Onze 3 kanjers.. De middelste woont bij mijn ouders, die wouden hem niet meer missen nadat ik het huis uit ben gegaan..
Bekijk bijlage 158028 lekker gek hihi hij is een kruising tussen een finse herder en een frieze stabij
Verder zijn mijn dieren heel normaal hoor.....................in hun wereld.... Bekijk bijlage 158032 Owja, Tinka is een Cão de Fila de São Miguel (ook wel azorische herder genoemd)
Nou mijne zet ik hier ook niet neer, 1 is ontzettend lelijk en apart dus die herken je direct. de ander ook wel want dat is een aparte kruising teminste nooit zo gezien dus ik blijf ook mee spieken hoor! leuk al die hondjes!!
wat een leuk topic! ik heb 2 Franse Bulldogs, dit is een reutje die bij ons is gekomen toen hij anderhalf was. hij is ook niet goed behandeld daar, kreeg te weinig eten (was maar 10kg terwijl hij nu 16kg is), zat altijd buiten en er werd ook erg agressief tegen hem gedaan. hij is echt schatje en ik moest zo lachen toen ik deze foto zag met zijn wangen die erbuiten hangen en ook nog een klein kwijlsliertje van het rennen, hij is echt een schat van een hond
en mijn wijffie die we wel als puppie hebben gekregen en waar ik ook echt een hele bijzondere band mee heb.
Hier ook twee franse bulletjes Het zwarte poppetje hebben we van pup af aan en is nu 2, en m'n gevlekte knuffelbeer is een herplaatser en is 2,5...mijn allessies
En onze shih tzu, was een beetje erg kaal, maar toen hij bij zijn vorige baas was was het een klittebol.
Ik had ook een Amerikaanse bull. Is bij m'n ex gebleven, zijn aanschaf. Mis 't beestje zo verschrikkelijk! Zodra ik de mogelijkheden en genoeg tijd heb voor een hond, komt er zeer zeker een Amerikaanse bull terug! Ben helemaal verliefd op het ras.
Bekijk bijlage 158080 Dit was hem overigens. Hier zo'n 8mnd oud, hangt erom, weet niet precies meer wanneer deze foto genomen is.
Ja dat is zeker zonde! Het zijn zulke schatten. Hij lag altijd in de vensterbank te slapen, zo lomp en groot als hij was. Bij de afwas, zat hij naast me. Met koken, zat hij naast me. Als ie op de bank kwam liggen, ging die niet naast je liggen, nee, gewoon boven op je schoot haha. Lekkere lobbes.