Show je bevallingsfoto?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Arual, 9 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    Hahahahaha geweldige foto ! Hij staat daar lachend en jij ligt met veel pijn ( zo te zien ) en een spuugbakje ...
     
  2. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    hahahaa, ja sadistisch he! Zo was hij de hele tijd hoor, bijna op het irritante af:p
     
  3. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    Ja dat kan ik me goed voorstellen ! Pff jeetje! Maar zo achteraf is het wel grappig :D Valt me nog mee dat hij niet lekker wat staat te eten op de foto .. haha !
     
  4. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    suenne haha lol. Mijn man moet er ook erg om lachen. Zou ook wat voor hem zijn.
     
  5. Sabrina25

    Sabrina25 Fanatiek lid

    1 sep 2010
    1.368
    0
    0
    geen
    Rotterdam
    hahahahhaha
     
  6. Amigo1985

    Amigo1985 Fanatiek lid

    9 sep 2009
    3.300
    0
    0
    Gastvrouw
    Limburg
  7. liedjepiedje

    liedjepiedje Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    3.148
    23
    38
    Die heeft nu al graag de touwtjes/schaar in handen :)
     
  8. liedjepiedje

    liedjepiedje Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    3.148
    23
    38

    Beroerd!! Mijn man heeft niet zo zitten lachen hoor! Die vond het geen leuke ervaring. Van de week zei hij nog dat hij dit voorlopig even niet mee wil maken, zeg ik: wie heeft er nu pijn geleden :p
     
  9. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    hihi amigo leuke en ook mooie foto :)
     
  10. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ohh suenne ik zou echt zeggen '' als je nou es niet zo vrolijk doet jij!! '' ;)
     
  11. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    HaHa,heel herkenbaar! Toen ik werd klaargemaakt voor de keizersnee liep mijn man mee met de arts om zijn handen te wassen,deed ie automatisch tot aan zijn ellebogen dus die arts vraagt:Heb je dat vaker gedaan?Zegt m'n man,niet bij m'n vrouw maar wel bij de koeien van mijn vader,komt allemaal op hetzelfde neer!
     
  12. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    wat een heerlijke momentjes allemaal, de een duidelijk een relaxtere bevalling als de ander.. en natuurlijk hele mooie KS.. Allemaal super prachtig!
    kippevel hierzo.. en beetje emo omdat ik natuurlijk even wil posten en dus mijn bevallingsfoto's weer door heb zitten kijken..

    Hier is Beau echt net uit mijn buik, een snelle bevalling (weeenstorm van 2u) gehad met maar 3 persweeen was mijn kleine ventje er!
    Ik wou hem hier zo graag zien en hoger hebben liggen :( maar helaas was de navelstreng zo kort dat dit niet mogelijk was..
    Manlief heeft daarna ook echt moeite moeten doen om ergens de navelstreng door te mogen knippen..
     
  13. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    maar na het doorknippen eindelijk dicht bij me :D
     
  14. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    We hebben van de allereerste momenten wel veel foto's maar geen close-ups. Ik lag aan de weeenremmers en niemand wist hoever ik was tot ik ineens persweeen kreeg en binnen een kwartier een kindje op mijn buik had. Mijn man was zo snugger om onze telefoons aan de doktoren te geven die daar toevallig waren, en die hebben goed hun best gedaan in die paar minuten :)
    Ze ligt niet zo hoog want de navelstreng was te kort. Na het knippen namen ze haar meteen mee.
     
  15. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Leuk topic! De allereerste foto's van ons zijn wel heel erg intiem, inclusief blote lichaamsdelen van mama :D. Die wou ik toch maar niet openbaar maken :). Deze vind ik zelf heel mooi. Hier is net de navelstreng doorgeknipt en kunnen wij elkaar eens in alle rust goed bekijken!

    Bekijk bijlage 158977
     
  16. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Deze vind ik persoonlijk wel mooi, na een half uur onderzoeken en prikken (kindje helemaal bont en blauw want ze konden geen aders vinden voor het infuus) ging ze naar neonatologie. Hier mag ik haar heel even aanraken voor ze haar meenemen.
     
  17. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    Ja zo kan het ook en ergens had ik verwacht dat de mijne op het moment zelf niet meer zo'n 'grote mond' zou hebben, maar dat viel dus tegen. Zelf was ik helemaal van de kaart, kreeg amper mee wat hij deed *daar heeft ie geluk mee gehad*. Dat is zijn geluk geweest hoor, dat die weeen toen zo verschrikkelijk snel achter elkaar kwamen, anders had hij wel een poets gehad:D We zijn een goede mix, ik heel serieus en hij maakt overal een grapje van;)
     
  18. Arual

    Arual Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    1.178
    1
    38
    Nederland
  19. Marjanneke

    Marjanneke Fanatiek lid

    11 aug 2008
    1.477
    1
    36
    Thuiszorg medewerker
    Vlissingen
    Wat een supermooie foto's allemaal! En stuk voor stuk bijzonder... dat 'doen' wij vrouwen dan toch maar eventjes hè. ;)

    Mooi om te zien Chivay, zo ging het met Dennis ook! Hij kwam eerst met z'n billetjes en zijn beentjes en armpjes gestrekt vooruit en een punt op z'n hoofd, maar dat trok gelukkig ook bij Dennis heel snel weer recht. Heel soms als ik nu nog eens bij hem kom kijken als ie slaapt, trekt ie toch z'n beentjes weer op in een soort van dezelfde houding, wel lief om te zien.

    Ik hoop dat dit topic nog een tijdje blijft!!
     
  20. Arual

    Arual Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    1.178
    1
    38
    Nederland
    Ik ook, ben blij dat ik hem geopend heb!
     

Deel Deze Pagina