masu, ik heb voor wesley moicro luiers moeten halen toen hij net geboren was, maar die waren na een 1,5 week echt te klein. zoiets zie meteen en gaat ook wel met gevoel hoor. ze zaten gewoon te strak en merkte zat zijn billetjes niet lekker pasten en kreeg erge afdrukken in zijn liezen. zou zoiezo maat 2 in huis halen maat 3 dat duurt nog wel even denk ik en tegen die tijd zijn ook wel weer in de aanbieding. verder vindt ik kruidvat (gebruik nu maat 1) erg gaan stinken als hij heeft geplast. pampers doen dat ook maar toch ietjes minder. ik vindt ze kwa pasvorm wel beter zitten. maar ga ze niet meer halen als ze op zijn gewoon weer pampers. Wesley gaat nog wel even in maat 1 passen geloof ik. @ego, we zijn vandaag lekker wezen shoppen we gingen naar het werk van mijn man, maar eerst spuugt Wesley zichzelf en mij helemaal onder. daarna moesten we de auto nog in ruimen 3x checken of alles mee is in de luiertas. nou we hebben lekker geshopt en Wesley geshowd en natuurlijk weer wat voor hem gekocht! ik heb een hele mooie horloge gehad van manlief, omdat hij trots op me is fijn dat hij het laat merken, maar had het ook kunnen zeggen. neemt niet weg dat ik heeeeeeel blij met het horloge ben!! daarna nog naar babydump toch maar een puckababy gekocht en je kreeg er een gratis knuffeldoekje bij nou mooi niet dus. zien we thuis op de bon dat we hem gewoon betaalt hebben, morgen maar even bellen en kijken of het nog terug kunnen krijgen. ben niet gierig ofzo maar gratis is leuker en anders had ik dat ding nooit gekocht. zo dat was mijn dag! hoe gaat hier verder met iedereen? mandybaby al iets veranderd? stampertje? kibbeling? adorable? heb ik iedereen gehad?¿?
Jeeh wat een verhaal!!! Gefeliciteerd Migga, wat super zeg! Genieten nu he?! Thanks dat je het vraagt Sammie. Er is niks veranderd. De strippoging die ze maandag hebben gedaan heeft als enige effect gehad dat ik van maandag op dinsdag ontzettende voorweeen heb gehad en verder niet. Ja het rommelt, ik voel allemaal pijntjes en krampjes en ik heb het idee dat ik meer waterig vocht verlies (geen vruchtwater hoor), maar ik probeer me er maar even bij neer te leggen en af te wachten. Als ik overigens komende nacht weer niet kan slapen van de krampen ga ik de verloskundige bellen om te vragen of ze me voor het weekend nog eens willen strippen, want als ik met deze oververmoeidheid nu tot na het weekend nog moet door sukkelen, kan ik de bevalling echt niet meer gezond in gaan. Ik ben stuk!
@Migga...GEFELICITEERD!!! En wat is haar naam?? Of houd je dat voor je? Maar wat een verhaal meid, en wat fijn dat het toch vanzelf op gang is gekomen!!! @Sammie..wat een dag meid!! En ik zou je geld idd terug vragen hoor, dan heb je daar toch gewoon recht op!! En ze waren vast allemaal weg van Wesley!! @Kibbeling en gebeurd er al wat meer meid?? @Mandybaby... dan heeft het strippen bij jou meer effect gehad als bij mij!! Maar kan me voorstellen meid!! Hoop dat ze je nog een x willen strippen en op je strepen gaan staan hoor!!! @hier..vandaag de stad in geweest met manlief, voel me goed vandaag, lekker ff gelunched bij v&d, en toen hebben we ons zelf getrakteerd op een Nespresso apparaat, wij zijn lekkere koffie drinkers en aangezien we nu niet op vakantie gaan vonden we dat we dit wel verdiend hadden ... En net lekker Mac gegeten..wat een slechte/dure maar gezellige dag en lekker mijn gedachten kunnen verzetten!! Verder heb ik iets meer last van mijn buik weer maar denk dat dit door het vele lopen van vandaag komt! Morgen voor het eerst naar het zkh.... ben heel erg benieuwd of de kleine het nog naar zijn zin heeft en of het strippen dan morgen wel gaat helpen!! Liefs
Migga, GEFELICITEERD! Wat een verhaal en wat fijn dat je al 5 cm bleek te hebben! Geniet maar lekker van je kleine meid! (ik ben stiekem wel heeeel benieuwd naar de naam hoor....) @sammie, ik vind de kruidvat luiers erg fijn, vooral qua pasvorm. En qua stank valt 't ook wel mee vind ik. Dus hebben we nu maar 2x maat 1 en 2x maat 2 ingeslagen. Ik gok dat ze nog wel 2 weekjes in maatje 1 past.... Ach, we zullen 't wel zien he. @stampertje, mmm MacDonalds! Af en toe mag je jezelf best even verwennen hoor. En zeker nu! @mandybaby, hoop voor je dat de vlos je nog wil strippen voor 't weekend! Sterkte hoor! @hier, vanavond zijn we lekker naar de kruidvat gewandeld. Was even benieuwd of ik dat al zou halen qua afstand (het is zo'n 5 km op en neer) en dat is goed gegaan! *trots* Nu lig ik op de bank en ben ik wel moe, haha!
Mandy frambozenblaadjesthee die kon ik nog niet!! En dat van die darmen is echt zo herkenbaar. Soms wordt ik er echt compleet gek van!! Dan zit je gewoon en dan heb je een heel orkest in je buik!! Wat rot voor je dat het strippen op voor weeën na niet veel gedaan heeft, kan me voorstellen dat je nu al moe zal zijn en dan moet je idd de bevalling nog in. Ik hoop dat de vk morgen tijd voor je heeft en je nog een keer kan strippen voor het weekend. Adorable is het allemaal gelukt met al die stimulaties?? Migga gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!!! Wat een verhaal ook van je vk zeg!! Ben jij blij dat je alsnog naar de afspraak bij de gyn bent gegaan. Gelukkig gaat het allemaal goed nu met jullie. Lekker genieten geblazen dus! Sammie lekker aan het wandelen en shoppen geslagen lees ik.. heerlijk hoor. Stampertje wat een gezellige dag heb je gehad en gelijk heb je om wat luxe aan te schaffen als je toch niet op vakantie gaat. En je gedachten even lekker op zij zetten is ook belangrijk hoor! Hier is het al de gehele dag rustig in mn buik dus op woensdag bevallen dat zit er niet meer in. Ik heb me er maar bij neergelegd dat ik morgen naar de vk mag om te kijken of ze kunne strippen. Manlief heeft gelukkig vrij genomen en die gaat met me mee. Masu lekker gewandeld!! Weer een mijlpaal behaald voor je. En de luiers toch maar van alles wat ingeslagen, zekerheid voor alles?? Hier vanmiddag lekker met mn tante op stap geweest. Wel alles met de gang van een slak (waar we dan ook vrolijk grappen over maken.. zie je dat slijmspoor dat is van mij ) Daarna lekker bij hun thuis pannenkoeken gegeten en om half 10 pas thuis. Vandaag rustig in mn buik, dus ja op woensdag bevallen dat wordt het niet meer. Zus smsde al morgen nieuwe ronde nieuwe kansen.. Morgenmiddag op controle bij de vk en dan gaan ze ook kijken in hoeverre de boel al verweekt is en of ze kunnen strippen. Ben heel benieuwd, zus was al helemaal bezorgd gisteren en vroeg of ik alleen ging. Toen ik ja zei vond ze dit niet wijs en bood aan om mee te gaan als manlief geen vrij kon krijgen. Maar die heeft gelukkig vrij en gaat mee. Zo lekker naar bed en kijken wat de nacht ons gaat brengen!!
@kibbeling, nee vandaag bevallen zal moeilijk worden he, dan moet je echt op gaan schieten! Wie weet wat 't strippen teweeg gaat brengen, ik ga voor je duimen hoor! En heel fijn dat je man meegaat, lijkt me echt een stuk prettiger! Op het einde van mijn zwangerschap ging 't bij mij ook allemaal niet zo snel meer, haha! Ik werd soms ook ingehaald door bejaarden en door peuters, echt erg. Zooo langzaam ging ik dus! We hebben idd maar van alles wat ingeslagen qua luiers. Het is zo moeilijk in te schatten, maar ik denk dat ze nog wel 2 weekjes in die maat 1 kan. En anders heb ik gewoon pech gehad, dan geef ik ze wel weer weg. Ik ga Amy even badderen en dan lekker in bedje leggen om hopelijk weer een goede nacht te hebben. Trusten!
Wij hopen nu ook weer eens te kunnen gaan slapen voor 2 uur. Morgen weer een drukke dag. Eerst mijn zus met kids in de ochtend en middag komt een vriendin van s-mama langs. Masu jij geeft ook fv, heeft amy ook dunne poep soms?
Hoihoi, Nopes de stimulaties hebben niks gedaan helaas haha, wel heb ik na 15min tepels masseren, flink krampen gehad in buik en rug met harde buiken zo'n half uur lang, ma ben daarna gewoon in slaap gevallen en werd met rustige buik weer wakker, dus het heeft wel wat voorweeen veroorzaakt, ma helaas niet meer GEFELICITEERD MIGGA!!!!!! Ben ook erg benieuwd naarde naam Geniet er lekker van meid!!! EN wat heerlijk dat de ontsluiting zo "makkelijk" is gegaan xxx
@Adorable...jammer dat de stimulatie verder niet heeft doorgezet .. @Kibbeling..succes met het strippen en doe je goed je man mee...hier was manlief ook mee..vond het toch wel erg prettig!!! @Masu...jeetje meid....dat is alweer een flinke wandeling!!! Je mag zeker trots zijn!!! @Sammie succes vandaag met de drukke dag.. @hier..al een tijdje wakker maar mezelf tot half7 in bed kunnen houden!! Ben net mijn slijmprop verloren en ook al wat kramp in mijn buik....owh zal het dan toch allemaal vanzelf op gang komen....!!! Anders om 10uur in zkh zijn.... Liefs
Gefeliciteerd Migga!!! Wat is dat dan nog snel gegaan zeg!! Als ik al die verhalen hier lees over het rommelen en strippen en weet ik wat nog meer dan kan het toch ook niet lang meer duren voordat jullie eindelijk mogen bevallen!! Ik duim voor jullie allemaal hoor! Kian is echt de liefste.. hij heeft me vannacht gewoon 5 uren achter elkaar laten slapen!! Heerlijk zeg, enig nadeel is wel dat mijn borsten het niet aankonden om 5 uur te wachten dus ik alles onder gelekt had maarja... heb toch wel genoten van mijn nachtrust
Heeii meiden, Ik denk dat het bij mij nog gaat gebeuren voor het weekend, heb deze ochtend nogal last van krampen alsof ik iets verkeerds heb gegeten zeg ma, en ben zonet naar de wc geweest om te plassen en bij het afvegen kreeg ik helderbloed erbij..... Iemand enig idee wat dat kan zijn???? xxx
@Adorable; dat was bij mij de laatste week/dagen ook zo, komt door de verweking van je bmm enzo, dus het is zeker iets aan het doen daarbinnen! Zet hem op hoor!
Wat spannend Adorable! Zou heel goed kunnen!!! Succes-sterkte, ik duim voor je! Ik heb net iets gedaan wat echt niks voor mij is. Ik ben totaal niet kleinzerig en ik blijf altijd maar doorlachen, maar ik heb de verloskundige gebeld om te zeggen dat ik met de ziel onder mijn arm loop. Ik heb vanmorgen notabene overgegeven van de vermoeidheid! Maandag heeft ze mijn baarmoedermond wat ´gepest´ omdat ik nog geen ontsluiting had. Dit had als effect dat ik extreme voorweeen heb gehad die nacht. Ook ben ik die avond waarschijnlijk mijn slijmprop verloren (maar ik twijfel nog). Ik had eigenlijk een afspraak staan voor woensdag pas, maar ik heb net gebeld dat ik voor het weekend de verloskundige nog wou zien om nog een strippoging te doen. De assistente was een beetje cru en zei dat ze dat niet ging inplannen. Ik heb toen een beetje overdreven gezegd dat de verloskundige zei dat als ik die klachten hield, dat ze me nog wel eens wou proberen te strippen eind deze week. Maar dat heeft ze eigenlijk helemaal niet gezegd. Ik weet dat het fout is, maar anders had ik de afspraak nooit gekregen voor vandaag ben ik bang. Ik schaam me wel een beetje!
@Mandybaby:Hihi moet er stiekem wel om lachen Ach niet voor schamen joh! Die afspraak staat er nu toch dus ze zal je toch niet zomaar weer even naar huis sturen, dan kan ze net zo goed even strippen ja toch! Succes in ieder geval Ik denk dat het mijn slijmprop is die ik aan het verliezen ben, want nu heb ik bij het afvegen, bloed met heel veel slijm, geen echte prop, ma wel heel vel slijm wat ik gister dus niet had.
spannend zeg, klinkt wel als je slijmprop! hihi!! Ik denk ook wel, afhankelijk van wie ik krijg (praktijk met meerdere vk's), dat ze het doen hoor. Maandag heeft een collega het immers ook gedaan! Maar goed, toen had ik dus wel een verweekte baarmoedermond en verstreken, maar geen ontsluiting. Ik ben benieuwd of dat er in 3 dagen wel is. Misschien door het wroeten aan de mond de vorige keer? Iemand enig idee? En anders heb ik dikke vette pech en ga ik weer met mijn pruillipje op het wachtbankje zitten hier .
@mandybaby, je hebt helemaal gelijk hoor! Ik vind 't juist wel slim van je, je moet in zo'n geval assertief zijn. Nu heb je toch maar mooi je afspraak! Succes vandaag hoor! @adorable, dat klinkt echt veelbelovend! Zet 'm op hoor meid!!! @mlien, fijn he, zo'n nacht. Amy heeft ook goed geslapen, toen ze eenmaal sliep. De laatste fles is er in z'n geheel weer uitgekomen net voordat we naar bed gingen Toen ze eenmaal sliep, rond half 1 denk ik, kwam ze pas weer om half 6 en toen weer om 10 uur 's ochtends, dus dat was wel prima! @sammie, nee Amy heeft eigenlijk nooit echt dunne poep, het is altijd redelijk vast, maar niet echt hard zeg maar... Heeft Wesley daar wel last van? @hier, dadelijk lekker lunchen met een vriendin! Heb er zin in! Voor jullie allemaal veel succes, dat deze dag jullie een mooie baby mag brengen!
hoi migga! van harte gefeliciteerd met de geboorte van je dochter. ik moet zeggen dat je verhaal precies mijn bevalling kon zijn, 5 cm cadeau gekregen en de laatste meters waren idd een living hell! maar het is het idd allemaal waard. ga maar lekker genieten van je meisje! nogmaals proficiat!
hi adorable! het zou allemaal goed kunnen dat het aan het beginnen is! ik zal voor je duimen en heel veel kracht toegewenst! xxx
Dankjewel meiden Ik hoop zo dat het vandaag dan door gaat zetten En dan kan ik EINDELIJK nachtzon weer zien Ey meiden wat zouden jullie doen...: ik had dus vanmorge een beetje helderrood bloed bij het afvegen, een meid in een ander topic raad me aan om de gyn te bellen, ma vraag me af of ze daar wel iets mee kunnen:S Ze zouden hooguit even kunnen voelen of ik meer cm ontsluiting heb... Daarbij moet ik een uur in de bus zitten om daar te komen, dus weet nie zo goed wat ik moet doen... ( als de bevalling echt gaat beginnen hoef ik trouwens geen uur in de bus te zitten, dan bel ik een taxi of dan brengt mijn buurman me naar het zh, ma omdat er nu geen spoed achter zit zou ik dus eventueel met de bus gewoon gaan.. iemand tips??