Opmerkelijke kraamkado's. (positief en negatief)

Discussie in 'Kraamtijd' gestart door DeeLighT, 29 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamma1

    mamma1 Actief lid

    20 apr 2009
    420
    0
    0
    Heel veel leuke dingen gekregen..
    Ook rare dingen:
    Bij mijn eerste kregen we een kist vol met gebruikte zwitsal artikelen(echt als kraamkado)waar de datum van overschreden was en doppen echt aangekoekt was....
    Je moet tuurlijk alles waarderen wat je krijgt,maar dit vond ik wel zo raar.
     
  2. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    26 jun 2008
    5.081
    372
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    bah!:$
     
  3. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Leuk: Mijn moeder heeft mijn gouden baby-armbandje van vroeger iet laten ombuigen en aan de andere kant mijn dochters naam gezet. Nu kan zij hem dus dragen met aan de voorkant haar naam en aan de achterkant mijn naam. Vond ik heel bijzonder :)

    Minder leuk: Mijn smoeder gaf als kraamkado een heel stom totaal niet mijn smaak pakje van de wibra in maat 74....en dat was serieus alles! Mijn dochter zal het never nooit dragen, ik word alweer pissig als ik het ding zie!
    Baal ook best wel dat er heel veel mensen met GROTE knuffels kwamen, aangezien mijn dochter een heel klein kamertje heeft. Wat moet een kind nou met megagrote beren....ze liggen nu op zolder want ik heb er echt geen plek voor.
     
  4. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    op marktplaats verkopen?klink lullig, maar nu is het ook zonde en van het geld iets anders kopen.

    ik verkoop ook kraamkadootjes (kleding) waar de jongens niet meer in passen.
    gr brenda
     
  5. FEE88

    FEE88 Niet meer actief

    -Heel leuk: een triptrap kinderstoel van mijn ene opa en oma een babyset voor in de triptrap (kussen en tegenhoud ding...) van mn andere opa en oma en van mn ouders een triptrap new born set ideaal kan ze er toch gezellig bijzitten als we aan tafel eten :D van mn ouders hebben we ook nog een mooie kinderwagen gekregen :0

    -van mn zusje een zelfgemaakt boxkleed incl. knuffeltje dat erbij past en een kraampakket 10 dagen met allemaal leuke cadeautjes kleertjes zelfgemaakt knuffeldoekje setje met (allemaal zelfgemaakt ook ;)) monddoekje omslagdoek en handdoek :D

    -van mn broertje (echt zo'n stoere jongen van 19;)) een roze rompertje en een slabbetje (van plastic dat vond ie handig want dan hoefde die niet elke keer in de was ;))

    -pff zoveel meer dingen van mn schoonfamilie een luiertaart met allemaal leuke dingetjes en een tegeltje met geboortedatum etc erop :D...

    Ik kan zo niks bedenken wat ik niet leuk vond
     
  6. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Een :(roze:( olifant van 3 spuugdoekjes gemaakt.. Vond het zoo raar! We hebben een jongetje gekregen.
     
  7. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    moet er wel om lachten, toch erg creatief hahahah om van 3 spugdoekjes 1 olifant te maken....... die heeft voor mij de hoofdprijs, hiihih
     
  8. mamma1

    mamma1 Actief lid

    20 apr 2009
    420
    0
    0
    @Libelle dat vond ik nou ook.Ik heb het ook zo in de container geflikkerd...
     
  9. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    mamma1, wat ranzig!

    sophiemarie, kan me er niks bij voorstellen haha
     
  10. adi

    adi Niet meer actief

    hahahahaha!!!
    Hoe ging dat met uitpakken???? :D Wat was je reactie?



    Gekste kado: 'strandlakens' voor de kids. Dat werd erbij verteld, maar het waren gewone volwassenen- badlakens in verschrikkelijke kleuren roze en blauw. ;)

    Oh, en wij kregen alleen maar giga grote kleren. En er waren er zelfs mensen bij die bang waren dat het 'te klein' zou zijn. Hadden ze het geboortekaartje niet gelezen? Mijn kinderen waren tussen 2 en 3 pond bij de geboorte ;)
     
  11. adi

    adi Niet meer actief

    BEWAREN!

    Dat dacht ik toen ook. Mijn kids gebruiken die grote beren nu als springkussen :)
     
  12. fafje

    fafje Niet meer actief

    ik vind die grote juist leuk, dara wordt ehct mee gespeeld...al die kleine beertjes doet ie niks mee...

    hie rook veel kleertjes in 74,..maar niet aan het seizoen gedahct, alleen winterkleren! hij draagt nu 74, kan dus daar amper wat van aan, zonde
     
  13. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    adi, kreeg jij weleens 3 dezelfde pakjes van mensen (unisex?) ?
    Heb namelijk weleens gezien dat een tweeling op de verjaardag hetzelfde kadootje kreeg. Vond dat zo oliedom.
    (kleertjes werkt wel anders maar okee)
     
  14. adi

    adi Niet meer actief

    o ja!!! :x

    Wij hebben bij ongeveer iedereen aangegeven dat we de kinderen niet dezelfde willen kleden. Maar bij heel veel mensen is dat ene oor in, en de andere uit gegaan. Ik heb echt tig dezelfde kleertjes gekregen, voor de meisjes iig.

    Daarnaast had ik dozen vol rammelaars, ben nog steeds aan het uitdelen hihihi. Ik kreeg ongeveer van elke kraamvisite, naast de reguliere kado, nog 3 (!) rammelaars :D
    Oh, en 3 dezelfde knisperdoekjes enz.
     
  15. Aszz

    Aszz Niet meer actief


    noooh wat lief!
    Mijn broertje heeft bij beid bestek gegeven waar de naam en geb.datum in staat gegraveerd.
    Oh en mijn schoonmoeder had een hele mooie kraammand gemaakt. Zooo leuk.

    Rare cadeaus hebben we volgens mij niet gehad?
     
  16. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    adi, ik voel je frustratie door de computer heen hahaha.
    3 dezelfde knisperdoekjes whaha stelletje eieren.

    Je zal vast ook wel 30 dezelfde "hoera een drieling" kaarten hebben gekregen?

    Kwam met het opruimen van alle kadootjes ook nog dikke wintersokken in maat 62 tegen hihi, valt midden in de zomer.
     
  17. CherryAyden

    CherryAyden Niet meer actief

    Ik zit me echt suf te piekeren maar kan geen enkel echt vreselijk super mooi geweldig kado verzinnen. Wel zat lieve en leuke dingetjes. Van mijn ouders hadden we al de kinderkamer gekregen en allerlei decoratie dingen voor de kamer en zat kleding enz dus die kwamen aan met een grote bos bloemen en een pakket met billendoekjes, zwitsal bad producten, een fles verse jus'd orange en een groot stuk chocolade ;) Heerlijk was dat!

    Van mijn schoonzus een enorme hond knuffel, echt een geweldig ding die we vaak gebruikten om op te voeden en nu speelt ons zoontje er mee of gebruiken we het als opvang kussen nu hij, nog niet helemaal altijd stabiel, zit.

    Van mijn tante een zelfgemaakte luiertaart. Vond ik vreselijk lief, ik wilde namelijk altijd al zon taart hebben vraag me niet waarom :D. Met paracetamol, neusspray enzo. Erg leuk.

    Raar kado: een blikken doosje, blauw met twee voetjes erop, kan echt net niks in en hij was ook leeg. Ja klinkt stom maar toen ik het kreeg dacht ik: leuk hoor zon doosje maar ik hoop dat er wat inzit. Niet dus. Opzich snap ik waarom iemand het koopt, tis blauw en het heeft voetjes maar je kunt er werkelijk niks mee.
     
  18. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ik moest meteen aan een tandendoosje denk... maar zou ook zoiets hebben van dank je wel;):D
     
  19. fafje

    fafje Niet meer actief

    ik vond luiertaarten sowieso wel erg lief, vooral van mensen gekregen dat ikd ahct, nou wat een moeite heb je gedaan, namelijka lelmaal zelf gemakat en hele leuke cadeautjes erbij...
     
  20. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.060
    2.201
    113
    Brabant
    dat is eigenlijk zo'n blikje waar je een gipsafdruk van de voetjes mee kan maken! Tenminste, die heb ik vaak gezien, precies hoe je het omschrijft!
     

Deel Deze Pagina