch altijd makkelijk om 'de koude kant' de schuld te geven als het niet zo lekker gaat in de familie. "Vroeger was je nooit zo, dus dat je nu wel moeilijk doet komt vast door je vrouw." Laat maar van je af glijden. Je hebt wel wat anders aan je hoofd. En gelukkig heeft hij wel excuus gemaakt. De emoties zitten blijkbaar hoog.
     
  15. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Marleen, je hebt je lange tijd staande gehouden na de geboorte van Luuk. Onder het mom van ik mag en kan niet ziek worden. Denk dat het er nu allemaal uitkomt. Neem lekker de tijd voor jezelf tot je weer opgeknapt bent. En wat Bri zegt, er komt vast nog wel een tweede meeting.

    Wat betreft je schoonouders, schoondochter is meestal de kwade piet. Maar is zo makkelijk afschuiven hè. Het zegt op zich wel genoeg dat het je man niet veel doet. Sommige mensen weten gewoon niet beter. Maar gezien de goede relatie van jouw kant kan ik me voorstellen dat het ook moeilijk is voor jou.

    Isra, alles al een beetje in huis voor morgen? Hoop dat het een beetje droog weer blijft. Hier wel zon gehad vanochtend nu weer bewolkt. Manlief gaat natuurlijk super bolussen bakken vannacht hè dat snappen jullie ook wel. ;) Er waren toch geen kindjes met allergie voor iets van broodjes ofzo?
     
  16. Bri

    Bri Niet meer actief

    mmmmmmm corina, het water loopt me nu al in de mond.
    Deane is alleen allergisch voor cashew en pistache, maar die zitten er ongetwijfeld niet in. (en ik zelf ben allergisch voor alle noten behalve cashew. nou ja, als je notenbroodjes hebt zeg je maar welke ik niet mag hebben, ik krijg er niks van als een ander broodje er tegenaan gelegen heeft.)
     
  17. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Nee hoor neem geen broodjes mee met noten. Wel rozijnenenbollen, eierkoeken en gewone witte en bruine broodjes (en de bolussen natuurlijk)
     
  18. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Marleen...ik sluit me aan bij de woorden van de anderen. Lange tijd staande gehouden....je gaat door en door (wat ook niet anders kan) totdat je lichaam aangeeft en nu is het klaar. Minder weerstand...ziek en dan ook goed ziek....neem voor zover het kan wel de tijd om uit te zieken.
    Ik heb er laatst een maand over gedaan dus luister goed naar je eigen lijf.
    Wat een toestanden betreft je schoonouders. Heel erg vervelend allemaal. (en dan druk ik het waarschijnlijknog zachtjes uit)

    Isra en Corina...we zien morgen wel betreft de kosten ;)

    Corina...klinkt lekker allemaal. Owww heb er mega veel zin in.

    Bri...je trekt toch wel één van je nieuwe outfits aan :D:D

    Vannacht stond Isa ineens naast me en zei ik denk dat ik moet spugen :$....het eerste wat ik dacht was daar gaat de meeting :(....uiteindelijk niet gespuugd en heeft ze bij ons in bed een beetje geslapen. Vanmorgen was er niets aan de hand. Ze hebben vandaag themadag op school en daar was ze wel veel mee bezig.
    Vanmiddag krijgen de meiden hun proefkapsel (17 juni gaat schoonzusje trouwen) en Tijn wordt vanmiddag even weer geknipt.
     
  19. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Hoelaat gaan jullie dan morgen van huis weg.

    Hier stap ik om 9.15 in de auto.
     
  20. Corina

    Corina Fanatiek lid

    Jan 25, 2006
    4,881
    0
    0
    Kwebbel, oh spannend allebei voor een proefkapsel naar de kapper.
    Ik rij al vrij vroeg weg. Maar Jochem en ik hebben eerst nog een shoot bij Isra! ;)
     

Share This Page