leuk uitje tweede verjaardag (efteling?)

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door debby82, 7 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    mijn man en ik willen met onze dochter iets leuks doen op haar tweede verjaardag. We vieren het namelijk niet die dag maar we willen het wel heel leuk maken voor dr.
    We wilden eigelijk naar de efteling maar probleem is dat mijn dochter dingen die snel bewegen opeens eng vind. Zoals zo een autootje voor de supermarkt ofzo vindt ze doodeng...
    Is de efteling dan nog wel leuk? En zo nee, wat is een leuk alternatief?
     
  2. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Speelpark Oud-Valkeveen (Naarden)

    of anders:
    Dolfinarium
    Dierentuin
    Zwembad
    Indoor Speeltuin

    ???
     
  3. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Alleen al in het sprookjesbos kun je heel de dag zoet zijn en dat is ook niet zo heel eng.

    Maar als je puur voor het sprookjesbos gaat kan je beter naar enkhuizEn rijden. Daar zit ook een sprookjesbos.
    Alleen dan 2/3 uur minder rijden, minder druk en goedkoper.
     
  4. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.825
    3.348
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Ik ben er nooit geweest - maar moest daar ook aan denken, gezien je woonplaats... De verhalen die ik er over gelezen heb, zijn altijd wel érg positief.

    En anders zou ik kiezen voor een kleiner pretpark, julianatoren ofzo? (geen idee waar dat ligt eigenlijk :p ) .
     
  5. Marni

    Marni Bekend lid

    26 apr 2007
    770
    17
    18
    Ik zou voor deze leeftijd inderdaad ook voor Sprookjeswonderland in Enkhuizen kiezen, ook een leuk sprookjesbos, veel goedkoper geen lange rijen en dichterbij.
     
  6. mamasim

    mamasim Actief lid

    8 mrt 2009
    255
    0
    0
    Ik sluit me aan bij mijn voorgangers: Sprookjeswonderland in Enkhuizen!
    Leuk, betaalbaar en groot genoeg voor zo'n kleintje.
     
  7. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Ik zie dat er al meerdere met hetzelfde antwoord waren: Sprookjeswonderland in Enkhuizen. Ook niet zo ver voor jullie en een stuk minder prijzig. Evt. leuk te combineren met het buitenmuseum of zwemmen bij enhuizerzand (ligt naast het park).
     
  8. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.364
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    Nou druk is het er ook wel eens hoor, in Enkhuizen. Maar het is evengoed harstikke leuk zeker op die leeftijd.
    Ik vind het zonde om met een kind van 2 al naar de EFteling te gaan, zeker als je er zo'n end voor moet rijden. En zeker om de prijs die er voor gevraagd wordt
     
  9. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    20 nov 2005
    8.645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Julianatoren is voor een 2 jarige wat overzichtelijker maar sommige dingen vind ik nog niet geschikt. Wachten tot ze 3 is is dan beter. WEl sprookjesbos in Enkhuizen, echt ontzettend leuk. Of Linnaeushof.
     
  10. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Plopsaland de Panne, echt een aanrader.
    Wel een eind rijden voor jullie denk ik....Maar echt geweldig voor die kleintjes!

    Echt de moeite waard!
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    is plopsaland de panne ook leuk voor hele kleintjes? Hmmm ga er eens over nadenken, ik vind het denk ik te ver...

    sprookjesbos is leuk maar ben ik al 5 keer ofzo geweest (weet het ben verwend) en ik wil een keer iets anders voor dr verjaardag.
    Zat te denken om naar de apenheul te gaan of anders misschien idd julianatoren of anders linneushof. Maar is ze daar dan niet te klein voor en zijn daar niet veel bewegende dingen?
     
  12. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Apenheul was hier een voltreffer. Alleen aan het begin zijn de loskopende aapjes enorm brutaal en weten ze dat er wat te halen valt in een kinderwagen. Hier ook een bangerikje maar dat was geen probleem. Alleen die kleintjes hebben niet helemaal door dat zo aapje aan je haar kan trekken of je koekje opeten.
    Het is dus wel slim om bij het betreden van het park een aapvrije zak mee te nemen en tot je voorbij de losse aapjes bent.. Daar alle etenswaren in te stoppen :)
     
  13. mamasim

    mamasim Actief lid

    8 mrt 2009
    255
    0
    0
    Apenheul was hier vorige zomer al een groot succes (mannetje was toen anderhalf)! Aapies kijken, speeltuintjes, erg leuk.
    De doodshoofdaapjes aan het begin lopen los en zijn leuk, maar ook wel heel brutaal en soms wat agressief (tanden laten zien, dreigen). Tegenwoordig worden ze door verzorgers met waterspuitjes weggejaagd als ze te dicht bij de mensen komen.
     
  14. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.702
    2.513
    113
    Ik zou nog niet naar de Efteling gaan als je kindje snelle attracties niet leuk vindt om te te zien. Bovendien is het erg duur en zijn er voor 2-jarige heel veel andere leuke uitjes (die overigens al wel genoemd zijn).

    Een dagje naar de zee vindt ze misschien ook wel leuk......
     
  15. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.206
    432
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Ons zoontje is 2 jaar en 2 maanden en wij zijn maandje geleden naar de Efteling geweest. Echt een aanrader mits je niet een kindje hebt die dingen snel eng vindt.

    Sprookjes Wonderland in Enkhuizen is ook leuk. Of Linneaushof (Bennebroek) of Julianatoren (apeldoorn). Geen idee waar je woont
     
  16. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    8 mrt 2008
    1.166
    1
    0
    Euhm....een speeltuin in de buurt??? Ze wordt 2! Ik vind het wel een beetje overdreven om dan naar een pretpark te gaan. Vaak vinden ze dat ook nog eens veel te druk. Als ze al schrikt van een autootje bij de supermarkt lijkt een glijbaan en een schommel met een zandbak me meer dan voldoende.
    Of ben ik nu gek?
     
  17. Marni

    Marni Bekend lid

    26 apr 2007
    770
    17
    18
    De Holle Bolle boom is ook leuk, en de Goudvis, allemaal bij jou in de buurt volgens mij, maar kinderen van 2 jaar vinden een simpele speeltuin of kinderboerderij ook al heel leuk, dat bespaart je een hoop geld ;)
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    toevallig stond in de krant dat de efteling was verkozen tot "leukste uitje van nederland"

    dan heb je volgende verjaardagen toch wel een probleem als je de efteling nog wil overtreffen :)
     
  19. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    hey hey.

    wij willen ook wat leuks doen voor Damian zn verjaardag.Zat ook aan efteling te denken. maaruhh ja misschien de dierentuin als ze snelheid eng vind nu (kan een fase zijn) Apenheul? Pony Park Slagharen? Artis? dolfinarium? (kom dan wel ff langs he :p ligt hier bijna om de hoek hahaha)
     
  20. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    hmmmm krijg hier een hoop commentaar over me heen zeg... ik vind de efteling niet to much hoor... zat al te denken om binnenkort een keer naar disney te gaan maar daar wacht ik nog even mee.
    Feit is dat ik eigelijk vrijwel elke dag wel op pad ben met mijn kids. Ik vind het belangrijk dat ze buiten komen en beweging krijgen. Dus alle kinderboerderijen en speeltuinen, ballorig en het strand heb ik al 20x gezien. (en ik werk niet tot eind augustus) Bovendien vind ik dat ze op haar verjaardag wel iets echts leuks mag doen... het gaat ook niet om geld hoor...

    roozjuh helaas is het niet dolfinarium geworden, anders had ik wel ff langsgewipt ;) Wij gaan naar de apenheul. Vind ze vast leuk want haar lievelingsknuffel is een apie en ze wijst altijd alle aapjes aan op plaatjes...
     

Deel Deze Pagina