Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 3

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 4 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Hopelijk niets, dan ben je gerustgesteld, of een restje, of dus een bbz, maar die kans lijkt me bijzonder klein met zo'n laag hcg.
     
  2. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Ja, maardan zeggen ze vast dat er toch al bloed geprikt is en dat die huisarts een bb zw al uitgesloten heeft.ik ga ff een bel afspraak maken met de huisarts..zij helpt me vast wel..
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Dat denk ik niet, om de doodeenvoudige reden dat zo'n echo na een mk heel normaal is. Zeker als je klachten houdt. Maar zie maar even wat je wilt doen. Dit zijn iig de mogelijkheden.
     
  4. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Mogguh meiden,

    Suus vandaag officieel 26 weken toch? Gefeliciteerd, weer een week erbij.
     
  5. liselotje1977

    liselotje1977 Actief lid

    25 mrt 2011
    222
    0
    0
    Financieel adviseur/directeur
    Flevoland
    HCG 2 is echt laag! Ik heb 1 keer het vermoeden van BBZ gehad en er werd een paar keer in de week bloed geprikt en toen het onder de 10 was maakte niemand zich zorgen meer. Je moet alleen zeker weten dat ie niet meer stijgt. Je kan voor de zekerheid nog een keer je bloed laten prikken maar ik denk dat je je niet al te veel zorgen moet maken tenzij je nog andere klachten hebt (ik bedoel zorgen om een BBZ). Ik hoop dat het allemaal goed komt.

    Leo en heb je getest? Bij mij zakt de temp wel nog nog 2 dagen aankijken en dan ga ik pas testen. Ik dacht eind vorige week goh ik voel me zwanger maar dat gevoel is nu weg...

    Groetjes Lisette
     
  6. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    7 okt 2009
    1.468
    30
    48
    Goedemorgen allemaal,

    Ik weet ff niet meer bij wie hcg 2 vandaan komt, maar kleiner dan 5 wordt als nul beschouwd. Ik hoefde bij kleiner dan 5 dus ook nooit verder te prikken als mijn hcg-daling gecontroleerd werd.

    Liselot: balen dat je temp daalt, maar dat zegt toch niet alles. Net als je zwanger-gevoel, dat zo kan per dag verschillen..
    Ik hoop heel erg dat je je morgen weer anders voelt!

    Leo: ging jij niet testen vandaag? Spannend hoor, ik duim voor goed nieuws.

    Suus: 26 weken!! (hoop ik ontzettend. ik heb je nog niet 'gezien' hier vandaag)

    Angelica: deze week punctie en tp, begreep ik dat goed? Poehe, spannend zeg. Laat je goed verdoven voor de punctie (heb er geen ervaring mee hoor, is van horen-zeggen)
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Goedemorgen meiden, vandaag 26 weken. Weer een mijlpaal.

    Ik had bij deze zwangerschap op dpo 13 een hcg van onder de 5 volgens de bloedtest, maar ik was toch echt zwanger. Je kunt over hcg strikt genomen dus pas wat zeggen als je weet of het een stijgende of dalende trend is, en daarvoor moet je bij twijfel twee keer prikken.

    Leo, en?

    Suus
     
  8. Net een heel verhaal getypt, voor iedereen persoonlijk, alles weg. Ik wil alleen even laten weten dat ik aan jullie denk en met jullie meeleef!
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Arme Lobi, ik heb het ook weleens. Bijna op vakantie?
     
  10. Ja zaterdag, heerlijk!!
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Hopelijk beter weer dan!
     
  12. Ja dat hoop ik ook!!!
     
  13. maja246

    maja246 Fanatiek lid

    7 okt 2009
    1.468
    30
    48
    Kylie; denk dat je aan de reacties hier wel kan zien dat je je niet teveel zorgen hoeft te maken om je hcg. Maar wel een goede nacontrole moet krijgen inderdaad, nu zeker.
    ik hoop voor je dat je deze week een echo etc kan krijgen en snel weer 'in orde' verklaart wordt.
     
  14. Babss

    Babss Actief lid

    23 feb 2011
    471
    0
    0
    NULL
    NULL
    Suus, 26 weken! Naar omstandigheden al hardstikke goed, maar jullie kleine meid zit nog prima in mama's buik en gaat daar gewoon nog een aantal weken blijven!!

    Angelica, spannende week, denk aan je!

    Liselotje en Leo, zolang er geen bloed te zien is, is er nog hoop... duim voor jullie!

    Lobi, valt het spuiten een beetje mee?

    Zelf afgelopen zaterdag een knal-ovulatietest gehad. Normaal heb ik ook wel duidelijke ovulatietesten, maar ik heb nu toch het idee dat het test-streepje echt donkerder was dan normaal. Zou de ivig daar invloed op kunnen hebben? Of het is gewoon toeval natuurlijk... Nu mezelf niet gek gaan zitten maken, pff, dat valt niet mee!

    X Babss
     
  15. liselotje1977

    liselotje1977 Actief lid

    25 mrt 2011
    222
    0
    0
    Financieel adviseur/directeur
    Flevoland
    babs geen idee! nou dan weet ik wel wat je hebt gedaan van het weekend hahahaha! Nu op naar een positieve zwangerschapstest!

    Lobi hoe gaat het met prikken? Ik heb net mijn pregnylinjectie gehaald voor de iui volgende maand. Ik moet zeggen dat ik er best tegen op zie (en het is er maar 1). Ik wil m zelf zetten want ik val vaak flauw tijdens prikken en dan moet ik geconcentreerd blijven... en mijn man nou als die t doet ga ik flink piepen dat weet ik nu al! Respect voor jullie allemaal die zichzelf prikken. Zeker als ik bloed zie tijdens prikken pfff dan gaat het helemaal mis. Behalve als ik mijn man moet prikken (hij had trombose injecties na een operatie een paar jaar geleden) dat ging prima hahahaha. Klein sadistje die ik ben.

    Ik gebruik progesteron Babs en ik moet dat sowieso gebruiken tot 14 dpo en dan testen van t ziekenhuis. Ben ik dan niet zwanger dan mag ik stoppen en dan 3 dagen later ben ik ongesteld. Dus nu word ik niet uit mezelf ongi.

    Groetjes Lisette
     
  16. Babs t zou kunnen dat de ivig invloed heeft, heb eigenlijk geen idee. T kan natuurlijk ook dat je m de andere keren net gemist hebt.

    Wat betreft t spuiten, dat is echt geen probleem. T spuiten op zich stelt echt niks voor. De eerste x effe een drempel, maar daarna zet ik m alsof ik t al jaren doe. Dus Liselotje proberen om niet te druk te maken hoor!
    Heb overigens wel bijwerkingen, heel moe, koppijn en een beetje neerslachtig. Maarja we weten waar we t voor doen he...!!
     
  17. Babss

    Babss Actief lid

    23 feb 2011
    471
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik gebruik progesteron Babs en ik moet dat sowieso gebruiken tot 14 dpo en dan testen van t ziekenhuis. Ben ik dan niet zwanger dan mag ik stoppen en dan 3 dagen later ben ik ongesteld. Dus nu word ik niet uit mezelf ongi.

    Groetjes Lisette[/QUOTE]

    O ja, natuurlijk... nog spannende laatste dagen dan, hoop dat je een beetje afleiding hebt...

    Wij hebben inderdaad een gezellig weekend gehad, aan ons zal het niet liggen:D:D:D, nu weer twee weken in de wachtstand...
     
  18. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    hier vanmorgen een negatieve test ik had niet anders verwacht denk niet dat je makkelijk zwanger raakt met een ontsteking in je.
    dus als het goed is word ik woensdag gewoon ongesteld.

    leonie ik zag bij ff dat jij ook een negatieve test had jammer ik duim voor je dat het nog te vroeg was om te testen.

    lieselotje voor jou blijf ik ook duimen!!

    suus 26 weken super hoor op naar de 27 weken.

    lobi de vakantie schiet al op ik hoop dat het weer een beetje bij trekt want nu wil je er echt niet zitten het regend namelijk.
     
  19. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Jammer Mimi!
     
  20. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    heel jammer maar ik wist het al de anti-biotica kuur die ik nu heb mag ik echt niet zwanger mee zijn ik slik hem nu al bijna 1 week dus was vorige week al zeker van mijn gevoel dat het niet gelukt is.
    ik moet zeggen dat ik wel vind dat ik eem mooi temp kaartje heb hij blijft mooi gelijk dus daar hoef ik me geen zorgen over te maken.
    hopenlijk brengt volgende maand ons wat meer geluk maar eerst maar eens van die ontsteking zien af te komen.
    is het trouwens raar als ik aan de huisarts vraag of zij iedere week even mijn urine na kijkt als ik zwanger ben?? ik heb namelijk wel vaker een ontsteking gehad als ik zwanger ben en door jou ben ik er nog bewuster op geworden dat ik er echt niet meer te laat achter wil komen.
     

Deel Deze Pagina